Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

David (Pá, 19. 9. 2014 - 18:09)

ahoj je mi 18 a asi pred rokem jsem nasel tuhle diskuzi a nejen ze jsem zjistil ze nejsem sam na perovy leskly obleceni, ale taky jste me inspirovali a mam ted novou kombinezu Parkasite, tak jsem se chtel pochlubit, je leskla modra s kapuci, nic jinyho ted pro me neexistuje a kazdej den si to v ni uzivam :) vim ze tady to muzu rict protoze je to diskuze na to urcena takze diky a ahoj!

klaudia (St, 10. 9. 2014 - 22:09)

Ahoj Jano.Kombinézu mám...daj nejaku fotografiu kde si v nej odfotena

Jiří (Po, 1. 9. 2014 - 18:09)

A co třeba jemné...Mě se to líbí velice a rád bych našel někoho kdo by mě přidušoval. Napiš na email: [email protected]

MarcoPolo (Po, 1. 9. 2014 - 14:09)

A co třeba jemné přidušení třeba kapucí od bundy ? Líbí se to někomu z vás ?

Marco (Po, 1. 9. 2014 - 10:09)

To zní lákavě. Holka,...Máš nádherný vkus. Tak mám rád tento druh oblečení. A nejen, že v něm chodím, také se s takovou bundou dají dělat i jiné super věci. Jestli si chceš o tomto psát dej vědět. Budu se těšit. Můžeme něco společného vymyslet. Do Brna to mám kousek.

Marco (Po, 1. 9. 2014 - 10:09)

Dneska mi dorazila nová...Je to krásná bunda, máme ji doma také, nepromokavá a nejde profouknout. Někdy mě s ní obejme přítelkyně a baví se tím, že se mi hůř dýchá. Ale je krásná. Máš dobrý vkus.

Janina (So, 30. 8. 2014 - 15:08)

Janino k tvému...Díky za zprávu,tu hadičku na čůrání bych asi snesla,ale neumím si představit mít skrz nos prostrčenou sondu.Asi bych se pozvracela.Dnes jsem šla ven v tričku a kolem krku jsem si vzala lehký,dosti velký šátek.Povídala jsem o tvých zálibách příteli a on mi poté uvázal šátek až přes pusu a chtěl abych si jej tak nechala.Šla jsem tak ještě asi půl hodiny po městě.

Lenkanabal... (Pá, 29. 8. 2014 - 10:08)

Dlouho jsem tu nebyla.Kam...Janino k tvému dotazu."Hadičku" jak se ptáš používám na čůrání /perm.cévka/ a už jsem měla i hadičku prostrčenou nosem až do žaludku na příjem pití a tekuté stravy.Cévku si umím zavést sama,sondičku přes nos mi zavádí kamarádka /zdr.sestřička/,občas si i spolu užíváme.Zpočátku je to trochu nepříjemné jak prochází nosem a když přijde do krku musím polykat aby šla do žaludku.Potom můžu mít po celou dobu zavázanou pusu a ani na pití ji nemusím odhalovat. Deniso,když budeš chtít,můžeš mi písnout na [email protected].

Denisa (St, 27. 8. 2014 - 10:08)

Dneska ráno,když jsem...Ahoj Leni, odkud jsi. Nechtěla by sis emailovat. Líbí se mi tvá záliba :o)) jestli chceš napiš mi na [email protected] ráda si s Tebou popíšu. Pa Denisa

Janina (St, 27. 8. 2014 - 10:08)

Delší dobu jsem tu...Dlouho jsem tu nebyla.Kam všade si dáváš hadičku? Neumím si to představit mít od někud vyvedené hadičky.Je to pohodlné? Lehoučké šátky mám také ráda,jsou dosti velké a i hřejí.Jsou příjemné.

Tonda (Po, 25. 8. 2014 - 20:08)

Dobrý den já taky rád nosim zimní kombinezy je to pohodlný a krásně se v ní chodí sem takový trochu zmrzlik uz od malička jestli také vni chodite nebo jak je využíváte já vni chodím do města a na bruslení mám i oteplovačky mě se to líbí uz odmalička nosit tohle oblečení moc děkuji za nějakou odpověď [email protected] moc díky Tonda

Lenkanabal... (Po, 25. 8. 2014 - 07:08)

Dneska ráno,když jsem koukla na teploměr a viděla 6 stupňů tak jsem vyrazila do práce ve vyším volnějším roláku a mezi rolák a krk jsem omotala lehký modrý šátek,který jsem si dala až na pusu.Přes rolák jsem si vzala modrou péřovou vestičku.Odpoledne jestli bude teplo,tak půjdu jenom v tričku s šátkem a vestou.Rolák dám do tašky.

pitr (Út, 19. 8. 2014 - 00:08)

https://www.youtube.com/watch?v=3KAs_wX3j_4

pitr (Po, 18. 8. 2014 - 23:08)

Delší dobu jsem tu...Asi před čtrnácti dny jsem si koupil nové lesklé oteplovačky a dnes bylo chladno tak jsem si je vzal ven a jsou super.

jizva (Po, 11. 8. 2014 - 22:08)

Delší dobu jsem tu...Ahoj Lenko,fakt jsi nabalená i v tomto létě? Pošli foto. Díky

Lenkanabal... (Po, 11. 8. 2014 - 12:08)

Delší dobu jsem tu nebyla,jak se máte?,balíte se? Dneska mám volno,prší,jsem doma navlečená v kombinéze,zacévkovaná se sáčkem,přes pusu jsem měla rolák,teď si již hodinu užívám inhalace kyslíku,tak že na puse mám masku z které dýchám.Odpočívám a je mi fajn.Těšíte se už na zimu,máte nějaké nové zimní oblečení?

XXXX (Ne, 10. 8. 2014 - 19:08)

yz, vyzkoušej si třeba poposednout. To by snad mělo stačit. Kdyby ne tak se zas ozvi.

yz (Čt, 31. 7. 2014 - 07:07)

Proč navštěvuješ tyto stránky?Ono je něco inteligentního se na fotbale poprat a zdemolovat stadion?

XXXX (Čt, 31. 7. 2014 - 06:07)

Á naše přiteplená a...se ti divím, takový estét a tratí čas tady v té diskuzi s nabalenkama... že si nezajdeš třeba zařvat a něco, či někoho zdemolovat někam na fotbal, či hokej, prostě dělat něco inteligentnějšího..

PS (Út, 29. 7. 2014 - 16:07)

jak řešíš močení? a...Obléct se do všech vrstev trvá dost dlouho, tak kvůli takové malichernosti jako je Močení se nebudu zase svlékat. Řeší to dvoje hodně nasákavé plenkové kalhotky stažené latexovými kalhotkami. Když vím, že si budu chtít užívat celý den, dá se kadění vydržet. Po akci všechno vyperu, protože silon je od potu takový divně lepkavý.

Reklama

Přidat komentář