Reklama

Podvazky a punčochy

Zdena (Po, 4. 5. 2009 - 11:05)

Většina žen má asi na punčochy podobný názor jako Marie. problémy vznikají nejspíše špatným výběrem punčoch i podvazkového pasu. Moje první punčochy mi koupil manžel a k nim úzký podvazkový pas vzadu na zapínání. Punčochy byly hodně elastické,hodně táhly pas dolů,a to bylo hodně nepříjemné, na další dobu mimo domov jsem si to netroufla vzít. V obcodě s prádlem mi doporučili neeleastické punčochy a k nim široký elastický pas. Pasy prodávají odstupňované po 5 cm,od 65 cm , já mám v pase 78 cm,prodavačka mi radila vzít velikost 75,prý je to lepší vzít vždy o trochu menší.Oblékla jsem to dobře, ale nic příjemného to nebylo, hlavně když jsem musela déle sedět. Další pas jsem si koupila č. 80, ten je příjemnější i při delším nošení. Punčochy teď nosím stále, jen ke kratší sukni nosím raději punčocháče.

Majo (Ne, 26. 4. 2009 - 14:04)

Marie daj pozor aby si tvoj manžel nenašiel za teba náhradu v podväzkoch a ty o tom tiež nebudeš vedieť ako o tých punčocháčoch.........

Marie (Pá, 24. 4. 2009 - 10:04)

Já jsem na rozdíl od Dáši spokojena s punčocháči. Když je mám na sobě,ani o nich nevím.Punčochy jsem si vzala párkrát na přání manžela,ale nic příjemného to nebylo,stále jsem se musela hlídat,aby nic nebylo vidět,taky jseem stále cítila tah podvazků,i podvazkový pas.

Daša (St, 22. 4. 2009 - 12:04)

Ahoj Ivane. Já nosím punčochy od svých patnácti let. A punčocháče nosit neumím. Vždy, když jsem učinila pokus třeba v zimě a vzala si punčocháče, tak mi ruply na zadku. a to nejsem žádná machna. Moje matka nosila taky punčochy a tak mě to přišlo nějak normální. Je pravda, že pokud vykoukne konec punčoch z poza sukénky, pánové si toho skoro vždy všimnou dřív než nositelka. A kolegům se to líbilo a líbí doposud. A je pravda, že mé kolegyně je začaly nosit taky , jistě jen některé. Punčocháče se mě nelíbí už jen ta hrůza je svléknout. Manžel mi je rád svléká. Zas někdy Dáša

Majka (Út, 21. 4. 2009 - 09:04)

Ahoj Ivane. Taky jsem už starší ročník a punčochy nosím. Připadá mi přehnané, jak tady některé dámy popisují, jak jsou všichni mužský kolem paf, když si vezmou punčochy. Já jsem si v případě své osoby ničeho takového nevšimla. Nejsem žádná královna krásy ale ani ošklivka, normální štíhlá ženská, středně vysoká a ve středním věku. Tyhle stránky mi připadají jako ventil pro různě úchylné osoby, které sem bohatě přispívají pod různými jmény a ukájí si tak své ...... Ahoj Majka.

Ivan (So, 18. 4. 2009 - 00:04)

Ahoj Radko.Ani nevím, jak jsem se na tyto stránky dostal. Já jsem ve věku, kdy si pamatuji, když se punčochy na podvazky nosily.Konec punčoch byl u nás v počátku 70.let.Je fakt, že punčochy s podvazky bylo cosi velmi erotického, struktura silonových punčoch dělala z ženské nohy úplně něco jiného, než hrubá struktura dnešních punčocháčů.Ty fakt sexy nejsou a muže nevzrušují.Také se podívej, která žena dnes nosí normálně sukni. Souhlasím s tebou, když pochybuješ, že některá žena dnes normálně punčochy s podvazky ještě běžně nosí. Bylo to pěkné ale je to pryč.Proto si myslím, že ty kecy si někdo vymýšlí a posílá jako příspěvek do tohoto blogu a tím si ukájí své představy. Víš co bych navrhoval ? Ať nám pošle nějaké fotky :-) co? Já nejsem proti.Ale jak říkám. Je to prostě pryč. Když mé kolegyně nosí sukni, tak pod ní určitě běžně nenosí podvazky. Možná třeba při příležitosti do společnosti, kdy je potom s partnerem cílený sex,hezký večer, pak to touhu po ženě samozřejmě násobí a má to svůj cíl.Pro mne osobně např. samodržící punčochy nejsou žádný sexuální stimul. Jestli byl nějaký stimul v minulosti, spočíval spíše v tom napnélismu punčoch k podvazkům a ke koncům punčoch násobený pohledem pod sukni. Více k tomu asi říci nemohu. Ahoj Ivan

