Reklama

Podvazky a punčochy

Monika (Čt, 15. 1. 2009 - 13:01)

Tuto sobotu se chystám na zahradnický ples na Žofín. Beru si na sebe krátké fialové šaty asi 20cm nad kolena a chtěla bych zkusit si vzít podvazkový pás s punčochami. Mám jen strach, aby při tancování nebyly vidět podvazky. Máte někdo zkušenosti s punčochami na plese? Díky

Linda (St, 14. 1. 2009 - 14:01)

Koupila jsem je v Brně ve Vaňkovce :). Lituji, že jsem si koupila pouze jedny, budu muset asi přikoupit. Přítel byl z nich (i z podvazkového pásu) naprosto unešený :).

Martina (Út, 13. 1. 2009 - 17:01)

Prosím napiš ve které Calzedonii jsi koupila punčochy za 40,- Kč - to je super cena. Děkuji.

Linda (Po, 12. 1. 2009 - 16:01)

Po této diskuzi, co jsem přečetla, jsem si dnes koupila podvazkový pás- černý- s červeným lemováním, k tomu tanga a samozřejmě podprsenku, abych ladila. Dále jsem si koupila k tomu samozřejmě punčochy- černé, s lycrou(Calzedonia- slevněné z 80Kč na 40 :). Celkem jsem za to dala 800Kč, což je náhodou super. A to jsem to nekoupila u šikmookých. Koupila jsem je v New Yorkru. Tak jsem zvědavá, co na to řekne můj přítel :) .Ještě jsem je nikdy neměla, tak uvidím. Nejdřív jsem sice přemýšlela nad tím patentem, jak je přidělat k těm punčochám ,ale přišla jsem na to. :)

Majo (So, 10. 1. 2009 - 16:01)

Moja žena nosí pod lyžiarsku kombinézu čierny korzet s podväzkami, nylony s kubanskou pätou a v lyžiarkach má lodičky .................

David (So, 10. 1. 2009 - 00:01)

Takže žádná ženská je tak nenosí? ;)

Vlk (Čt, 27. 12. 2012 - 14:12)

Holky a dámy, nosíte...Míšo, jste správná žena! Moje manželka si taky často beze samodržky, ale někdy si až úzkostlivě hledí toho, aby krajka nebyla vidět:-(

Vlk (Čt, 27. 12. 2012 - 14:12)

Včera odpoledne jsem šel u...Milane to musel být pohled za milion!!!

Ivetka (Ne, 23. 12. 2012 - 21:12)

Chci se podělit o zkušenost s nošením punčoch. Zrovna tady jsem toho přečetla hodně a dnes jsem při otvírání stránek náhodou zjistila, že jakási Mirka přesně před 10. lety 23.12.2002 tuhle diskuzi začala. Ani se to nedá přečíst. Tak tedy já: Rozhodla jsem se ve velkém stylu, koupila jsem si na internetu podvazky HQ s 4mi kovovými sponami a 2 páry punčoch Clio 602 z 100% nylonu. Měla jsem doma párkrát na sobě doma takové ty postelové podvazky s obyčejnými ne moc vzhednými punčochami, vůbec to nedrželo ven bych s tím nešla. Tomuhle jsem věřila a vyrazila hned na podnikový večírek. No- punčochy jsou nádherné, nohy v tom vypadají skvěle, ale kolem kotníků se to trochu krabatí co by tak nevadilo. Podvazky drží velmi dobře, stáhne to i břicho, problém ale je že punčochy končí v půlce stehen /koupila jsem velikost podle mé výšky a nohy/ a přestože jsem měla pozdrovky jenom kousíček nad kolena dělalo to docela potíže při sezení, bála jsem se aby mi nebyly vidět podvazky. Navíc při sezení se rýsují ty sponky pod sukní. Lem samodržek občas někomu vykoukne, z to se nic ani nedělá, podvazky ukazovat ale nemíním. Navíc punčochy jak nejsou pružné, hodně táhnou ty kšandičky a zpočátku je to dost nezvyk. Přesto premiera se celkem vydařila, jenom nevím, jestli je možné nosit větší velikost a tedy delší punčochy, ale aby se přitom nekrabatily. Můžete někdo poradit? Do společnosti to udělá nádherné nohy, na tom večeru podobné silonky vidět nebyly.

Honzík (Út, 11. 12. 2012 - 14:12)

Velice lituji že nemám v současnosti možnost větších finančních výdajů, jinak by můj miláček dostal pod stromeček krásný retro podvazkový pás se šesti sponkami od fy. Axford. Krásná práce a poctivá, není to jen pro oko, hlavně dobře drží, jo klasika je odzkoušená. Větší problém máme s punčochami XS jsou úzké a S velké, takže zatím bohužel jen kousky s lycrou nebo elastanem. Snad ale najdeme pravé nylonky co padnou, už se moc těším.

