Reklama

Pás cudnosti

Karel (Út, 26. 2. 2013 - 10:02)

Ahoj, zdravím...Olčo,jsi na dobré cestě jak z manžela udělat impotenta.To už ho můžeš rovnou nechat vykleštit.Je to rychlejší a pohodlnější,bude také pozorný,tulivý,hodný a dobře ovladatelný.Bude to sice za víc,než čtrnáct stovek,ale je to navždy a nic nepřekáží.Je to opravdu pohodlné.

XT (Po, 25. 2. 2013 - 11:02)

Ahoj, zdravím...ahoj Olčo,

jojo, plně souhlasím!! Neosteel opravdu je nejméně nápadný. Pokud chceš ušetřit prostředky, tak se podívej také na mysteel. Je to velmi podobné a levnější. Jen pokud manžel sportuje, asi to v tom moc dobře nepůjde. Neustále jej testují atd, ale pohodlí u toho rozhodně není.

Olca (Po, 25. 2. 2013 - 10:02)

Ahoj, zdravím všechny....
Dlouho jsem tady nebyla a tak jsem si celou diskuzi pročítala. Manžel je pořád zamknutý, nyní je v CB 6000s. Dostal ho pod stromeček. Do silikonu už ho nezamykám, je až přespříliš pohodlný :) A protože manžel dělá manažera tak CB6000s není pod oblekem vůbec vidět. U silikonu, musí mít volnější kalhoty. On měl ale raději silikon. No to už je jedno. Dohodli jsme se, že v létě půjde do kovu... Jen zvažuji, do kterého...ale asi Neostel. Je pod oblečením nejmíň nápadný.
Pokud někdo zháníte, prodám Birdlocked od cudnost.cz. Byl používaný cca měsíc a je jak nový. Se zámečkem a tři klíčky. ( http://www.cudnost.cz/silikonove-pasy-cudnosti/birdlocked/ )
Na ceně se domluvíme, vidím to tak na 1400,-Kč a pošlu poštou na dobírku. Napiš na : [email protected]
Dámy, přeji Vám taky to, co prožívám já doma za poslední půlrok. PC z mého manžela udělalo úplně jiného člověka..Pozorného, tulivého, hodného....Takový nebyl ani v době naší svadby...
krásný den Olča

_ (Pá, 22. 2. 2013 - 13:02)

http://www.ermail.cz/link/ATVYNAYYACNVXlaTA2XNJYccelaAV7Ye

Jak se spolehli (Pá, 22. 2. 2013 - 13:02)

http://www.erlink.cz/klik/UWpffg1h

XT (Čt, 21. 2. 2013 - 10:02)

Přidám se tu za uživatele...Asi to pro mnohé vyzní opravdu neurvale a velmi všeobecně: takoví jsme mi Češi, žijeme v bláhovém opojení jak to funguje a přitom si vědomě nechceme připustit pravou "realitu" a o jiných možnostech nechceme pro svůj klid raději ani slyšet. Máte pravdu. Proč se namáhat s inovacemi a nebo nalitím čistého vína, když to "jen" funguje :o))) choďme proto dále ve vyšlapaných kruzích jako stádo a žalostně pějme na vlastní prozřetelně mylně nalhanou dokonalost. Více k tomu to asi nelze dodat.

~ (Út, 19. 2. 2013 - 21:02)

Přidám se tu za uživatele...Byl jsem jednim z nich, nez mi XT poradil... a vysledek se dostavil... i kdyz zustanu s CBckem, tak uz se o to nebudu pokouset... je to prilis riskantni...

John (Út, 19. 2. 2013 - 20:02)

Přidám se tu za uživatele CB, chápu, že pro některé to může být hračka, ale jak už tu bylo řečeno, někteří z nás prostě přistoupí na tuhle hru a tím pádem nemáme ani potřebu se z CB dostat :) ... neposlouchá se nám tím pádem snadno, že to jde jak po másle, protože prostě sami chceme věřit tomu, jak pěkně to funguje.

XT (Út, 19. 2. 2013 - 16:02)

Asi by to u mě dopadlo...nu co k tomu dodat? mi muži máme svou slabinu... a ženy které to vědí a umí to vzít za správný konec, tak nás dostanou vždy na lopatky.

