Reklama

Podvazky a punčochy

Miloš (Út, 24. 2. 2009 - 16:02)

Dano, pás se šesti podvazky má svoji logiku u punčoch s velkým obsahem lycry (nebo elastanu, v podstatě totéž, jako jsou zdravotní podpůrné). Pokud máš čtyři podvazky, punčochy se "prověsí" a udělají velký oblouk na vnitřní straně nohy. Při šesti podvazcích je oblouk menší. Pokud se podíváš např. na www.puncochy.com, uvidíš, že existují pásy i s osmi podvazky a dokonce i kuriozity s ještě více (třeba 14), ale to je asi už doopravdy úlet.

Lucie (Út, 24. 2. 2009 - 13:02)

Ahoj Jano,
já ráda nosím kratší sukně,asi do poloviny stehen, nebo i kratší. Dnes mám černou,dost přiléhavou sukni.Pod tu bych si punčochy na podvazky nevzala-při sezení jsou patrné přední spony podvazků. Daly by se vzít samodržící punčochy, ale v práci nemůžu dávat stále pozor,třeba při ohnutí nebo sezení,aby nebylo nic vidět,proto mám raději punčocháče. Uvažovala jsem také koupit si přes punčocháče pod přiléhavou sukni nebo šaty elastické kalhotky. Neznám ale nikoho, kdo by je nosil,aby mě poradil. Nemáš s nimi zkušenost? Nerada bych je koupila zbytečně nebo špatně.

Dana (Po, 23. 2. 2009 - 22:02)

Náhodou jsem se dostala na tyhle stránky a docela mě zaujaly. Vloni jsem zkoušela nosit
punčochy a podvazkový pás, protože se to líbí mému příteli, ale chtěla jsem si to
vyzkoušet taky sama. Pamatuju si, že punčochy na podvazky nosila máma, což
byla moc pěkná ženská, ale pak brzo přešla na punčocháče, když jsem byla hodně malá
a já jsem opravdové punčochy nikdy nenosila. Jenom jsem nějak pořád věděla, že dospělé ženské nosí podvazky.

Není to špatný pocit mít na sobě punčochy, ale zjistila jsem, že hodně záleží na podvazkovém pásu. Měla jsem štěstí,
protože ten první, takový úplně úzký pásek byl sice strašně sexy, ale škrtil mě v pase a při sezení se shrnovaly postranní podvazky dopředu a ty přední dovolily punčochám, aby sjely dolů - s kalhotkami přes pás to bylo o dost lepší. Pak jsem si koupila dva trochu širší, ale moc efektní, karjkové v prodejně Timo. Byla jse nadšená, skoro jsem nevěděla, že ten pás mám na sobě, punčochy držely perfektně, správně vysoko (nechápu spoustu těch fotek modelek s punčochami, které končí někde nad koleny). Takže bych doporučila tohle. Teď punčochy v zimě ani náhodou, ale na jaře to zase zkusím. Docela by mě zajímalo, jaký pás tu dámy zkoušely - jenom to jsem tady četla - ty podvazkové pásy se šesti podvazky mně připadají jak hrůza, to bych na sebe tedy určitě nevzala.

Jana (Po, 23. 2. 2009 - 19:02)

Ahoj Lucko, já teď také nosím punčocháče, dnes jsem měla v práci novou béžovou manžestrovou sukni těsně nad kolena, tak jsem si k ní vzala čokoládové punčocháče a ven hnědé kozačky a hnědou halenku. V kanceláři nosím lodičky na nízkém podpadku nebo kožené pantoflíčky. Punčochy si teď běžně neberu, do práce až na jaře, když bude teplo. Na podvazky, jak už jsem psala, jsem si zvykla a v teplejších dnech bych punčochy za punčocháče nevyměnila.Jinak já jsem pás koupila o číslo větší a udělala jsem dobře, protože jsem ho mírně upravila a sedí mi, hlavně mne vyhovuje střih.Někdy si nějaké oblečení objednávám z katalogu a většinou mi to padne, jsou to většinou halenky, ale někdy nějaká pěkná sukně.Punčochy a punčocháče si většinou kupuji i do zásoby, hlavně v mládí jsem měla v šatníku různé silonky vzorované černé nebo bílé, teď nosím spíše tělové barvy matné i lesklé, v zimě i čokoládové, a černé. Punčochy mám jak tělové, tak kouřové či černé. Záleží k jaké sukni či šatům je užiji. Do práce,do společnosti nebo na výlet do měst a zámků většinou chodím v sukni, většinou délky kolem kolen a v zimě přes delší kabáty. A co Ty?

