Reklama

PEKARNA U ZLATE MAMY

Kopřiva (Čt, 6. 11. 2008 - 16:11)

No nazdar...v té Praze to vypadá...jo šikmáči to jsou šmejdíci.
Ahoj zdravím...Vinaří ani ven nevylejzej...aby se malá nenadýchala těch sraček...
Jinak zdravím..sam..díky za foto:-)))i za recept...už se těším až to uvařím:-)))
Jinak tady je to stále stejné.Nic nového pod sluncem...akorát jsem dnes viděla vietnamčíka jak nese na zádech pytel se zeminou...asi si v baráku budou pěstovat marušku...šmejdi:-))

amazonka (Čt, 6. 11. 2008 - 16:11)

no koukám co se děje tam v libuši to je,děs,370 hasičů,ted ještě vrtulník no ,snad to holky zvládnou..

jo jste si dost podobný a ještě nosíte stejný oblečení,je báječný mít takovou kámošku s přízněnou duši..

smdm (Čt, 6. 11. 2008 - 16:11)

ahojky..:-)) došlo :-))
já zkouším,tak budu posílat po troše
za dětství nám říkali siamská dvojčata,pořád jsme byli spolu,stejně se oblékaly....
já nevím co to bylo,nějaké divoké palmy....
koukáš co se děje v Praze...?
Vinaří s beruškou tam mají starosti.....

amazonka (Čt, 6. 11. 2008 - 16:11)

ahoj holky

jéj vinaří a ty to bydlíš jim přímo u nosu nebo bydlíte kus odtoho ,fakt je to až tak děsný že to zamořuilo prahu,prí vyhlásili poplach a nikdo nesmí vijít z bytu,co budeš dělat vinaří?

snad to brzy uhasej a bude klid .....

samíku vy jste s tou kámoškou jak dvojčata :) ale musela to být krásný podle té fotky a co ta palma co to na ní rostlo o nebyly banány ani ananas nějaký bobule že..?

smdm (Čt, 6. 11. 2008 - 04:11)

Vinaří zná italštinu,
Kopí drží si peřinu
Am, do práce odchází
a já zase k lékaři :-))

krásný slunečný den přeji :-))

Kopřiva (St, 5. 11. 2008 - 22:11)

Tak dobré noci přeji ochmelko:-)))
Vinaří...dobra noc...čo robiš???Sa chystáš do pelecha?A co kokota:-)))už chrupinká co?:-)))dej ji za mě jednu kopřivovou...zdravou...štípanou:-)))

Vinaří (St, 5. 11. 2008 - 22:11)

Comincio a studiare l´italiano.

Le auguro buona notte:-)

smdm (St, 5. 11. 2008 - 21:11)

ahojky...jaký stupeň to byl nevím,ale stoupl mi do hlavy..piza byla s feferonkama,tak to zas srazila...mám cd z dovčy jen to musí projít přes nějakou flašku nebo flešku...
musím jít do hajan,ráno jedu na kontrolu s packou,vydrž Kopí a všem dobrou noc....
PS :JE TU TEPLO/VENKU/ procházely jsme se po městě a naplánovaly další dovču na květen.....prostě to cestování nás chytlo....
dobrou :-)))

Kopřiva (St, 5. 11. 2008 - 21:11)

Tak to je ono perelínko:-)))Přesné...trefné...:-)))
Samíku...copak?Pivko ti nedovolí psát?Písmenka ti skáčou jedno přes druhé?:-))))Jaká byla piza?A jaké jsi pila pivko????A stupeň bych prosila taktéž:-))

Ronaldina Perel (St, 5. 11. 2008 - 21:11)

Lidová pořekadla hovoří:
Co se má stát, to se stane.
Nic není ani úplně černé a ani úplně bílé.
Všechno zlé, je pro něco dobré.
Vše je tak, jak má být.

smdm (St, 5. 11. 2008 - 21:11)

dobrou noc :-))))

Kopřiva (St, 5. 11. 2008 - 21:11)

Nelámej si hlavinku a pěkně spinkej...dobrou noc a nějak to dopadne:-))
Život je od toho aby nás učil:-)

amazonka (St, 5. 11. 2008 - 21:11)

oprava:,bus s toho že sem při prvním sexu na osudovího

bud z toho že sem při prvním sexu myslela na

amazonka (St, 5. 11. 2008 - 21:11)

jo bolest to je strašný já už to nechci zažít,
a ve skritu duše vím že kdybych povolila tak zas bych byla zraněna,bus s toho že sem při prvním sexu na osudovího což vím jistě že jo a nebo by se mě to zalíbilo a byla bych zraněna že bych věděla že nic nebude než jen mileneckej sex a nebo by bylo víc a zranila bych sebe tím že malé děti stratili rodinu a nenáviděly by mě půl fabriky byla bych hnusná svině......asi moc přemýšlím :) ale na vás dám takže jen radtě ...:)

no půjddu spinkat :)

Kopřiva (St, 5. 11. 2008 - 20:11)

