Reklama

Pás cudnosti

Ó! (Út, 15. 9. 2009 - 21:09)

http://www.chastitybelt.co.uk/image-gallery/male-misc/image/mbelt-070999-3.jpg

haha (Út, 15. 9. 2009 - 21:09)

http://www.ahaonline.cz/cz/vtipy/37836/nosim-pas-cudnosti.-zkusenosti-ctenaru-i-ctenarek!/

Sonic Syndicate (Út, 15. 9. 2009 - 21:09)

http://www.kwick.de/SoNiC_SynDiCate/gb/eintrag/531066232

crash (Út, 15. 9. 2009 - 16:09)

moje žena mě má zamčeného stále aodemiká mě jen když si zasloužím je to tak jednou za sedm až osm dní jen jednou jsem byl za trest zamklí deset dnů a to mě koule boleli že jsem ani chodit nemoh

Godotti (Út, 15. 9. 2009 - 16:09)

Není nebezpečné jakékoliv zaškrcování? Jak dlouho se to může nosit v jednom kuse?

Oggy (Út, 15. 9. 2009 - 16:09)

Teda, to je vzrůšo...

21.8.2009 09:06 - Ondra

Jednoduchou náhradu za pás cudnosti znali už staří Římané: sešitá předkožka, která sice umožňuje čurat, ale ne obnažit žalud. Snadno se to udělá dutou sterilní jehlou, kterou se propíchne vydesinfikovaná předkožka (při slabší jehle to skoro nebolí a ani nekrvácí), jehlou se prostrčí nejlépe silonové vlákno nebo nerezový drátek, jehla se vytáhne a oba konce vlákna se svážou a domina si na ně třeba dá svou pečeť. Pokud je povolen čas od času sexuální styk a propíchnutí vám přijde bolestivé, stačí to udělat jen jednou dvěma malými kroužky na protilehlých stranách předkožky (ty jsou tam natrvalo) a svazovat je těsně k sobě v době bez sexu drátkem nebo vláknem, které se dá vždy nové. Pochopitelně vlákno i drátek jdou přestřihnout, ale za to pak musí následovat trest (v mém případě jsem dostal na několik dnů zavedenou cévku do močového měchýře). Masturbace se sešitou cévkou natož pak s cévkou se mi nikdy nepodařila.

Tomáš (Út, 15. 9. 2009 - 16:09)

Moje přítelkyně mě má zamčenýho už tři týdny bez výstřiku. Můžu si za to sám protože by mě už dávno odemkla, ale to bych nesměl před pár dny na ní zařvat a jít do hospody. Už bych se docela rád zase udělal. Takhle rudý koule jsem ještě neměl,a přitom musím ještě svou přítelkyni uspokojovat orálně.Hodně mě to vzrušuje,ale pak mě to dost bolí.

Adélka (Út, 15. 9. 2009 - 16:09)

A jak si toho pinďu myjete, když ho máte zamčenej?

cb6000 (Út, 15. 9. 2009 - 15:09)

Bezvadná a vzrušující věc, zvláště když klíč od ní má jen Vaše partnerka

Návod k montáži (Út, 15. 9. 2009 - 15:09)

Vyberte si správnou velikost poutacího kroužku (nezvolte si ani příliš malý, hrozí riziko komplikaci, ani moc velký, kroužek nesmí jít sejmout) a nasaďte ho na penis až nad pytlík (třičtvrtě kruh, nasadit zespodu). Poté provlékněte protikus kruhu (zbývající čtvrtkruh, resp. jeho polovina) s vodícími tyčkami shora příslušnými dírkami (uzavřete tak kruh kolem penisu) a nasaďte druhou část čtvrtkruhu zpředu (pozor, penis mějte při této operaci skloněný dolů, abyste se vyhnuli případnému zranění). Provlékněte třetí trn s distanční podložkou otvorem pro zámek. Vyberte si takovou délku trnu a podložky, která vám bude sedět. Před nasazením klece na penis doporučujeme penis namazat některým z lubrikačních gelů z naší nabídky. Podle potřeby nasaďte distanční podložky s kroužky a ve finále zajistěte zámkem. K čištění používejte pouze tělové mýdlo.

tpp4lh10 (Út, 15. 9. 2009 - 14:09)

jestli nějaká slečna nebo dáma shání klíčníka nebo otroka, napiště na [email protected]

Sháníte-li klíč (Ne, 13. 9. 2009 - 21:09)

přihlašte se.... Určitě se domluvíme...
madam.satanela(zavináč)gmail.com
Podmínka: Vlastní CB nebo jiný pás cudnosti.
Chcete-li zamknout od muže, rovněž není problém.

Domča - Anonymn (So, 12. 9. 2009 - 13:09)

Jsem ochotna dělat klíčnici třeba i 5 lidem zároveň. To vše za malou odměnu na které se domluvime.Podmínka CB vlastní.Více na mém ICQ 578854058

_ (St, 9. 9. 2009 - 12:09)

jistě ale tady to má nebo aspoň dřív mělo lepší spád

Rusana (Út, 8. 9. 2009 - 20:09)

Diskuze se taky přesunula na http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=95786

petr (Út, 8. 9. 2009 - 09:09)

Ivě: Pokud to přímo nevíš, tak to pod oblečením nemá nikdo šanci zjistit. Pokud se s tím naučíš i chodit a sedět, tak prakticky rozdíl nezpozoruješ. Kdybychom se někdy dohodli na kávě, tak si to budeš moci prakticky i tipnout...

__ (Po, 7. 9. 2009 - 10:09)

jde o to jaký, kvalitní ne

Iva (Po, 7. 9. 2009 - 09:09)

Ahoj, jde na veřejnosti podle nečeho poznat člověka který má nasazen pás pod oblečením.

_ (Ne, 6. 9. 2009 - 20:09)

tam je to výkladní skříň jen "otroků", hodně zúžené a nazajímavé, tady to bývalo lepší, psávaly sem klíčnice, psávali sem zájemci, i "veřejnostL která se o téma zajímá

Milan (Ne, 6. 9. 2009 - 12:09)

Diskuze na toto téma se přesunula na www.fem-dom.cz , přijďte se podívat

Reklama

Přidat komentář