XT (Út, 19. 2. 2013 - 16:02)

XT, ty naseptavaci.... jsem...No co ti k tomu dodat, špatná příprava - za A, na místo teplé se používá studená, aby se změnšil.
B, postup byl správný, ale když je nezmenšený, tak jej tam nedostaneš
C, neměl se s přítelkyni vůbec komunikovat a už vůbec odebírat - být nekontaktní - mohl ses vymluvit že sis zdřímnul, byl na toaletě, ve vaně... prostě zatloukat, zatloukat a zatloukat do vyřešení problému :o)) Nu co už, nyní budeš chytřejší a lépe se na to připravíš, nyní již víš, kde jsi udělal chybu. jen se modli, aby ti nekoupila opravdový pás cudnosti, z toho se fakt dostat nejde a ani orgasmu dosáhnout nejde. :o( kombinoval jsem všelicos...

MKTK (Po, 18. 2. 2013 - 20:02)

Asi by to u mě dopadlo podobně. Mám problém ho tam nacpat i když je CB6000 rozebraný. Navíc je to i o tomu,že jsem zamčený proto,aby mě manželka měla pod kontrolou a ani to nezkouším nějak obchazet. Aktualně jsem zamčený 2 dny,ale před zamčením jsem nestříkal týden. Po kratké soloži jsem šel do klícky. Vůbec nevím kdy budu odemčen. Nejdéle jsem byl bez výstřiku měsíc. Pan ~ asi bude bez déle. :) Je pravda, že když mě manželka nedráždí, je to už celkem v pohodě,ale když se mě jen dotkne nebo mi říká co mě čeká, myslím,že mi koule prasknou.

~ (Po, 18. 2. 2013 - 20:02)

Clovece, koule muzes nechat...XT, ty naseptavaci.... jsem si rekl, ze ctrnact dni je dlouha doba, ze to zkusim... po asi pulhodine dolovani se mi povedlo ho osvobodit... celkem OK... problem nastal pri erekci.... oprel se do vrchni casti vstupu do klicky a pekelne tahal za koule. Nastesti - teplo leci - takze tepla vana. Bolest povolila a mohl jsem jit na vec. Bylo to ok, ale mel jsem divnej pocit ze ten problem teprve nastane... Za zadnou cenu se mi ho nepodarilo dostat zpatky. Zkousel jsem silonku, olejicky... No proste nic. Rikam ze to necham odlezet a zkusim to treba za hodku. Sednul jsem si a naladil National Geographic, ze pri pohledu na krajinu a zviratka se uklidnim a pak to pujde. Asi za deset minut telefon - prej jak se mam a tak... Asi jsem ji neco blbe rekl. Proste zacala byt podezrivava. Najednou mi manzelka rika, ze by ho chtela videt, jak se macka v klicce, at zapnu na telce Skype, a ze mi zavola. No ja mel infarkt... samozrejme jsem ho jeste jednou zkusil silonkou, ale proste to neslo. Tak zvednu hovor na Skypu a manzelka ze nic nevidi, at sundam kameru z telky a ukazuji ji detail... Co nasledovalo asi nemusim popisovat. Zkusil jsem jeste, ze mi vyklouznul, jak jsem se valel ve vane, ale nevyslo to. Jsem absolutni vitez. Pecet jsem mohl sundat, klicku rozebrat a nandat - pekne v primem prenosu. Nasadil jsem novou pecet a vyfasoval mesic navrch. Ted to pujde, mam 14 dni klid. Po vecerech si lepim lodicky a pohoda, ale jak se vrati, tak me v klidu nenecha. Takze zavedla pravidelny ranni a vecerni videohovory. Chci ti fakt podekovat :)

Ja vim, ze za o nemuzes, ale muze mit nekdo takovou smulu. Muze. A zrovna ja...

XT (Ne, 17. 2. 2013 - 18:02)

mam cb6000... ale nevyndam ho...Clovece, koule muzes nechat tam kde jsou to je v poho soustred se na vytazeni penisu u korene kde konci krouzek. Po vytazeni a doprani si orgace pockej az zpalskne, vem damskou silonovou tenkou ponozku muzes nanest i trosku gelu a vratis jej zpet. Partnerka nic nepozna ;-) byl to duvod, proc jsem sel do pasu cudnosti a vynechal hracky jako cb 6000 a sel do neosteelu. Stejne tak se udelas, pokud na polykarbonst prilozis vibrator a nebo jen proud sprchy z hadice. U neosteelu tohle bohuzel neplati jen to rozdrazdi a to je vsechno. Na tvem miste bych si nedelal zadne starosti ;-) resis jen osobni blok. Ale zalezi co vlastne chces.