První sex má být z veliké lásky...i když to pak nevyjde...jako mě:-)))
Také mám jako holka svobodná za sebou lásku k ženáčovi.A nejsem na to dnes hrdá...ale byla jsem mladá husa...a nezkušená nanynka a podlehla jsem krásným slůvkám inseminátora...ale to už jsem tu kdysi psala:-))no naučil mě aspoň sex:-)protože o panenství jsem přišla s hokejistou a tomu šlo jen o mé panictví.Pak chvíli jako,že mě miluje a pak...čau...a tenhle byl druhý...milovala jsem ho úplně strašně moc...jé já byla do něho úplně blbá...a to sevmu dlouho dařilo mi tajit,že je ženatý...a pak to prasklo a bylo po lásce...tenkrát mi bylo hrozně moc zle...ale pak jsem si to léčila jiným vztahem:-)))A to je koloběh....každá to pozná...takže morálku ti já zrovna kázat nebudu.My holky když jsme mladé,jsme blbé:-)))Něco ve mě mi říká....dej mu:-)ať už to máš za sebou:-))něco zase neeee...zlomí ti srdíčko....tak já jsem takový ten váhavý typ...tak na mě nedej:-)))

amazonka (St, 5. 11. 2008 - 20:11)

já vím já vím

moje mamka když sem byla malá mě vyprávěla že se zamilovala do muže a byla to pro ní ta největší a njkrásnější láska ale ten muž byl ženatý,ale říkal že by se rozved ,málem k tomu došlo,ale její mamka moje babča řekla ne holka na to zapomen ,to není chlap pro tebe,když muž opustí ženu poprvé vždycky to už může udělat podruhý a nemá důvod proč by neudělal,on má rodinu a tu díky tím zraní a ublíží a potvora vždycky budeš ty ané on...

a dodnes si pamatuju to mi byloo deset nějak tak a dodnes si pamatuju jak sem mamce řekla,babička má pravdu nebyl to ten pravý,když opustí ženu ,vždycky to mlže udělat podruhý ,bl to blbec a pohladila sem ji.dodnes si pamatuju ty slova babičiny jako by mi do hlavy mluvila holka utíkej od toho toho né to není on toho né :) je to divný co ale jako bych ji měla fakt v té hlavě,asi začnu věřit v duchy jelikož ted sem mu napsala ,ikdyž bych nejradši s ním do té postele vlítla a užívala si proistě chut udělat něco co není správné nebo co je hříšné :) ale přitom mu píšu že je to šokujicí smska :) ale ikdyž tělo chce mozek říká ne a že si sním ráda povídám ale jako kamarádka...no furt ikdyž se mě ptá a dělá na mě ty kouzla mužský tak říkám ne a jen kamarádi.....

babička mi vhnízdí v hlavě chce pro mě to nejlepší :) doufám že nebudu dlouho na to nejlepší čekat :)

Kopřiva (St, 5. 11. 2008 - 20:11)

To je teda hřebec:-)
Copak tělo....ale ten kus těla...co?:-)))
Holka holka nešťastná....já na to koukám jinýma očima a tak ti raději nebudu radit.Koukám na to jako vdaná žena.Já bych Chosému dala přes držku...že by se probudil na áru:-)

amazonka (St, 5. 11. 2008 - 19:11)

mám chut tě něžně pomilovat
a hýčkattě podpeřinkou.
já michálek stidliví
chci tě šoupat jak diví,
strčím ti ho mezi stehna
budeš hekat jak ta běhna
strčím ti ho mezi kozi
abys poznala mé vlohy
pá lasko miluju tě
je to jen básen ale něco na tom je. :))))

teda ke konci to moc nerímuje ale :))))

ach bože já vím ...už vím co znamená mít v sobě dábla a anděla který ti dává rady....tělo by chtělo,mozek říká ne.....

Kopřiva (St, 5. 11. 2008 - 19:11)

:-)))asi taková?

Když vidím tvoje ústa
tak v kalhotech mi vzrůstá.
Když vidím tvoje prsa
tak stále mi neklesá
když vidím děvče tebe
tak na zádech mne zebe.
Když usměješ se svými rty
tak padají mi kalhoty....

Co????
Je to hezké dostat milostnou báseň.Škoda jen,že je od ženáče...ale je a to je hlavní:-)))Nenech si zase zlomit srdce:-)

amazonka (St, 5. 11. 2008 - 19:11)

rosiné vztahy,to je na mě moc složitý...ale když si sní sama aspon si ji víc užiješ vid...čas je zabiják nesnáším slovo čas ve větách,na to jsem alergická jak blázen.... to víš to je ten věk kdy ho mladí nejvíc používají jojo,hlavně že jsou v pořádku to je důležitý,však babička ti o sinovi může dát infa....

takhle si z nich utahovat :)))) ty tě musejí mít rádi :))))

ted videjchávám básen co mi přišlo od ženáče je to básnička :)))))) tohle se mi stalo poprvé taková básěn jen pro mě :))))))))

Reklama

Přidat komentář