Lucie (Po, 23. 2. 2009 - 14:02)

Ahoj Jano, nakonecjsem si vzala široký pas, protože úzký se mi hodně značil pod šaty, které jsou přes boky dost přiléhavé.Šaty jsem měla asi do půli stehen, ale myslím že nic vidět nebylo,ale na barou židli jsem si raději nesedla. Mým problémem nebyly punčochy,trochu jsem cítila tah podvazků,hlavně zadního při sezení. Když jsem vstala, měla jsem nutkání si punčochy povytáhnout,taky hlavně vzadu.Několikrát jsem to taky udělala,když se nikdo nedíval.
Spíš mi vadil pas,dost tísnil-hlavně okraje a přes boky,po několika hodinách už to bylo hodně nepříjemné.Kdybych to tušila, koupila bych si asi větší velikost,ale podle prodavačky,která mě měřila mám velikost správnou. Dnes mám v práci zase punčocháče, a je to pohoda.

Petr (Ne, 22. 2. 2009 - 18:02)

Ahoj Danko, Jano, mě o punčochách zajímá všechno, chtěl bych si o tom dopisovat, občas jezdím do JČ a brzy pojedu do Tábora, p.kopecny"post.cz

Jana od Budějc (Ne, 22. 2. 2009 - 07:02)

Lucko, jaký pás jsi si nakonec vzala a jak jsi se cítila. Já jsem si poprvé vzala punčochy s úzkým pásem do práce a celý den jsem se hlídala, aby mi punčochy nesjely, ale dopadlo to dobře. Teď nosím ten druhý pás a zvykla jsem si jako jsem si zvykla na punčochy Katarica,které jsou velice elegantní (i mojí sestře se moc zalíbily a začala je nosit taky), ale nyní už nejsou k sehnání.Mám jich naštěstí dost, jedny bych Ti mohla věnovat. U světlých sukní nosím přes sukni halenku, aby nebyl obrys pásu, stejně jako i kalhotek vidět. Do práce Nosím rovné, přiléhavé sukně nad kolena, stejně tak u kostýmku a nebo šaty většinou pod kolena.

Alena (So, 21. 2. 2009 - 22:02)

Jano a Lucko, zapojuji se do vaší diskuze. Už nějakou dobu nosím punčochy,ale podvazkový pas mi vadí, nosím raději samodržící punčochy,jen když potřebuji trochu"upravit" postavu /pod příléhavé šaty/,tak si vezmu elastický návlek,který mi dělá pěkně ploché břicho. Stále ho ale na těle dost cítím, nejvíc při sezení,nejhorší to bylo poprvé /v divadle/. Taky doporučuju Lucce, aby si raději vzala pohodnější úzký pas.

Jana od Budějc (So, 21. 2. 2009 - 18:02)

Ahoj Lucko, já bych si osobně vzala úzký, bude na celý večer určitě pohodlnější. Škoda, že nemáš ten, co mám já - ten dobře přiléhá a i celý den se v něm cítím dobře. Pokud ho budeš chtít, napiš, neztratí se. Jaké máš šaty? Já jsem byla minulou sobotu v divadle, měla jsem nové vínové sametové šaty pod kolena a kouřové Katarica punčochy.
Přeji Ti hezkou zábavu.

Jana od Budějc (So, 21. 2. 2009 - 18:02)

Ahoj Lucko, já bych si osobně vzala úzký, bude na celý večer určitě pohodlnější. Škoda, že nemáš ten, co mám já - ten dobře přiléhá a i celý den se v něm cítím dobře. Pokud ho budeš chtít, napiš, neztratí se. Jaké máš šaty? Já jsem byla minulou sobotu v divadle, měla jsem nové vínové sametové šaty pod kolena a kouřové Katarica punčochy.
Přeji Ti hezkou zábavu.

