Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

ne (Pá, 19. 3. 2010 - 15:03)

okamžitě se všichni...Chudinko, zaspal jsi dobu, to už tady bylo dávno, blbci se totiž vyskytují v každé době, jen někdy řvou víc a jindy míň.

Pro Waxiho a je (Pá, 19. 3. 2010 - 15:03)

O čem mluvíš mariane? Snad...Víš, Waxi, ty jsi vlastně chudák k pohledání - na telavizi se dívat nemůžeš, na filmy taky ne, knihy číst nemůžeš, divadlo tě asi uráží - všude totiž vystupují postavy pod smyšlenými jmény a hrají smyšlené příběhy. Lidé to akceptují, baví je to, jen občas se objeví nějaký ten zanícený pomatenec a kazatel, který druhým kazí náladu zdviženým prostíčkem, volajíc: "Lidé, oni vám lžou". Co s takovým "moralistou?"? Ve středověku ho upálili, dnes to již bohužel nejde, tak nám nezbyde, než ty jeho pitomosti a kázání o morálce nějak přežít. Inu, je to chudák bez fantazie, co si na něm vzít! Smutné na věci je jen to, že se chová jak pes na seně - sám ho nežere a jiného žrát nenechá.Juriš [email protected]

ano (Pá, 19. 3. 2010 - 14:03)

okamžitě se všichni odhalte-ukažte ty svoje xichty-ať vás můžem zmlátit-jsme liga proti homosexualitě a jiným odlišnostem!

Marian (Pá, 19. 3. 2010 - 14:03)

O čem mluvíš mariane? Snad...Tak se, Waxi, odstěhuj někam, kde z tebe nebudou dělat blbce a neotravuj druhým svými plky život. Nevím, co tě nutí se nechat oblbovat, jak si ve své moudrosti myslíš.

Waxy (St, 17. 3. 2010 - 19:03)

Víš, Waxi, nikdo není...O čem mluvíš mariane? Snad nedoufáš že Jarmila je ve skutečnosti Jarmilou a že tobě někdo věří že jsi Marian?? Když ze mě někdo dělá blbce a já napíšu svůj názor, tak jsem kritik který nic neumí? Zabal to hochu..

,, (St, 17. 3. 2010 - 17:03)

Když v roce 2007 zveřejnila...Tak ty svoje xichty ukažte, rád se podívám.

SNB-Z (St, 17. 3. 2010 - 16:03)

Nazdar baby a dívky...Správný mailový kontakt na náš babinec je [email protected] Budeme se těšitMíša

sylva (St, 17. 3. 2010 - 07:03)

Nazdar baby a dívky...Čau Míšo, zveřejni kontakt na ten váš babinec, ráda se přidám, i když to mám k vám trochu daleko.Sylva

SNB? (Út, 16. 3. 2010 - 15:03)

