Reklama

pleť

Linda (Čt, 4. 9. 2008 - 12:09)

Vráska?

Alena (St, 3. 9. 2008 - 18:09)

Dobrý den.vekle obočí se mi objevila taková čára, která vypadá jako škrábanec ale nikce jsem se neškrábla už je to tři týdny a pořád to nezmizelo.Nevíte někdo co to může být?

Dino (Čt, 6. 3. 2008 - 20:03)

Ahoj, chci se optat na radu.
Mám vcelku normální pleť, žádné akné a tak, ale když se podívám na pleť zblízka, mám spousty pupínků, které nejsou ani zarudlé ani bílé, ale při zmáčknutí z nich vyteče bílý hnis. Obličej si mačkám, i když vím, že se to nemá, ale nevím jak jinak se této krupičky zbavit.
Obličej si myji každý den ráno a večer Garnier Pure. Čas od času maska a peeling.

Už nevím co s tím :( Zanesené póry mám pořád

xxx (Pá, 12. 5. 2006 - 18:05)

Proboha, od čeho jsou lékaři, kosmetické poradny a třeba léky na předpis?! Nestyďte se a jděte s tím někam. Podle mě každá holka může mít krásnou pleť, protože kosmetiky i léků existuje nepřeberné množství! A podmínkou například pro takový chemický peeling není zhnisaný celý obličej a dokáže fakt zázraky. Nebo bohatě stačí jednou za čas zajít na odborné čištění-jde jen o to se nestydět- ty lidi to přeci dělaj denně a vidí takových xichtů...A aspoň vám poradí jakou kosmetiku používat, co je u pacientů osvědčené..atd.Mě osobně hodně pomohla pí. doktorka Šulcová z vojenské nemocnice, chodím pravidelně na čištění, peelingy+biolampu a k tomu mi nakombinovala kosmetiku od La Roche a Biodermy.

Jarka (Po, 9. 2. 2004 - 20:02)

Zito, na suchou pleť s uhříkama užívám krém z aloe s propolisem a pocit suchosti už nemám. I ty pupínky ustoupily.

Anetka (Čt, 5. 2. 2004 - 10:02)

Mám stejný problém, velmi suchá pleť a přitom se mi udělá i uhřík, ucpávají se mi póry...nevím co s tím. Tím že málo piju vodu to rozhodně není, hlídám se a vypiju mix. 2-3 litry denně. Tak čím to tedy může být. Mám strach používat krémy, pomohou suché pleti, ale taky novému zanícení pórů. Hygiena? Jak to je myšleno? Co konkrétně a jak používat, aby to bylo účinné?

alena (St, 4. 2. 2004 - 15:02)

Malo pijes vodu

alena (St, 4. 2. 2004 - 15:02)

Ahoj Zito, zalezi na strave,co jis . Vynechej cukr, kafe, sodovky,a pridej rybu a vetsi mnozstvi vody. take vice spanku,a hlavne hygiena.

olina (Út, 8. 4. 2003 - 22:04)

mám taky velmi špatnou suchou pleť.Prosím o radu paní doktorku.Dík

zita (Po, 7. 4. 2003 - 22:04)

mám vlký problém s pletí.Je mi 28 let,pleť mám hrubou a ještě k tomu de mi začali dělat uhry a zanícené pupínky. Jinak mám pleť spíše suchou.Poradí mě někdo nějaký krém nebo něco jiného na zlepšení? Děkuji.

Reklama

Přidat komentář