Reklama

PEKARNA U ZLATE MAMY

smdm (Pá, 7. 11. 2008 - 07:11)

Tenhle kocour nepřestane
pokud co chce nedostane,
holka naše silná musí být
nepodlehnout,
čistotu svou si uchránit.

smdm (Pá, 7. 11. 2008 - 06:11)

dobré ráno přeji :-)

z blogu

Nalaď se vždy do pohody
starosti hoď za hlavu
život mnohem krásnější je,
když máš dobrou náladu.

Richard IV (Pá, 7. 11. 2008 - 01:11)

....Amazonko, Bares Ti vzkazuje vyvaruj se onoho amanta, jenz touzi po Tvem tele, Ty potrebujes nekoho kdo Te bude mit rad takovou jaka jsi, pro Tve siroke srdce..........:-))

Ales Bares (Pá, 7. 11. 2008 - 01:11)

.....first english, than italian?! What the hell is going on, guess can't beat the competition now..........:-))))))))

.......night

Vinaří (Čt, 6. 11. 2008 - 21:11)

..notte:-)

amazonka (Čt, 6. 11. 2008 - 21:11)

já nevím já ke šlechtění potřebuju impuls víš :) sama pro sebe to nemá cenu ....
dieta,tak na to jsem alergická strašně moc,jsem tlouštík zhubnout bych potřebovala ale jak se kouknu na ségru mám hlad :))) nééé diety nééé...
tak doblou noc :)
jojo a vinaří posílám pusu chladivou čerstvím větrem s z východu :)

jak říká aleš bareš
...noc :)

smdm (Čt, 6. 11. 2008 - 20:11)

a kdy se chceš šlechtit jak ted né, žena by měla stále zlepšovat něco na sobě....:-)
já ted zas třeba držím dietu....,je to velmi kruté ,ale musím zhodit 5kg,které zas o vánocích asi naberu..:-)))
tááák,je moje doba,ráno jsem brzo vstávala,takže dobrou noc a v Praze pokud to půjde taky...ahoj zítra

amazonka (Čt, 6. 11. 2008 - 20:11)

smog,cizinci ještě ožralý,no výlet do přírody si uděljte aspon vinaří o víkendu,sprintérka bude ráda ,houby rostou prý,slyším kopi jak říká pozor na klíštata ale stejnak takový výlet do přírody někam dál od prahy....co....

to víš samíku občas bývaj děti mrzutý,to vidím, na sobě ,když přájde mamča s mobilem že neví nebo táta že neví :)))) a já jen se ksichtem panebože ,s kecama jim to udělám :))) jsme jen děti :)))
to je pravda, to je pravda a proto se stím šlechtěním zas tak netrápím :) nechci chlapa obalamocovat :)

smdm (Čt, 6. 11. 2008 - 20:11)

koukám,že je můj čas....:-))) dnes jsem brzo vstávala,tak vám přeji dobrou noc i když v
Praze moc dobrá nebude...:-((
ahojky zítra :-)

smdm (Čt, 6. 11. 2008 - 20:11)

:-(( sledujeme to VINAŘÍ...chtělo by to na víkend z Prahy pryč,už to prý mají pod kontrolou,ale ten smog tak brzo nezmizí...:-(
Am,na jídlo ho lákám,to jo,ale dhes jsem se k němu stavila od doktora a chtěla jsem poradit s tou fleškou...:-)))
ono s tím dbaním o sebe může být a bývá i u žen...vdají se a bud nemají čas ,když mají mimčo,nebo vůbec přestanou o sebe dbát....

Vinaří (Čt, 6. 11. 2008 - 19:11)

Dnes jsme nevytáhly paty. Pod okny již druhý den a noc stojí tlupy ožralých cizinců a neustále skandují nějaká hesla. Mému mozku chybí kyslík.

