Reklama

PESAR

Iveta (Po, 30. 9. 2013 - 12:09)

Prodám pesar femcap nepoužívaný, bohužel jsem ho nestačila využít a po porodu mě bude čekat konizace. A gynekolog povídal, že mi pak nebude držet. Je to velikost 30mm - pro ty co rodily norm. cestou. Cena 700,-Kč. Prosím pište na [email protected]

ada (Po, 9. 6. 2014 - 10:06)

Prodám nepoužitý FemCap, nejmenší velikost 22mm. Koupila jsem ve stejné době menstruační kalíšek, ale ani ten mi opakovaně nešel správně zavést, tak jsem FemCap nepoužila a jen mi leží ve skříni.Vrátila jsem se k HA. Cena 500 včetně poštovného. Kontakt: [email protected]

staisi (Pá, 2. 5. 2014 - 16:05)

Prodám Femcap. Pokoušela jsem se ho párkrát zavést, ale neúspěště... Jedná se o nejmenší velikost. Nepoškozený. Cena 650,- + poštovné. Více na emailu. [email protected]

Zuzka (Po, 21. 4. 2014 - 17:04)

Prodám Contragel green 60g za 100,-. Nový nerozbalený. Nechce se mi ho jen tak vyhodit. [email protected]

karolina (Út, 9. 11. 2010 - 20:11)

Objednala jsem si tu...Ahoj, chci se zeptat jestli to pořád fachá. Teď jsme začali s partnerem "testovat" PHARMATEX, ale raději bych to ještě posichrovala mechanicky. Jsme vlastně v podobné situaci - mimino tak za 2 roky, ale kdyby se to mělo stát tak budem taky rádi :-).Dík za odpověď K.

ava (So, 11. 9. 2010 - 23:09)

Objednala jsem si tu silikonovou věc na http://www.pesar.unas.cz/ za 2000Kč. Po dvou měsících používání jen tohoto (a bez spermicidu) jsem stále netěhotná, při velmi aktivním partnerském soužití. Co se týče prožitku, tak jsme fakt spokojení. Je potřeba si to zkusit několikrát zavést sama a kontrolovat v sedě na bobku, že se s kloboučkem dá otáčet na děl. čípku, ale při vytahování je jakoby přisátý, tak je nutno zabrat (pak to udělá plop a vyjde ven převrácený naruby). Trénovala jsem to důkladně. Hlavní nevýhodou je cena. Já ho hodlám používat, dokud mi bude připadat neporušený, vsadím se, že to vydrží déle než jen jeden rok. Je mi třicet, mám dlouhodobý krásný vztah, dítě výhledově mít chceme cca za dva roky, tak si můžeme dovolit to takhle testovat. Kondomy nám kazí prožitek, HA mi působila deprese apod., tohle je uživatelsky výborné, jen trochu drahé a spolehlivost je asi opravdu nižší než u kondomů. Já si s tím nasazováním věřím, že to umím. Je to pro usazenější páry, ne pro velmi mladé holky a ne pro náhodné úlety. Pro mě a pro přítele je při volbě antikoncepce prioritou dobrý sex a moje zdraví, ale chápu, že pro někoho jiného bude prioritou spolehlivost nebo finance.

Veronika (So, 12. 12. 2009 - 22:12)

Prosím jestli někdo víte kde se dá sehnat FemCup napište mi prosím na: [email protected]

marianka223 (Čt, 2. 8. 2012 - 18:08)

ahojte lidičky...prodam pesar FEMCAP nepouživany levne len 800kc mam jen 1kus...velkost 30mm mail [email protected]

marianka223 (Čt, 2. 8. 2012 - 17:08)

Ahoj, nečetla jsem celou...prodam pesar velkost 30mm nikdy nepouživany p.c 1800kc ja prodam za 800kc

salina (St, 4. 7. 2012 - 22:07)

levnější je na www.pesarfemcap.cz

Petra (Pá, 11. 5. 2012 - 21:05)

Ahoj, nečetla jsem celou diskuzi, ale sháněla jsem Femcap a contragel, protože Pharmatex je dost agresivní a teď je konečně k sehnání v Čechách za slušnou cenu, koupila jsem na Aukru!

koupě pesaru (Pá, 4. 11. 2011 - 12:11)

Chtela jsem se zeptat zda...Ahoj,tady je prodávají:http://www.forlady.cz/katalog/femcap-pesar-0-130nebo na: http://pesar.unas.cz/

koupě pesaru (Pá, 4. 11. 2011 - 12:11)

Ahoj,tady je prodávají:http://www.forlady.cz/katalog/femcap-pesar-0-130nebo na: http://pesar.unas.cz/

Zdeněk2 (Út, 18. 1. 2011 - 21:01)

Táhni k čertu, tady není místo pro nějaké šmelináře.

Lze ustřihnout (Út, 18. 1. 2011 - 15:01)

Lze ustřihnout očko na pesaru a vyndavat jej pomocí povolení podtlaku (zmáčknutí prstem na klobouček)?

Jana (Čt, 2. 10. 2008 - 12:10)

Zdravím. Prosím je tu někdo kdo by byl schopný mě femcap objednat. Jsem jazykově německy i francouzky negramotná a angličtina je tak uživatelská, myslím že na to abych s někým řešila pesar jazykově nemám . Co se týká velikosti taky jsem na vázkách. Dr mě řekl že mám velikost pošeního hrdla kam se to nasazuje cca 2.5cm...tak nevím . Máte někdo zkušenosti a mlžete mi někdo nějak pomoct. Mooc díky. Můj mail je zelena.zabka"atlas.cz. Písněte zkušenosti nebo kontakty. Díky. Jana

__18.7.2008 luc (Pá, 18. 7. 2008 - 14:07)

Chtěla bych navázat na příspěvek Zdeňka, který psal, že pesar předepíší pobočky zdr. organizace Pro familia v SRN a poradí s aplikací. Nemáte s tím někdo zkušenost - nechat si to předepsat v SRN? Já německy prakticky nemluvím, tak nevím, jak bych tam komunikovala. Leda vzít s sebou tlumočníka, nebo spíš tlumočnici:-). Dnes jsem byla na gyndě a doktorka mi řekla, že mi žádný recept nemůže vystavit, když neví, jaké tam mají velikosti.

Lu (So, 28. 6. 2008 - 10:06)

Ahoj, nemuze nekdo porovnat, femcup a diafragmu? Femcup- je drazsi, ma jen 3velikosti..Co se lepe zavadi? A musi se pouzivat spermicid s obouma metodama? DIK

Lu (So, 28. 6. 2008 - 10:06)

Ahoj, nemuze nekdo porovnat, femcup a diafragmu? Femcup- je drazsi, ma jen 3velikosti..Co se lepe zavadi? A musi se pouzivat spermicid s obouma metodama? DIK

Jana (Pá, 2. 5. 2008 - 08:05)

JInak kontakt na ty francouze je firma bivea .. najdi si na netu, ted u sebe nemam blizsi kontakt, jinak odber, placeni vse bez problemu.

Reklama

Přidat komentář