Když v roce 2007 zveřejnila Lenka svoji zálibu ve výletech do přírody a s tím i spojenou snahu odpovídajícně se obléci či nabalit, píchla do vosího hnízda. Najednou se ukázalo, kolik lidí má takovou či tomu blízkou zálibu také a taky kolika lidem vadí, že je ti druzí (jak si myslí) pokládají za zvláštní až nenormální. Z toho pak plynou i další problémy – ostych vyjít mezi lidi v oblečení, řekněme, poněkud zvláštním. Ovšem co je normální? Je normální žena v minisukních nebo žena v burce? Je normální až po oči zahalený Tuareg na poušti? Ne, to vše normální je, protože je to ostatními za normální uznáváno v daném prostředí.Jde tedy o to, prostředí, ve kterém žiji, přesvědčit, že já nenormální nejsem. A jak? prostě tak, že si nebudu všímat reakcí svého okolí a budu se chovat naprosto přirozeně a suveréně.Myslím, že ten Lenky podnět zdvihl širokou diskusi a díky i dalším příspěvkům hodně přispěl k tomu, že okruh lidí s podobnými zálibami, kteří svoji zálibu pokládali za jakousi slabost nebo úchylku, si uvědomil svůj omyl a legitimitu svého chování (neboť svoboda jednotlivce končí až tam, kde začíná svoboda druhého), přestal svou zálibu skrývat a čím dále se s ní nestydí žít.Jistě, přetrvává u mnoha ještě takový nějaký ostych, zejména před blízkým okruhem známých či přátel, který se projevuje jakousi nechutí zveřejnit svoji tvář v dojmu, že si na něho budou lidé „ukazovat“.Faktem je, že právě příspěvky a názory na těchto stránkách dost změnily myšlení lidí a recept, jak se ostychu zbavit, je v zásadě velice jednoduchý – obléci se tak, jak uznám za vhodné a nijak se neskrývat ani neostýchat a jít mezi lidi. Věřte mi, že to netrvá ani moc dlouho – tak jednu zimu, a začnete se chovat naprosto suveréně a přirozeně. Ostatně, jak bylo v již několika příspěvcích řečeno, „já vás nijak a v ničem neomezuji a tak neomezujte ani vy mne!“.Pokud se budeme tohoto názoru držet, pak – věřte mi, je to moje osobní a už léty potvrzená skutečnost, nijak vám nepřijde nepříjemné, pohybovat se mezi druhými navlečeni třeba v kombinéze s kapucí na hlavě a s obličejem zakrytým šálou nebo maskou. Prostě si zvyknete!V principu jde o to, postupně se zbavovat obav z oné jakési „neobvyklosti“, nebát se veřejně publikovaných fotek nebo jmen. Vím, že mnozí již tak začali, z počátku ještě nesměle, fotky jsou někdy upravené, ukazující, co by dotyčný vlastně chtěl, ale k čemu nemá zatím dost odvahy.Bylo by obrovskou chybou, tyto začátky osmělování se kazit poukazováním třeba na to, že jde o fotomontáž a podobně dotyčného ve jménu jakési pravdy „shazovat“. Proč? O takové informace nikdo zde nestojí, právě takové by mohly začátečníky odradit a narušit jejich náběh na suverénní myšlení. Ona totiž ta fotomontáž není vůbec podstatná, někdy si toho běžný zájemce ani nevšimne a naopak mu to dodá odvahy – „když on, tak proč ne i já?“. Navíc nikdo nezná důvody, které k tomu vedly, já sám jsem musel několik fotek upravit, protože obličeje byly nezřetelné či zastíněné. Taky mi bude někdo vyčítat retuš?Ale nechme toho, šťouralové se vždy najdou.Impulsem k tomuhle příspěvku byl příspěvek, nazvaný SNB – s potěšitelnou zprávou, že kdesi v Chomutově se dalo pár děvčat dohromady a řekli si: „nám se to takhle líbí a co je komu do toho!“ Právě v takovém kolektivu se najde síla snadno překonávat ony ostychy, které mnozí z nás ještě mají.Docela rád bych se seznámil s oněmi „babami“, možná je někde potkám, do Krušných hor jezdím velmi často. Tak, baby, hodně úspěchů ve spolkovém životě a budu se těšit na novinky i fotky z vašeho spolkového života. Nestyďte se nabalit podle vaší chuti, zakuklit, aby na vás vítr nemohl a vyražte do zimní přírody. Je to fajn!Doufám, že se k tomuhle spolku přidají další a že vzniknou i další, pánské či smíšené. I když už to pak nebude taková sranda a nebude ani o čem psát.AhojJarda „Jimmi“ Kořínek, Stří[email protected]

SNB-Z (Po, 15. 3. 2010 - 09:03)