Lucie (So, 21. 2. 2009 - 18:02)

Děkuji za nabídku,ale už jsem si koupila úzký pas i široký, elastický. Dnes jdu na ples, chci si vzít poprvé punčochy,ale nevím který pas si mám vzít-úzký se trochu značí pod šaty. Ten široký mi připadá moc malý,natáhnu ho sice na sebe,ale nevím,zda to tak snesu celý večer,dost tlačí. Velikost mám podle prodavačky správnou.

od Budějc (Čt, 19. 2. 2009 - 17:02)

Ahoj Lucko! Já už několik let občas nosím punčochy, v zimě ne, ale když je tepleji, tak ano. Vyzkoušela jsem dva podvazkové pásy ten, co mám teď, je supr, protože není tak uzký a ani široký, ale mám ho z Německa. U nás jsou buď moc úzké (musí se těsně upínat)nebo široké (to moc pohodlné není). Pokud budeš chtít seženu Ti ho, když mi dáš adresu, tak pošlu. Potřebuji Tvojí velikost. Stojí tak 11 EUR, do měsíce ho můžeš mít. Já mám růžovo černý, je mi 34.

Danka (St, 18. 2. 2009 - 20:02)

Richarde, já také nosím punčochy. Já jsem v Tábora. V zimě více nosím vzorované punčocháče, protože nosím sukně nad kolena a v jemných punčochách i přes dlouhý kabát by mi byla zima. Pracuji v kanceláři, tak sukně nosím skoro denně. Co chceš vědět? Napiš.

Richard (St, 18. 2. 2009 - 08:02)

Ahooooj Jani odkudpak jsi?

jana (Út, 17. 2. 2009 - 18:02)

Ahoj Lucko! No já jsem začala nosit samodržící punčochy, ale teď nosím raději uzký podvazkový pás nebo kalhotky s podvazky. Záleží, jaké jsi postavy, já drobnější postavy, 165 cm, oblečení vel. 38/40. Nosím většinou rovné sukně nad kolena a nemám problémy, že by se punčochy nějak shrnovaly, je to si na podvazky zvyknout. Nosím také nestrečové punčochy Katarica od Elite,oblíbila jsem si je - kouřové k černé nebo bílé sukni. Napiš, co by Tě zajímalo.

Lucie (Ne, 15. 2. 2009 - 18:02)

Taky chci punčochy vyzkoušet-jaký je nejlepší podvazkový pas? Vždy jsem nosila jen punčocháče.

__utma=48467763 (Pá, 13. 2. 2009 - 20:02)

Jano, to je fakt, že klasických punčoch moc není. Já také raději nosím punčochy než punčocháče, zvláště na podzim a na jaře a na plesy. Jen někdy, když mám kratší sukni nebo sukni s bočním rozparkem, dávám pozor, aby mi nebylo třeba při sezení vidět holou nohu, když je trochu vidět krajka, třeba se mi to stalo teď, když jsem měla krátkou černou sukni a bílé punčochy, tak mi to nevadí.

Jana (St, 11. 2. 2009 - 19:02)

Já nosím punčochy na podvazky moc ráda,jsou daleko pohodlnější než punčocháče.Navíc vypadají sexy a cítím se v nich dobře.A nemusím se bát,že mi punčocháče sjedou až kamsi ke kolenům,punčošky se připnou k pásu a je to:)Jen škoda,že se teď dělají skoro jen ty samodržící,přes ty proužky se nedají připnout.A klasické na podvazkovém pásu jsou hezčí:)

Stano (St, 11. 2. 2009 - 11:02)

Nejlepší je podvazkový pas s tlustými podvazky a punčochami v horní části stehen. Kudrnatý klín je potom vlastně krásně orámovaný terč, do kterého se nedá netrefit.

Majo (Po, 9. 2. 2009 - 14:02)

Pavel-2 písal som tam predsa ,že som bol vtedy ešte zajko,mal som asi sedemnásť.

To máš pravdu ,že je to mimo slušného správania sa,ale čo už............

Reklama

Přidat komentář