Reklama

PESAR

Jana (Pá, 2. 5. 2008 - 08:05)

Ahoj, mam dost k Lili k femcapu, jakou velikost sis objednala? Ja tu nejmensi, ale nejsem si jista. Protaci se ti? nebo drzi .. nevim, zda jsem si objednala spravnou velikost :(

freya (Čt, 3. 4. 2008 - 11:04)

Ahoj jano, prosím, neměla bys kontakt na ty Francouze, cos to od nich objednala?Díky,f.

Ivca Telíšková (So, 16. 6. 2007 - 21:06)

Ahoj, nahodou jsem nasla tvuj komentar a chtela bych te poprosit, jestli bys mi o tom FemCap nemohla neco vice napsat. vysadila jsem hormonalni antikoncepci, mela jsem s ni problemy, a chtela bych neco nehormonalniho. teliska nemuzu, bo jsem jeste nerodila...:) moc prosim, muzes mi o teto forme antikoncepce neco vice rict?? muj mail: ivana.teliskova"email.cz (je mi 22 a jsem z olomoucka) predem moc dekuji

Veru (Po, 2. 4. 2007 - 10:04)

Ahoj, prodam femcap 22 mm (samozrejme nepouzity!!!). Velikost = pro ty, co jeste nebyly tehotne, tzn. ten nejmensi. Duvod: Uz "davno" jsem chtela po kamaradce, aby mi ho objednala kvuli me jazykove bariere, ale trvalo to tak dlouho, ze uz pouzivam jinou antikoncepci a ta mi plne vyhovuje. Najednou se objevila s femcapem v ruce. Proto bych ho chtela prodat, pac jsem ho samozrejme zaplatila. Prodam vyhodne!! pokud mate zajem, zaslete maila a domluvime se :)) e-mail: veru30"centrum.cz

Jana (Ne, 11. 3. 2007 - 22:03)

Cau, tak uz jsem pokrocila a objednala si femcap z Francie, jelikoz z GB pry neposilaj do CR a z Nemecka se mi nikdo neozval. Musim uznat a opravdu doporucit francouzskou firmu Bivea (bivea.fr). Objednala jsem si ho mailem, odpovedeli obratem, pak jeste probihala komunikace po e-mailu, ja s duverou zaplatila prevodem dopredu a do tydne byl doma :))) Stoji 52 EUR + 18 EUR doprava, tzn. 70 EUR. Trosku slupka, ale co se da delat :)) Opravdu bez problemu. Jeste premyslim ... na tech strankach maji i klasicky pesar, femcap se kapku odlisuje, mate nekdo zkusenosti, nebo lepe - muzete porovnat femcap a klasicky pesar? Diky za odpoved

PAVLA (Čt, 15. 2. 2007 - 15:02)

Měla bych taky zájem..dnes jsem byla u gynekoložky a prý mám smůlu..e-mail dakynek"centrum.cz..díky

Steph (Út, 13. 2. 2007 - 09:02)

Ahoj Jano, včera jsem si femcap objednala na německých stránkách. Tak jsem zvědavá kdy mi dorazí.

Lucique (So, 3. 2. 2007 - 09:02)

Ahoj, ja bych se k te objednavce taky rada pridala. Muj mail je lucique"post.czDiky!

Zuzka (So, 20. 1. 2007 - 15:01)

Pokud byste skutečně dělaly nějakou hromadnou objednávku, dejte mi prsím vědět na SUZIE20"seznam.czDěkuji

Veru (Čt, 30. 11. 2006 - 10:11)

Ahojky Mišo a Miško,pokud Váš zájem stále platí...přidala bych se do party a objednala s Vámi!!!

kvitko (Čt, 23. 11. 2006 - 18:11)

Gynekolog by to zařídit nejspíš měl, ale problém bude asi v tom, že v Čechách o to není takovej zájem ...

Lee (Čt, 23. 11. 2006 - 13:11)

Pesar (nebo "diafragma") je jedna z nejstarsich antikoncepcnich metod. A docela mi neni jasne jak si ho muze nekdo koupit pres internet. Zena prece musi zajit ke ginekologovi, ten po "zmereni" urci velikost pesaru a pak ho predepise.

Ondra (Pá, 17. 11. 2006 - 21:11)

Ahoj, s pritelem pouzivame pesar(funcap) a je to opravdu jedna z nejlepsich veci co jsme okousali.(chutna jako pendrek)

miska (Čt, 16. 11. 2006 - 10:11)

Ahoj Míšo,prosím tě,platí ještě ten tvůj návrh objednat těch pesarů víc..taky bych měla zájem.

misa (So, 7. 10. 2006 - 21:10)

Ahoj,ja jsem si koupila nakonec z nemeckych stranek vyrobek lea contraceptiva - kdyztak si o tom zkus neco vyhledat - dorucej to domu do 2 dnu.Vypada to velce ale da se na to docela zvyknout.Jen ta cena...

Eve (Čt, 5. 10. 2006 - 14:10)

ahoj, taky bych chtěla zkusit Femcap, jen nevím kde ho mám objednat a jak je to s dopravou do ČR

misa (Čt, 27. 7. 2006 - 13:07)

ahoj,taky shanim delsi dobu informace o pesaru,nejlepe o tom cervikalnim.V CR k dostani neni,ale zjistila jsem ze se da koupit pres internet na anglickych strankach - nasla jsem ho pomerne za vyhodnou cenu, prijde asi na 8 liber + doruceni (jiny firmy v anglii nabizej za 30 liber + doruceni,hruza!) Jenze minimalne musi clovek udelat nakup nejmene za 25 liber. Napadlo me, ze kdyz se nas sejde vice, tak by jsme to mohly nejak hromadne koupit, i kdyz nevim, jak vyresit placeni a tak.Ma nekdo nejakej navrh?jinak jsou to stranky http://www.fpsales.co.uk/generalpublic/products01.asp?custid=&prodcat=28 - cervical cap.Kdyz by se nas seslo tolik, ze to bude vice jak 100 liber, tak je doruceni zdarma.i kydz nevim jestli i to doruceni do CR. Chci si ho urcite koupit, jen to nejak vymyslet... nemate napad?

Lili (St, 19. 7. 2006 - 22:07)

Ahoj, pred dvema mesici jsem vysadila HA, ted pouzivam Femcap. Zatim si nemuzu stezovat. Jednoduse se pouziva a mimco zatim taky necekam, takze to snad funguje. Akorat je problem, ze se asi neda u nas sehnat. Ja to objednavala ze zahranici. Kdyztak se podivej tady: http://www.femcap.com/

Martina (Po, 7. 6. 2004 - 17:06)

Chtela jsem se zeptat zda mate nekdo zkusenosti s pesarem, jestli se da vubec v cechach sehnat atd.diky

Reklama

Přidat komentář