Johny (Čt, 16. 4. 2009 - 03:04)

Beru Tě,seš kus!

Johny (Čt, 16. 4. 2009 - 02:04)

Sama seš na hovno!Zkontroluj si co máš mezi nohama ,buzno!

Martin (St, 15. 4. 2009 - 15:04)

Líbí se mi, když ženy nosí sukně a punčochy na podvazky. Moje žena sukně do práce nosí celkem často, ale bohužel jen v kombinaci s punčocháči a o punčochách nechtěla ani slyšet. Učinil jsem zlomový krok a k vánocům koupil několik párů punčoch a na doporučení prodavačky bílý asi 15 cm vysoký podvazkový pás. Při rozbalení dárku se usmála a odvětila něco v duch, že to stejně nosit nebude. Po dlouhém naléhání slíbila, že to zkusí, ale až bude tepleji. Několikrát jsem jí to připomněl, ale marně. Punčochy s podvazkovým pásem zůstávaly ve skříni a ona i nadále nosila punčocháče.
Včera odpoledne jsme si šli převzít nové auto na které jsme se těšili. Ráno jsem zůstal šokován. Spatřil jsem manželku, jak má na sobě oblečené punčochy s podvazkovým pásem a několikrát se takto kolem mě při snídaní prošla. Nevěřil jsem vlastním očím a nepřestával chválit jaké je to super. Před odchodem do práce si oblékla bílý kostýmek se sukní asi 15 cm nad kolena. A společně jsme vyrazili na metro. Nemohl jsem se dočkat odpoledne a na okamžik až uvidím svojí ženu jsem se těšil víc než na nové auto. Při přebírání auta jsem neustále pozoroval manželku a líbilo se mi, když občes vykoukl lem punčochy. Večer manželka konstatovala, že to je nezviklé nosit punčochy, ale když se mi to tak líbí, tak si je občes na sebe vezme. A k mé radosti dnes ráno opět měla punčochy s podvazkovým pásem na sobě a černou sukni o podobné délce jako včera.

Johny (Út, 14. 4. 2009 - 00:04)

Jó,taková Halina Pawlovská v korzetu a silonkách to je na větší erekci než po sežrání Viagry.

Majo (Po, 13. 4. 2009 - 17:04)

Milá Marcelka táto diskusia má názov Podvazky a punčochy,nie stahovací prádlo...
Inak k tvojmu problému asi by to chcelo trocha pohybu a zmeniť životosprávu a potom sa dá trošičku aj prádielkom korigovať postava.

Pavel (Ne, 12. 4. 2009 - 15:04)

Na www.dama.cz je diskuze na toto téma. Stahovací prádlo se dá nosit, ale musí mít přiměřenou velikost a být pokud možno kvalitně zpracované.

Majo (Čt, 9. 4. 2009 - 23:04)

Dnes som skoro z nôh spadol,videl som totiž jednu moju susedu z paneláku v sukni.
Ona totiž chodí len v nohaviciach,má tak 45 rokov je to taká štíhla vysoka baba a keby ste videli tie nohy no proste úžas,nastupovala do auta a na okamih jej bolo vidno do rozkroku,nemala síce podväzky,čo je síce škoda,ale aj tak to bolo super,má nádherné nohy a tie stehná..........
Také ženy by som dal pokutovať zo zákona,že ukrývajú pod gate národný poklad.

