Reklama

plané neštovice

Návštěvník (Ne, 18. 11. 2007 - 16:11)

Dobrý den, včera jsme byli na návštěvě u známých a dnes nám známí oznámili, že se u jejich pětileté dcery objevily neštovice. za jak dlouho můžu očekávat výskyt u mého dvouročního syna a jaká je pravděpodobnost, že je dostane. ještě já jsem těhotná, ale neštovice jsem již v dětství prodělala, nemůže to mít vliv na plod? díky lenka

martina (Út, 30. 10. 2007 - 11:10)

dobry den,zajima mne,jestli v pripade,ze muj 32lety muz dosud nemel nestovice a chytne je od nasi 3lete dcery,lze predpokladat,ze jeho prubeh bude dramaticky..matka meho muze prodelala nestovice,kdyz byla s nim tehotna,v7mes.cela leta predpokladala,ze jeji dite ma dozivotni imunitu.nase pediatricka toto ovsem vyvratila..ockovani ale vyrazne nedoporucuje,pry neni dostatecne efektivni a vyzkum uksazal,ze prubeh u ockovanych jedincu je naopoak horsi,nez u neockovanych.co radite,pani doktorko???dik martina

Návštěvník (Po, 15. 10. 2007 - 12:10)

Dobrý den měla bych dotaz na paní doktorku, jsem ve 27.týdnu těhotenství a můj sedmiletý syn dostsl neštovice, já je v dětství prý také prodělala, je pro mě a mé nenarozené mimi syn nějakým rizikem?A ještě jeden dotaz, partner v mládí tuto nemoc neprodělal, je to prý dětská nemoc,může je tedy dostat nebo nemusí mít obavy?Děkuji za brzkou odpověď.

Jitka (Po, 30. 7. 2007 - 08:07)

Dobrý den,
Mám dotaz. Sousedi mají 2 děti. Jedno z nich leží doma z neštovicemi a druhé je zatím zdravé a chodí ven mezi ostatní děti.
Jedeme za 14 dní na dovolenou k moři a mám strach, že to moje děti také dostanou.
Neměla by být celá rodina v karanténě. Děkuji.

Mirka (Út, 24. 7. 2007 - 13:07)

Ahoj,máme teď neštovice, malá má 3 roky a má dost krutý průběh.39 horečky,pupeny úplně všude i v genitáliích.Proti svědění máme Fenistil kapky,ale vůbec to nepomáhá.Poradí mi někdo něco lepšího, moc prosím.Malá se hodně trápí,děkuji

PEPKA (Čt, 12. 7. 2007 - 20:07)

Myslim ,že po 10dnech malá neni nakažlivá a zvlášt když už je v pořádku

Helin (Čt, 12. 7. 2007 - 19:07)

Hledáme někoho s neštovicemi. Čekáme miminko a nerada bych ho ohrozila, tak chci, aby syn prodělal neštovice dřív, než se mimčo narodí.

Návštěvník (Čt, 12. 7. 2007 - 18:07)

Paní doktorko,
před 10 dny se roční vnuččce objevily neštovice. V průbhu nemoci jsme ji hlídali, nyní je již v pořádku. Po kolika dnech se můžeme setkat s naší těhotnou snachou (je ve 4. měsíci)? Oba jsme v mládí neštovice prodělali.
Děkuji předem za odpověď. Petr

PEPKA (Út, 10. 7. 2007 - 21:07)

tak už jsem mužeme taky přispět,máme neštovice samozřejmě nás překvapili na dovolené v Chorvatsku,ale při vší smule jsme dovolku zkrátili jen o jeden den a dnes už jdeme sprchovat ,měli jsme je všude natírat to bylo na štětku,ale docela rychle zasychaj a tak doufam dobrý

eva (Po, 9. 7. 2007 - 22:07)

ano je to mozne ,muj syn je dvakrat mel a byl u toho podruhe hodne nemocny,

Dáša (So, 7. 7. 2007 - 20:07)

Můj syn prodělal neštovice před rokem a půl, začalo to na nohou, nyní se mu objevují znovu takové puchýřky opět na nohou. Je možné prodělat neštovice dvakrát ?

Dáša (So, 7. 7. 2007 - 20:07)

Můj syn prodělal neštovice před rokem a půl, začalo to na nohou, nyní se mu objevují znovu takové puchýřky opět na nohou. Je možné prodělat neštovice dvakrát ?

katka (Po, 2. 7. 2007 - 21:07)

syn ma nestovice uz 6 den,vsechny popraskaly a ma je cele cervene,je to normalni jev pri hojeni?

Monča (Po, 2. 7. 2007 - 09:07)

NESMI se koupat,ony ty neštovice se mohou stáhnout do těla a to je smrtelné!!!koupáni až po deseti dnech.A tak samo do skoly,ale to je asi teď zbytečná otázka,když jsou prázdniny.Jinak všem doporučuji fialku.

ema (Ne, 1. 7. 2007 - 20:07)

po kolika dnech muze jit do skoly

ema (Ne, 1. 7. 2007 - 19:07)

muze se pri nestovicich koupat?syn je ma asi 5 den ,pupinky popraskaly.

dita (St, 16. 5. 2007 - 19:05)

Jano . mam ctyrleta dvojcata a syn ma nestovice 13 den . doktorka nam napsala kapky ..fenistil aby se neskrabal a tekuty pudr . myslim ze alpa je hodne agresivni , to musi opravdu palit . tekuty pudr chladi .

dita (St, 16. 5. 2007 - 19:05)

Jano . mam ctyrleta dvojcata a syn ma nestovice 13 den . doktorka nam napsala kapky ..fenistil aby se neskrabal a tekuty pudr . myslim ze alpa je hodne agresivni , to musi opravdu palit . tekuty pudr chladi .

Jana (St, 16. 5. 2007 - 16:05)

Dobrý den, dneska moje 3.letá dcera dostala plané neštovice, doktorka mi doporučila alpu a heřmánek. Jenže ta alpa jí hrozně palí.. Nemužu ji tím nějak ublížit??

veronika (Po, 23. 4. 2007 - 21:04)

můj syn má plané neštovice a k tomu přibyla infekce horních cwst dýchocích. Lékař mu nasadil antibiotikum - klacid. Vytvoří si dítě i při užívání antibiotika celoživotní imunitu na neštovice?

Reklama

Přidat komentář