Nazdar baby a dívky zimomřivé!Na vědomost se dává, že v Podkrušnohoří byl založen spolek dam a dívek, a to i včetně bab, zabývajícími se couráním po horách a přilehlých městech, občasnými slezinami v nějaké cukrárně a diskusemi m.j. i o tom, jak se nejlépe a nejtepleji na to courání obléci.Spolek dostal prozatímní jméno SNB-Z (nikoli podle Sboru národní bezpečnosti blahé paměti, ale podle názvu "Spolek nabalených bab - zimomřivek".) Zatímní předsedkyně spolku Michaela sídlí v Chomutově (později, podle zájmu, zveřejníme mailovou adresu.) Další členky pocházejí z Ostrova n/O, z Klášterce n/O, z Perštejna, z Kadaně a z Mostu. Důležité je, že místopředsedkyně spolku Alice spoluvládne klíči od chalupy v Černém Potoku, což je, zejména v zimě, krásné místo v hezkém údolí a máme možnost tam občas i přespat. Členy spolku, jak již sám název napovídá, mohou být pouze osoby ženského pohlaví, členský příspěvek byl stanoven na 50Kč za rok a je možno ho uhradit i zaplacením útraty v cukrárně při příležitosti spolkové schůzky. Na členství ve spolku není obecný nárok, společníci mohou žadatele i odmítnout nebo mu navrhnout určitou zkušební dobu, ne delší než přes jednu zimní sezonu.Další podmínkou členství je patřičná zimní výbava, nejlépe péřové kombinézy či obdobná výbava, alespoň 2x za zimu účast na společném výletu nebo dodání fotek či jiných důkazů zimní aktivity. Rovněž se požaduje předložení alespoň několika fotek náležitě nabalené členky z veřejného prostranství města. Se zveřejněním těchto fotek nebo jen některých musí dotyčná členka předem souhlasit. Předpokládáme založení vlastní webové stránky s fotkami z našich akcí i jiných fotek, s posláním spolku souvisejících, i mailové adresy. Dalším posláním spolku je zbavování členek i sympatizantek zbytků ostychu před pohledy jiných osob, jsme-li na veřejnosti jinak oblečeny, nabaleny či zakukleny. Jak vidno, těžiště aktivit spolku je hlavně v zimním období. Letní aktivity ovšem vyloučeny nejsou.Spolek bude dbát na zachování anonymity svých členek před veřejností, zejména proto, aby se eliminovaly snahy jinak založených osob se do spolku "přilepit".Muži jsou vítáni, ovšem pouze jako příležitostní ošetřovatelé, nosiči zavazadel, topiči v chalupě či pomocníci v navlékání a zabalování se členek před výletem nebo utěšováním členek, zimou rozklepaných. Výletů se mohou zúčastnit pouze z povzdálí nebo jako fotodokumentaristé, hlasovací nebo jiná práva nemají. Zde je třeba upozornit zejména muže, že všechny dosavadní členky spolku jsou vdané či jinak zadané a tedy aby zanechali marných nadějí.Podle ohlasu na těchto stránkách budeme dále o našich aktivitách zde informovat.Míša

Marian (Ne, 14. 3. 2010 - 10:03)

Škoda Jarmilo že ty fotky...Víš, Waxi, nikdo není dokonalý, nevíš, jaké snahy vedly třeba Jarmilu nebo jejího Zdeňka k těm různým úpravám. Já osobně Jarmilu obdivuji, že dokáže napsat, odkud je i jak se jmenuje, ne třeba jako Ty. Ostatně Ty bys asi tu odvahu, uveřejnit své fotky, neměl, Ty umíš jen kritizovat jiné, že ano. Inu, i takoví mezi námi jsou - kritici, co nic neumějí nebo se bojí a dokáží jen kritizovat druhé.

lesklé bundy (So, 13. 3. 2010 - 21:03)

Video -oblíkání do oteplovačekhttp://www.youtube.com/watch?v=FU3vEI_x-rM http://www.youtube.com/watch?v=vC91EPQZbbU Lyžařské kombinézy http://www.youtube.com/watch?v=fpxUH-DsO3I kombinézy

Waxy (So, 13. 3. 2010 - 20:03)

Ahoj všicni tady na...Škoda Jarmilo že ty fotky jsou montáž! Je to poznat. Úplně to bije do očí! Hrůza!

pozdrav z Kadan (So, 13. 3. 2010 - 17:03)

