Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Scarlett (Po, 14. 2. 2022 - 12:02)

Kdo umí číst a myslet, tomu to je jasné. Díky Libore

Scarlett (Po, 14. 2. 2022 - 10:02)

Největší trapas jste vy, co zde šikanujete Libora. Vaše ostuda

M. (Po, 14. 2. 2022 - 11:02)

Na Doktorce se toto děje i na jiných vláknech. Nejlepší obrana je tyto prudce ignorovat. Vsimla jsrm si že se tím Libor už vytočit nenechá. Dobrý postup

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 10:02)

Vlasto, už piš pod jedním jménem. Toto je trapas.

Názor (Po, 14. 2. 2022 - 09:02)

Na rozdíl od anonyma Návštěvníka je Libor registrovaný

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 09:02)

To je strašný, jak si dokáže Libor vymýšlet.

manipulace... (Po, 14. 2. 2022 - 08:02)

Klára (anonym)
Aleno, já ti odepíšu, protože jeto důležitý. Já v sobě vnímám jednu zásadní změnu a nevím, jestli je to přechodný nebo trvalý stav. Mě najednou vůbec neláká sem psát o čůrání. Připadá mi to divný, zbytečný a ujetý. Vždy jsem to psala s radostí a teď se to změnilo a nevím proč, nikdo mi to nezakázal ,ale přišlo to samo nějak během dneška. Svatba byla v klidu, v málo lidech a jen komorní, ale já si to užívala naplno. Ironií je, že včera odpoledne Libor dostal akutní zánět do zubu a byl totálně hotovej a museli jsme odjet na pohotovost, kde mu udělali nějaký drén a tak leží a domů pojedeme až zítra, protože má tady jít na kontrolu a pak pojedeme. Je to zvláštní, ale před rokem jsem si já tady na tom rybníku nedaleko taky poranila zuby. Jako by se to vrátilo. Tak Libor dnes skoro celý den prospal a leží a kňučel, když to přicházelo k sobě, má antibiotika a ještě léky na bolest a tak jsem s ním tady na penzionu a mamča s Nikolou je u maminky s Miškou v Dačicích. Jsou strašně hodní. Aleno, já teď nemám myšlenky na poselství, nezlob se, ráda to napíšu, ale až bude Libor lepší a on se ti taky určitě ozve. Zdravím i Lallu a držte nám palečky. Takový zvláštní posvatební problémy, ale jsem šťastná a o Libora pečuju jak nejvíc umím.

8. Srpen 2021
Majka (anonym)
Tak to vám nepřeju. Radši zítra řiď ty a nech Libora v klidu. Zuby jsou prevít. Klidný večer. Myslím na vás.

No, (Po, 14. 2. 2022 - 09:02)

nerozumím tomu,. Když vám Liborovo psaní tak vadí, proč se tedy jím zabýváte a neignorujete ho. Myslím, že máte problém sám. S autoritami, se sebou a s jakousi vlastní pseudovizí "morální čistoty a pravdivosti", kde pojem virtualita a real se ve vašem případě překrývají........

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 09:02)

A ty se do toho sereš proč?

No, (Po, 14. 2. 2022 - 10:02)

ty ses začal s....první. Toto je otevřená diskuze, nebo ne?

Miro (Po, 14. 2. 2022 - 09:02)

Tvl, to byla fikce a dost dobrá, mám to celý zkopírovaný. Tady s tím chceš Libora co? Že je nemocnej? Ty by ses měl léčit psychiatrem. Jsi dost velkej kokot na to

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 08:02)

Nikdy nesmíme zapomenout jak si hysterčil coby Klára, když lidi se vcucli do tvého pisspříběhu, a nechtěli věřit, že se Klára bude vdávat. A Klára soptila, brečela, přesvědčovala, že se vdávat bude. Jsi fantasta a tady dál předvádí tu svou nemoc, žiješ ve fantazii

Filip (Po, 14. 2. 2022 - 09:02)

Nikdy nesmíme zapomenout........soudruhu ano. To nesmíme. Na takový jako jsi ty, co mají šíleně času a stolkují Libora. Nejsem Libor, tak mě laskavě vynech. A ikdybych připustil, že si Libor píše více postav, tak je mi to jedno. Já píšu své názory a je to svobodná diskuze. Naopak i ty můžeš psát za více postav. A taky mě to nijak netíží to je tvůj postup a styl

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 09:02)

Tak tohle jsem nepochopila. Ty se jako rozčiluješ proč? Vždyť po tobě nikdo ani nevzdechl

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 09:02)

Uklidni se, nikdo se tě na nic neptal

Filip (Po, 14. 2. 2022 - 10:02)

Oháníš se svobodnou diskuzí, ať Libor táhne, a najednou ti svobodná diskuze vadí. Aha

poznáváš se? (Po, 14. 2. 2022 - 08:02)

Návštěvník A (anonym)
Dobrý den Libore a Kláro. Jsem příjemně překvapena, že jste skutečně vstoupili do stavu manželského a v tom vám oběma přeji jen to nejlepší. Libore, aktuálně se tě ale musím zeptat, jak se nyní cítíš a jak byly tyto dny pro tebe z hlediska pocitů a vjemů důležité. Kláry bych se ráda zeptala, jak vnímá tuto změnu sama v sobě a i změnu příjmení a zda se objevil nějaký moment, či detail, který tebe nebo i Libora zaujal natolik, že si ho pamatuješ jako důležitý. A nakonec bych vás oba chtěla požádat o poselství, které chcete touto formou zde vyjádřit ostatním. Dejte si na zpracování opět čas a nepospíchejte unáhleně. Děkuji za spolupráci a přeji krásný zbytek dne.

Mirek (Po, 14. 2. 2022 - 08:02)

Jsem v nemocnici. Už dobrý a snad půjdu brzy domů. Že na mě myslíte mi dělá velkou radost. Markétko od tebe nejvíc

Pavlína (Po, 14. 2. 2022 - 16:02)

Mirku to mě potěšilo, že jsi napsal, a že ti je líp. Ten covid byl asi dost blbý co?

Miro (Po, 14. 2. 2022 - 09:02)

Mirku, držím palce také.covid je svině nevyzpytatelná. Libore škoda myslel jsem,že Doktorku dáš a bude sranda, ale nevadí . Jestli tam bude Dušek tak to bude mít hlubší rozměr

Reklama

Přidat komentář