amazonka (Čt, 6. 11. 2008 - 19:11)

jo maminky to vicítí :) jo chlap když má holku tak o sebe dbá víc než normálně hmmm to je zvláštní a vlstně není,spíš to všechno vysvětluje když pak ti dva spolu žijí a chlap už o sebe nedbá a žena se diví :)))
tak by to mělo být říct dětem v určitém věku nazdar,některý maminky si sináčky rozmzlí a přivlastní jako svého muže a pak to tak dopadá slečny jako já jsou samy se zlomeným srdcem ....
a zkoušela si trik když mi poradíš jak na pc tak ti udělám bábovku :))
jo už si prohlížím letáky a tak se skříněmi ,už se na to strašně těším :)ůplně to vidím :)

smdm (Čt, 6. 11. 2008 - 19:11)

já bych to vycítila...:-))))
za prvé by se oholil, v bytě by měl uklizeno a nebyl by takový protivný jak dnes....:-))
jooo,on by s maminkou ještě byl :-)), já jsem ho drsně ve třiceti odstavila....pomůžu,poradím,ale starej se chlapče...:-)) no dnes mi uvaříl čaj..:-)))
ohledně počítače mi ale nechtěl nic poradit,klacek jeden.....
bude tě to bavit AM,to zařizování,uvidíš....postupně,pomalu,promýšleně....budeš mít radost z každé maličkosti :-)))

amazonka (Čt, 6. 11. 2008 - 18:11)

to by se mi za rok taky hodilo,nějaká taková výhoda když budu dělat ten byt..:)
to jo chlapisko ,no šlechtí ho že aspon bydlí sám znám chlapy co ve 40 letech bydlí s mamuškou :)
jé zařizování to já mám nejradši :)
nové krásné ,až tě popzvě na kávu řekne jůůů mamčííí jukni hukni a chval :)
...ono na mužských se dá poznat jestli má holku :) to jsou mi věci :)

smdm (Čt, 6. 11. 2008 - 18:11)

:-))) jo všichni máme z TONU nové židle a stoly,
syn bydlí sám asi rok,nechala jsem mu tam roh. lavici a stůl,je to už starší a on se chce zařídit po svém, což je dobré...:-))
překvápko,jako ženu myslíš..:-)))tak to né...:-))) to bych poznala...:-)

amazonka (Čt, 6. 11. 2008 - 18:11)

jo kanec to je :)))
dcerka dělá v prdejně se zařízením bytu,to je ale pro rodinu výhodný, a syn se zařizuje já myslela že už bydlí dlouho sám ,třeba to chce mít pro tebe jako překvápko :)

smdm (Čt, 6. 11. 2008 - 17:11)

téééda také esemesky..:-))) ale je to stejně kanec...
pohovořila jsem si z dcerou,říkala ,že si tam byl syn objednat stůl a židle do kuchyně....tak se začíná zařizovat...:-))),ráno jsem s ním byla a nic mi neřek,asi zapomněl...:-))
Dcera TONka vyřizuje objednávky v TONU v podnikové prodejně....

amazonka (Čt, 6. 11. 2008 - 17:11)

no jo na šumavu by mohli zmizet že...kdo jak to breeou větnamci že jim živnost lehne popelem,kdo vi jestli nedostanou ještě pokutu větnamčíci...

jo ten no,psal mi ještě dvě esmsky na tu jednu mě psal že mámnechat mluvit tělo a mozek né že mě nechce ublížit jen se semnou milovat :) no a pak mě napsal at mu dám šanci že až budu klikat na svoji myšku a když se mi to bude líbit že si mám vzpomenout na něj že mi posílá na mišpulku pusinky a že mu mám dát vědět jak se mi to zamlouvalo :))))) no nenapsala sem mu už ale je to jak vytrhnutý s erotáku :)))) já se picnu,ale neviděly jsme se asik dva tři týdny,má totiž noční tak si nepokecáme moc ted mi po těch dvou týdnec napsal :) a já myslela že ho to přešlo :)))
ale je to lichjotiví když víš že o tebe má někdo zájem,ikdyž no :)

no co povídat že :))))

samíku teda já jen zírám měli ste to tam krásný jen co je pravda ty apartmány nádhera hlavně to oklí nich ty kaktusy a palmy a tak....fakt pěkný.....

kopi ty colombo :))) třeba má doma jen okrasnou květinku :)) marušku,to by je někdo prásknul né :)

Kopřiva (Čt, 6. 11. 2008 - 17:11)

Třeba na chaloupku....vinaří....kdepak jsi???
Am co ty hulino jedna?:-)))Jak ten tvůj co by tě líbal?:-)))

smdm (Čt, 6. 11. 2008 - 17:11)

tam to asi celé lehne popelem.... bude to dlouho cítit,kdyby mohly holky vyjet pryč z Prahy....

Reklama

Přidat komentář