Ahoj všicni tady na webu.Jmenuji se Jarmila Stránská (brzo to bude jinak), je mi 24 let a bydlím od malička v Kadani. Už jako malá holka jsem, jak jen jsem mohla, lítala venku, počasí nepočasí. Nejvíce se mi líbila zima, sáňky, pak lyže a to jsem vydržela venku klidně celý den. Máma mne ve starostech, abych nenastydla, nabalovala jak pumpu, já si na to nějak zvykla a v pubertě se mi to začolo čím dál tím víc líbit. Vyškemrala jsem péřovou bundu s kapucí a oteplovačky, nabalila se do ni, přes pusu šálu a mizela někam do Krušných hor - od nás je to autobusem pár minut.Vloni jsem na jedné takové výpravě potkala kluka, podobně založeného a tak jsme si nějak padli do noty a od podzimu jsme spolu začali chodit. Svěřil se mi, že miluje zimní výpravy a já zajásala, že já taky! Na začátku prosince mu přišla krásná péřová kombinéza od Jardy Housky z Prahy, mně se moc líbila, jen mi byla trochu velká. Jaké bylo moje překvapení, když jsem našla pod stromečkem veliký balík od Pavla (to je ten můj) a v něm nádhernou, tmavěmodrou péřovou kombinézu, péřové rukavice a kuklu. Hned jsem se do toho ještě večer jak malá holka navlíkla a celá zpocená ji před zrdcadlem obdivovala. Dokonce jsem ji musela ještě ten večer vyzkoušet venku, byla pěkná zima a fučel vítr. Když Pavel navrhl, že bychom mohli o svátcích vyrazit ve dne do města, případně nahoru do kopců, trochu mne polilo horko, co by tomu ve městě řekli lidi, pobíhat tam v kapuci a ještě možná i v kukle s dírama jen pro oči. Pavel se smál a našel mi na webu tyhle stránky, že prý nejsem sama. Tak jsem se začala pomalu utvrzovat v názoru, že je docela normální, když se jeden oblékne tak, aby mu nebyla zima. Postupně jsem se víc a víc osmělovala, ona taky byla letos pěkná zima, chodila v kombinéze po městě, po svátkách i do práce a když to funělo a mrzlo, i v té péřové masce a s nasazenou kapucí. Lidi se sice občas zvědavě na takovou zakuklenkyni koukali, ale já si za několik týdnů tak zvykla, že dnes (ještě je u nás sníh a ráno mrzne) chodím nabalená v kombinéze nejraději. Nejvíc se těším na naše společné výlety s Pavlem do hor, tam dokážeme courat klidně celý den, zvlášť když to pěkně fučí a pořádně mrzne. Ta kombinéza je super! Nedávno jsme si udělali výlet i do Kutné Hory a já chodila po městě v kombinéze, jakoby se nechumelilo (ono ten den občas ano!). Minulý týden jsem na webu našla Josefa výzvu, abychom my, kdo máme nějaké fotky, je dali do jeho Picasa stránek, tak jsem mu je včera poslala. Možná se vám budou líbit, kdo máte, pošlete je tam taky.Ahoj Jarmila

716HE (So, 13. 3. 2010 - 16:03)

Pěkné milování v...Hele, milovat je podle slova líbyt, čili příště piš mylovat, neandrtále!

lesklé bundy (So, 13. 3. 2010 - 15:03)

Pěkné milování v lesklých péřových bundách s hokou by se mi líbylo http://www.youtube.com/watch?v=cqWr9y716HE

od Evy (Ne, 7. 3. 2010 - 16:03)

Ahoj všichni, tak jsme se vrátili z dovolené na horách. Udělali jsme si taky výlet do Němec a tam jsme našli u Deichmana super boty - lehoučké a hodně prostorné, s látkovým svrškem a zajímavě řešenou podešví z plastu , zevnitř jsou takové plásty jako v úle, přikryté vložkou. Ta vložka je na spodní straně polepena takovou silnější Alufolií, takže to nepustí, spolu se vzduchem v těch komůrkách, ani trochu zimu od země. Koupili jsme si každý jedny - za 9,90E kus! Ty boty mají vyndavací chlupatou druhou botu, takže se to dá prima usušit. Navíc jsme zjistili, že se do nich. když se vyndá ta druhá chlupatá bota, klidně vejdeme i s našimi péřovými botami - původně do spacáku. Ovšem v botách je to senzace, vzniknou péřové boty, které jsou lehoučké a krásně hřejí. Mohu to doporučit - celkem to vyjde na 580.- Kč za péřové boty a 9,90 za ty německé, dohromady tedy míň než tisícovku korun! V těch botách se opravdu nádherně chodí! Možná, že je budou mít u Deichmana i u nás.

Majkl (Ne, 7. 3. 2010 - 07:03)

Najde se nejak zenska na pokec o kolo Bund atd. [email protected]

pro cena4569 (St, 3. 3. 2010 - 14:03)

ahoj mam rad plastenky,leskle...Právě teď jednám s dodavatelem o superlesklých materiálech na kombinézy. Ozvi se mi tak za 10 dní na mail.Josef [email protected]

cena4569 (St, 3. 3. 2010 - 13:03)

Ahoj, jsem z Krkonos a rada...ahoj mam rad plastenky,leskle bundy,kozacky,spacaky,a td a kozene nebo lakovane kabaty ci bundy .

Reklama

Přidat komentář