Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Scarlett (St, 29. 6. 2022 - 13:06)

Libore,mám se přezout nebo ne a taky se chci optat jestli nebudeš kandidovat na prezidenta protože přesně tak neschopný lidi jako jsou,dle dotazů,lidi tady,podporují Babiše.Prostě čim víc debilů a lemplů tim větší naděje na zvolení.Takový guru jako ty nebyl ani guru Jára.A že to byl kanón.

Libor. T. (St, 29. 6. 2022 - 17:06)

Samozřejmě, Libor na Hrad!

Libor (St, 29. 6. 2022 - 14:06)

Scarlett, já si nemyslím, že lidé, kteří volí Babiše jsou neschopní. Oni mají jen trochu jiné uvažování, než pražská kavárna. Zkus se jet podívat na vesnici, zajdi tam třeba do hospody a poslechni si názory tamních hostů. Tam nikdo nebude řešit, jestli máme 69 pohlaví nebo mluvit o tom, kdo se zrovna včera prohlásil za buzeranta. Oni tam budou řešit to jak nepřijít o práci, i když je mizerně placená a jak zaplatit drahou elektřinu. I když jim pan ministr Síkela řekl, že si mají na sebe vzít dva svetry. Byla jsi někdy na vesnici? To je úplně jiný svět. Stačí, když vyjedeš 40 km za Prahu.

Scarlett (St, 29. 6. 2022 - 14:06)

Já tam bydlim takže vim že se na vesnici žije krásně a máme se líp jak ve městě.O práci se nikdo už spoustu let nebojí protože je jí tolik že nedělaj jenom lemplové a cikáni.Zkus někdy vyndat hlavu z řiti a rozhlédni se kde to vlastně žiješ :-))

Scarlett (St, 29. 6. 2022 - 15:06)

Toto není komentář ode mne. Někdo si vypůjčil můj nick

Libor (St, 29. 6. 2022 - 15:06)

No a jaký je tvůj názor na to, co jsem napsal.

Scarlett (St, 29. 6. 2022 - 15:06)

Tak jednak nejsi ten Libor co tu je a pak s tim tvým nesmyslem nesouhlasim.Lidi se maj velmi dobře a práce je spousta,stačí chtít dělat.To asi ale nebí tvůj případ a necháváš se živit z dávek.Pak se nikdo nemůže divit tý inflaci.Mimochodem 5% inflace jde za tím tvým Babišem co tu dva roky tisknul ničím nepodložené peníze a rozdával je státním zaměstnancům a penzistům aby si je koupil.

Libor (St, 29. 6. 2022 - 16:06)

Tak státní zaměstnanec ani důchodce nejsem, takže nemůžu soudit. Pracuji v soukromé firmě. Jinak ti penzisté si na svůj důchod vydělávali celý život. Takže oni si dnes jen vybírají to na co mají nárok. Babiš si nemusí nikoho kupovat. Má peněz jako sraček. A nezapomeň, že jeho firmy zaměstnávají deseti tisíce lidí. Kolik lidí zaměstnává Fiala a spol? A co Fiala kdy dokázal? Jenom žvaní a vysílá signály. A co ti mafiáni ze STAN?

Návštěvník (Čt, 30. 6. 2022 - 07:06)

Scarlett je blbá, to už vime dávno, ale bacha, at to nedá zase právníkům.

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 17:06)

No tak dnešní lidi co je jim 40+ si taky odvádějí peníze na důchod ale s vědomím že jak nebudou mít našetřený aspoň milion vedle tak chcípnou hlady....To jen tak k důchodům dnes a v budoucnu .No a kdybys měl minimální ekonomické povědomí tak bys věděl že Babišovy firmy jsou extrémně předlužené a kdyby nečerpal jak státní tak evropské fondy tak už by byl v hajzlu jak Baťa s dřevákama.Nevíš o tom ale nic a proto tu smolíš slinty a na takový imbecily jako ty ten estébák a zloděj vsází a kvůli tomu šel i do politiky.

Daniela (St, 29. 6. 2022 - 17:06)

Je fakt že to “hospodaření” agenta Bureše,ekonomické diletantky paví báby Schillerové a tupce Havlíčka,mimochodem všichni zaměstnanci Agrofertu,přivedli veřejné finance k rozvratu.Teď je fuk kdo tam je,protože s vyžranym a zadluženym krámem,neudělá nikdo nic.A klika je že šel Bureš s bolševikama a socanama do kopru protože jinak stát ještě letos zbankrotoval.

Scarlett (St, 29. 6. 2022 - 15:06)

Pleteš si pojmy a realitu, virtualistko

Scarlett (St, 29. 6. 2022 - 16:06)

Jako že ty znáš a víš pojmy a realitu ?

Daniela (St, 29. 6. 2022 - 13:06)

Libore, mně se zdá, že to počasí není normální. Zase prý budou silné bouřky i v noci. Tak to mohou už být i povodně

Libor. T. (St, 29. 6. 2022 - 12:06)

Pavkole, jdou od jihu bouřky a déšť, ale nemělo by to být příliš větrné, spíše místy víc s lijákem. Teď byla bouřka přímo nad chaloupkou. Íčko, taky jsem zvedav na tvou reakci

Pavkol (St, 29. 6. 2022 - 18:06)

nebojte se "dárek k svátku" byla opravdu poslední záminka jak někoho poprosit aby mi udělal radost od zítřka už nechci být abnormální anebo se tak aspoň nechci prezentovat vážně slibuji že dnes to byl na doktorce opravdu poslední pokus. Co se týče těch filií pravdu má ten z koprofillí ale myslím že to vyhledávám jen jako image nebo videa. Reál bych si fakt nteroufl. jednou jsem pomáhal jednomu kámošov na vozíčku při dané potřebě a málem se mi z typického aroma obrátil kufr. Takže opravdu toto je poslední zmínka na dané téma. Od zítřka nastupuju aspoň co se týče DOktorky.cz cestu svého lepšího já

☮✌ dřevěnej (Čt, 30. 6. 2022 - 07:06)

Tak nakonec to vyměšování tě nefascinuje, nebaví?

Pavkol (Čt, 30. 6. 2022 - 07:06)

tak co jsem jim měl napsat když místo toho aby tady to co mi tu psaly alespoň o čůrání udělaly včera k svátku výjímku mě tady ten komu to vadí zpraží svátek nesvátek takže ho ty dvě poslechly a žádná z nich sem ani o čůrání a ni o kakání nenapsala. Tak jsem musel napsat o jednom negativním zážitku abych toho hejtra umlčel

☮✌ dřevěnej (Čt, 30. 6. 2022 - 07:06)

Aha, tak proto ty stále tvrdíš, že s tím končíš...

Scarlett (St, 29. 6. 2022 - 12:06)

Jsou houby? Jsi na chalupě?

Reklama

Přidat komentář