Reklama

pískání v uších

lada (Po, 15. 4. 2019 - 08:04)

Nic Vám nepomůže ( doktoři neví co s tím) buďto to přejde samo nebo si s tim musite naučit žít. Já když už to nezvládám, tak mi pomuže na chvilku alkohol ten to něak oblbne , ale je to k ničemu jen si chvilku od toho pískání odpočinete.

Petrr (So, 10. 2. 2018 - 06:02)

Anežko, zkus před spaním...To jde vidět, že nevíte o čem mluvte, říct takovou pitomost o tom, že každému člověku píská v uších a ti co mají Tinitus jsou citlivky.Třeba Vám to osud jednou připomene až z Vás bude citlivka.Možná se pak za to zastydíte.

jan (So, 28. 3. 2015 - 10:03)

také mě pískalo v uších a nevím proč?,ted zas mě pro změnu hučí v klacku....:(

Ing.Valo (So, 28. 3. 2015 - 09:03)

Pokud přijmeme fakt, že nic...A co tak reflux.

Ing.Valo (So, 28. 3. 2015 - 09:03)

Mám to samé už léta, na...Navštívte neuroga.

Edita (Út, 21. 1. 2014 - 08:01)

Zdravim mě už 3 rokem...Také mi pískalo v uších, docela dlouho, asi 3 roky. Pokud jsem brala pravidelně gingo biloba pískání přestalo. Musí se brát pravidelně a určitě nejméně 2 měsíce. Nepomáhaly mi tablety ale kapky. Nemyslím si, že by příčinou pískání v uchu byla strava. Jedla jsem všechno, žádné diety atd.

25 (Út, 21. 1. 2014 - 08:01)

Zdravim mě už 3 rokem píská v pravém uchu, ale ne pravidelně , jak kdy .. Zvykla jsem si.. Myslím si že je to nervovým původem , začne mi tam pískat jak zubní vrtačka nějak tak, ale vždy když jsem v psichycké pohodě tak nic , a nebo si přelehnu na levou stranu a to pískáni ustoupí.. Je to peklo, ale držím všem palce ...

ebca (Út, 8. 6. 2010 - 12:06)

lidi nic nezabere uz mi v tom...Tu samou zkušenost mám taky nepomůže nic.
Možná rehabilitace a masáž krční páteře. Učte se s tím žít, pokud ponoříte hlavu do vody přestane to a vám po těch letech bude něco chybět. Pevné nervy jo a prý to dělá i stres

láda (Út, 8. 6. 2010 - 00:06)

lidi nic nezabere uz mi v tom levem uchu piska celych 5 LET mam vse vyskousene a doktori ty jsou mimo hru je mi 40 let a na ucho uz skoro neslysim jen to strasne piskani jako kdys brzdi vlak drzim vam vsem palce ja jsem to uz VZDAL.

marie (Ne, 23. 5. 2010 - 13:05)

už 2tydny mi piska v uchu u lekaře jsem byla ale nic nezistil dal mi leky na 30dni a potom kontrola s tou očistou těla souhlasim protože jsem dost často nemocna na nemocensku nejdu všechno prochodim dost často se mi dělaji opary to je toky špatny obranyschopnost organizmu musim začit něco dělat je to moc nepřijemne u toho piskani mam i zavrate

Hena (Ne, 16. 5. 2010 - 17:05)

Asi pred 4 mesice jsem chodila na elektrolecbu kvuli ztuhlym krcnim svalum,a pote lecbe me zacalo piskat v usich..myslite,ze to mohla zpusobit ta elektrolecba? Nemuzu se toho zbavit,hodne me to znervoznuje.

Lulu (Pá, 21. 8. 2009 - 10:08)

Ahoj, od dnešního rána mi píská v levém uchu. I přes to, že jsem šla brzo večer spát, jsem unavená a bolí mě hlava. Před pár lety mi zjistili úplně malinkou poruchu rovnováhy, nijak mi to nelecili. Je možné,že se mi to intenzivni. Máte s tím někdo zkušenosti?

Axenare (So, 28. 2. 2009 - 22:02)

Ne tak takto.

Mozna rychlym pohybem dnesnich vytahu.

Axenare
_______________________________________

http://libimseti.cz/Axenare/

Holly Trenton (So, 7. 2. 2009 - 17:02)

I tak se to da.
______________________________________
http://libimseti.cz/HollyTrenton

Holly Trenton

Andrea (St, 4. 2. 2009 - 14:02)

Ahoj, před čtyřmi dny mi zalehlo pravé ucho, pískámi v nem a hučí, ještě jsem u doktora nebyla, neni lehka odejít z prace.nemuzete mi poradit neco cím bych moohla začít.Je to opravdu k zbláznění.Díky.

Karel (Po, 19. 1. 2009 - 09:01)

Pískání,bušení jako z lokomotivy v levém uchu mě už trvá 14let po narkoze po operaci.Lékař mi řekl,že je to skléroza s kterou se nedá nic dělat.Bylo mě 50let.

Dalibor (Pá, 3. 8. 2012 - 08:08)

Můžeš vyzkoušet jeden starý tryk,zacpi si nos a tlač vzduch do uší,jako zevnitř,udělej to několikrát během dne a možná to povolí.

Tomitko (Čt, 2. 8. 2012 - 15:08)

Ahoj, před rokem jsem byl šnorchlovat a vlivem asi častého vynoření a zanoření mi zalehlo ucho. Po návštěvách doktorů mi zjistili 80% ztrátu sluchu. Infůzemi se tato ztráta stáhla, hluboké tóny slyším dobře, ale cca od 1kHz je tam pořád 80% útlum. Nikdo si s tím neví rady! Ani mi neřekli co se v tom uchu odehrálo. O ztrátu sluchu by ani tak nešlo, ale přivádí mě k šílenství stabilní 8kHz pískání 24h denně. Existuje vůbec nějaký způsob jak se alespoň toho pískání zbavit? Děkuji.

!! (St, 4. 5. 2011 - 19:05)

Nebojte se, hlína to všechno vytáhne! Doktoři vědí h.... , každej je chytrej jak rádio a stejně ti nic nepomůže!

pavel (St, 4. 5. 2011 - 11:05)

Taky mi píská v uších už 3.roky.Doktoři mi řekli,že mám porušenou rovnováhu v uších.Někdy se mi motá i hlava.

Reklama

Přidat komentář