Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

M. (St, 8. 6. 2022 - 05:06)

Libore, napiš brzy nějaké hezké postřehy z hub a podobně. A ten včerejší útok blbců, to přejdi to s nadhledem. Pa

Ivi (St, 8. 6. 2022 - 00:06)

Tak se kope do Libora. Slušný člověk to vždy schytá. Od dobytků z diskuze. Netřeba je jmenovat

pravda (Út, 7. 6. 2022 - 22:06)

Jitka (anonym)
A kdo začal urážet první dneska? Nesmíš pořád žít minulostí. Libor neměl žádné právo psát o nikom že je nula. Ten člověk ho nijak neurazil, reagoval na Mirův zvláštní příspěvek.

Woid (Út, 7. 6. 2022 - 23:06)

Nechápu právo vaší msty. Za co? Četl jsem pozorně a Libor se ničím neprovinil. A jestli napsal, že jste nula, tak to byl ještě slušný. Já bych se ohradil důrazněji. Hajzlové, co se neumějí slušně chovat

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 00:06)

Co to zase máš s tou mstou?Bylo tu klidno, Libor urazil člověka a teď tady brečí, že se mu někdo mstí. Ubožák

Ida (Út, 7. 6. 2022 - 22:06)

Libora je mi líto,tohle si opravdu nezaslouží. Lallu pozdravuji a ráda. Přeji brzké uzdravení manželovi

Denisa (Út, 7. 6. 2022 - 22:06)

Kde je Klára a jeji sestra ??
Podle stylu už to píše někdo jiný.mMladší než ten děda co to psával a používal retro slova.Tenhle nemá moc fantazie.Celkově je to slabé.Hodně slabé

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 22:06)

Libor má 43 roků letos a začal o houbách a počasí. Je to pro někoho asi zajímavé, ale Klára s Nikolou byli pecky

lalla1 (Út, 7. 6. 2022 - 21:06)

O čem se dnes hádáte, ať se můžu přidat? :))

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 21:06)

Libor napsal bez důvodu, že člověk, který napsal názor je nula.Tak některým se toto nelíbí. Asi sis všimla, že jsme k němu poslední dobou slušní.

lalla1 (Út, 7. 6. 2022 - 21:06)

Aha. A kdo je to ''my''? To jste hodní, že jste na něj hodní:)) No tak mírumilovnej a extremně submisivní Libor se vzepřel, možná udělal chybu a dovolil si napsat něco, co nezapadá k této charakteristice a vy se mu tady mstíte? Nebo jsem to špatně pochopila?

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 22:06)

Ano, pochopila. My zlí. Celou dobu je nám tady podsouváno jak Liborovi ubližujeme a jsme zlí, když mu nedáváme jen "líbivé" dotazy. Tak se to tady zklidnilo, taky je tu nuda a to parádní. Jaká pomsta? Nějak nejsi ve formě, že nechápeš psanou diskusi. Ty nulo. Sorry, ale prej si tady můžeme psát co chceme.

lalla1 (Út, 7. 6. 2022 - 22:06)

Nene, já to nepročetla, jen jsem se tě zeptala. Jo, je tu nuda, škoda. Tak dejte téma...

Simona (Út, 7. 6. 2022 - 22:06)

Libora může urážet a špinit každý "Návštěvník" , ale on se nesmí vzepřít proti ironii a škodolibiosti. Tak jsem to ráno pochopila a stojím za ním. Hned mu vpálíte, že psal o holkách a močení na vlákně, kde se o tom píše. Ano, víte proč to bylo a co tím sledoval, ale budete to ignorovat a házet na něj špínu. Takoví lidi jako vy jsou pro mně nuly a hyeny a nemají v sobě špetku soudnosti a slušnosti. Libor zde začal psát zajímavé postřehy z různých oborů
jeho činnosti a za to jsem mu vděčná. Lallo, pozdravuji tě, jak žiješ?

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 00:06)

Pokud si pamatuju, tak si psala, že to sem nepatří, tím myslím ty postřehy, no a o močení.

lalla1 (Út, 7. 6. 2022 - 22:06)

.

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 22:06)

Ty, uklidni se. Jasně bylo napsáno, že si můžeme psát co chceme. Takže i znovu rozebírat Kláru a její 11 letou sestru

Radek (Út, 7. 6. 2022 - 22:06)

Abys nenarazil

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 22:06)

Nevyhrožuj. Může narazit taky někdo jiný. Pozor na slova, vrací se jako bumerang.

Radek (Út, 7. 6. 2022 - 23:06)

Tak jo. Dělej jak myslíš, Davide

Reklama

Přidat komentář