Majo (Čt, 9. 4. 2009 - 23:04)

Johny a ešte keby ju ten pás v páse preštikol tak na 65 cm to by bolo neco..........

Johny (Čt, 9. 4. 2009 - 11:04)

Yes, maj language!Podvazkovej pás,silonky se švem a v nich Halina Pawlovská a je erekce na 100%!

Petrucha (Ne, 5. 4. 2009 - 17:04)

Na dotaz, zda znám jěště nějakou ženu, kdo nosí punčochy na podvazky, mohu odpovědět, že ano. Mám v práci kamarádku, která to ode mne odkoukala a punčochy také nosí. Sice mnohem méně než já, protože chodí spíš v kalhotech, ale zrovna nedávno se mi chlubila, že si na jaro nakoupila punčochy a že je má zrovna na sobě. Žije sd přítelem, který je z podvazků úplně hotový a kdysi mi dokonce poslal kytku, že jsem jí tohle naučila nosit. Pak vím o jedné starší paní v účtárně, kterou jsem snad nikdy neviděla v kalhotech a ta nosí též jedině punčochy. Ja se za nošení punčoch nestydím, sice určitě spodní prádlo určitě neukazuji na obdiv, ale na dotaz klidně každému řeknu, že nosím punčochy protože to nepovažuji za nic špatného. Teď mám radost, že se oteplilo a mohla jsem konečně nahradit kozačky střevíčky. V pátek jsem si koupila jarní širokou sukni nad kolena se širokým pasem a už se těším jak v ní v pondělí vyrazím.

Marcela (Ne, 12. 4. 2009 - 00:04)

Já mám tepůo také rády, ale na rozdíl do Petruchy je venku, a ne v práci. Tam nesmím mít holé nohy,musím mít punčochy nebo punčocháče.Abych měla postavu k přiléhavější sukni,kterou musíme nosit,tak mi vedoucí doporučila elastické prádlo,prý sama nosí stahovací kalhotky.Zkusila jsem punčocháče+stahovací kalhotky nebo samodržící punčochy +stahovací kalhotky. Obojí je po delší době dost nepříjemné. Někdy v stahovacích kalhotkách sice přijdu,ale pak si je zase sundám. Myslíte,je to tak normální, dá se na to zvyknout,aby mě to nevadilo?

Ruda (Pá, 3. 4. 2009 - 07:04)

Moje řeč....Punčošky by měli ženy nosit povině.Je to nádhera a viniknou v nich nádherný ženský nohy.Teda když ta žena takový nohy má.

Pavel (Út, 24. 3. 2009 - 23:03)

Žádné stahovací prádlo se nenosí jako miniaturní tanga, o kterých nositelka (ev. nositel - máme emancipaci) neví. Je to věc rozumného stanovení účinku. Pokud zvolíme vhodnou velikost, která zajistí určité zpevnění postavy, ale neubere 2 a více čísel velikosti, dá se prádlo nosit. V opačném případě jde o mučení. Se stahovacími kalhotkami zkušenost nemám (to je opravdu výmysl pro ženy), ale nosím ke zdravotním punčochám (jak jsem psal výše) vyšší podvazkový pás, který má podobný účinek. Podařilo se mi trefit velikost hned na poprvé a nosím toto prádlo bez potíží celý den. Tzv. elastické punčocháče jsou asi něco podobného, co je uvedeno taky výš. A toto prádlo vzniklo z punčocháčů ustřižením nohavic (autorka na tom pěkně vydělala). Nevzniká rýha způsobená okrajem kalhotek.

Zdena (Út, 24. 3. 2009 - 22:03)

Má někdo zkušenost s elastickými punčocháči?
Někdy potřebuji"upravit" postavu,zkusila jsem stahovací kalhotky i elastickou"bokovku",ale obojí je dost vadí,hlavně při sezení. Kolegyně v práci nosí dost pevné stahovací kalhotky,viděla jsem jí se oblékat,dalo jí to dost práce si je natáhnout,a to je měla celý den na sobě,a já je snesu maximálně na chvíli a jen dost zřídka.

Reklama

Přidat komentář