~ (Ne, 17. 2. 2013 - 15:02)

Ahoj, do jakeho tipu te...mam cb6000... ale nevyndam ho z nej... kdyz jsem mel vetsi krouzek, tak se mi to povedlo, ale stejne mi tam nesel vratit. ted mi dala jeste kratsi ty distancni valecky, takze se obavam, ze bych se uplne nevysvobodil... proste mezerou mezi krouzkem a klickou stejne neprotlacim kulky... ten tyden jsem byl zamcenej normalnim zamkem, ale ted na tech 14 dni mi dala jenom plastovej, aby poznala, ze jsem nevydrzel... teoreticky si to teda muzu sundat, ale kdyz pak budu mit jiny cislo, tak to pozna... a navic si na ten zamecek udelala jeji znacku, abych to nemel tak jednoduchy.. kdyz nevydrzim, mam za to slibenej mesic bez vystriku...

XT (Ne, 17. 2. 2013 - 15:02)

Pred tydnem jsme se vratili z...Ahoj, do jakeho tipu te uzamkla na 14 dni? Pokud do hracky jen pres varlata tak to neni zadna tragedie, orgacek si v pohode doprejes. Lze bez problemu vytahnout jak z kovu, plastu tak silikonu. Jestli do mysteelu, neosteelu, latowskoho a nebo podobneho modelu... pak je to zly a budes si muset pockat. Tady orgasmus neni mozny.

~ (So, 16. 2. 2013 - 15:02)

Pred tydnem jsme se vratili z dovoleny. Mel jsem tyden volnosti. Hned v sobotu po prijezdu me manzelka zamkla se slovy: "Domluvila jsem se s kamoskou a pristi tyden k ni jedu na ctrnact dni. Tak ten tyden mas jako trenink na tech ctrnact dni." Po tydnu uz to bylo k nevydrzeni. Prosil jsem ji, ale vsehcno marne. Vcera kdyz jsem prisel z prace mi klicku sundala a udelala RO. Pry to ze men jenom neteklo, ale troska i vystrikla. Pry se neumim ovladat. Pres noc me nechala jenom tak. Konecne jsem spal celou noc a pekne si odpocinul. Pred chvili nez odjela, tak mi nandala PC na ctrnact dni. Prej aby si pojistila, ze budu mit dost semene az se vrati. Nidky predtim jsem PC nemel dyl jak par dni. Minulej tejden jsem ho mel od soboty do patku. Tak jsem zvedav co me ceka. Musim rict, ze tri dny jsou OK, pak uz to bylo jenom horsi a horsi. Kdyz jsem ji ukazal tohle forum, tak se tvarila jako nevinatko - ze je to pod jeji uroven a tak, ale asi tomu prisla na chut.

oki.premi (Pá, 15. 2. 2013 - 11:02)

ahoj, chceš jít také do...Chci každopádně,než mi vyrobí Latowski,tak budu v Neosteelu.Ten bude už zanedlouho.CB 6000s se nedá,je naprd.

XT (Pá, 15. 2. 2013 - 09:02)

Ahoj xt,čekám na...ahoj, chceš jít také do obou modelů?

oki.premi (Pá, 15. 2. 2013 - 00:02)

Ahoj, nějak tady diskuze...Ahoj xt,čekám na neoseel(asi za 6 týdnů už bude) a 26.02.jedeme k Latowki na změření.Dost se těším.

alík (Čt, 14. 2. 2013 - 23:02)

Ahoj, koupil jsem si použitý kovový návlek spiderwire2 a bohužel ho předchozí majitel svérázně upravil(poničil) dal jsem ho opravit jednomu šikovnému kováři, zítra anebo v pondělí ho budu mít hotový. Tak se hned zamknu a jsem zvědavý na reakci přítelkyně :) (je to můje první hračka, tak nevím jestli se to bude dát nosit dlouhodobě, jelikož jsem sportovec.) Ten silikonový by byl asi příjemnější? Po klasické plechařině moc neprahnu, jednak je to pro mne cenově nedostupné a asi by mě to dost omezovalo. alík

Reklama

Přidat komentář