Milan (Út, 11. 12. 2012 - 13:12)

Včera odpoledne jsem šel u stanice metra Pankrác po ulici. Všiml jsem si, jak kousek vedle mne zastavilo auto a z místa spolujezdce začala vystupovat žena okolo 35 let. Měla na sobě krátký kabátek, černou minisukni cca do půlky stehen a černé kozačky. Při vystupování se jí sukně vyhrnula a vykoukly zprvu lemy punčoch a následně i kousek nahého stehna a podvozak od podvazkového pásu. Když si všimla, mého pohledu začervenala se bleskově sukni stáhla dolů a odešla směrem vysoká kancelářská budova. Byl to nádherný pohled a také důkaz toho, že se punčochy na podvazky nosí i dnes.

Honzík (Čt, 29. 11. 2012 - 15:11)

No já nevím, osobně strašně ujíždím na prádle z 50 let. Pravé nylonky, podvazkové pásy, francouzské kalhotky, špičaté podprsenky (bullet bras), kombiné, lodičky na jehle atd. .. Byla to nádherná doba, kdo neví, jak šustí pravé nylonky se švem a vysokou patou, jak příjemné je se jich dotýkat, jak voní svojí nositelkou, ten to těžko posoudí. Musely to být nádherné časy, kdy ženy byly hodny názvu "toto je moje paní". Teď se chtějí vyrovnat 18letým dívenkám do 60tky a nebo co nejvíce vypadat jako chlapi. Prostě nová doba. Apropó žena v punčocháčích vypadá jak maskovaný bankovní lupič.

Majo (So, 17. 11. 2012 - 20:11)

Hodně často muži říkají, že žena je nejkrásnější nahá. Ovšem, když má na sobě sexy punčochy či podvazky, je ještě hezčí. Tenhle kousek oblečení naše milované pány jednoduše přivádí k sexuální nepříčetnosti. Že nic takového ještě nemáte? Tak si hodně rychle nějaký super kousek pořiďte!

Podvazkovou klasiku muži milují
Podvazkové pásy či korzety s podvazky patří k nestárnoucí klasice a milují ho v podstatě všechny typy mužů. „Moje žena nosí podvazkový pás pokaždé, když si chce, nebo chceme, trochu zaflirtovat. Bere si je třeba i na plesy a říká, že kdykoli jí tanečník položí ruku na boky a ucítí podvazkový pás, ztuhne a vzápětí obvykle i ztvrdne,“ píše v internetové diskusi na téma podvazky Miki. A i další jeho kolegové vyzývají ženy k tomu, aby začaly podvazkové pásy či korzety více nosit! „Je snad něco hezčího, než se dívat, jak se žena obléká do podvazků?“ říká například jeden z nich pod přezdívkou A.48

Majo (St, 14. 11. 2012 - 22:11)

Chlap to je ješitný tvor, len mááloktorý sa vie pred svojou partnerkou otvoriť, doma len tak akože nič ja muzikant.
Milé dámy boli by ste celkom určite dosť vyvylené pokial by ste poznali predstavy a túžby vašich partnerov....
Punčochy proste chlapov rajcujú do nepríčetna,samo že nie každého.
Napríklad moj kolega z práce, bol u nás na návšteve, niečo sme robili a išiel sa opláchnuť do kúpelne, žena tam sušila pančuchy, opýtal sa ma či to nosí , bol pri tom ako sfetovaný. Potom k nám často chodieval, bolo mi to až nepríjemné,hlavne ak od niekadial prišla a on siju prezeral a skúmal či to má na sebe...

Hanka (St, 7. 11. 2012 - 18:11)

Podvazky nosím normálně,...Zkusila jsem taky punčochy,koupila jsem si úzký podvazkový pas,špatně držel punčochy, nebyly dobře napnuté. Chtěla bych zkusit širší.Líbí se mi Rago 349.Viděla jsem ho jen na internetu,je dost drahý, máte s ním někdo zkušenost? Nedá se někde vyzkoušet,abych měla dobře velikost? Já mám v pase 77 cm,jakou bych měla mít velikost?

Martin (Út, 6. 11. 2012 - 16:11)

Petruchah: Souhlas, doma to máme podobně:-)

Petruchah (Po, 5. 11. 2012 - 23:11)

Podle mne je to taky blábol,punčochy nenosím jenom kvůli chapům, jsou mi pohodlné, ale ten můj je rád že to tak je. Že by se v tom takhle vyžíval, to je nesmysl. Spíš si myslím, že si docela zvykl. Dřív mi i sahal venku pod sukni, až mi to bylo nepříjemné. Teď se to vyřídí až potom. A docela se nám to líbí.

Martin (Po, 5. 11. 2012 - 12:11)

Milá Vlastička pokial je...Podle mne je to taky blábol. Nějaký chlap prostě vypsal svoje představy. Prostě je to za vlasy přitažený...

Majo (Ne, 4. 11. 2012 - 17:11)

Tak tohle těžko vymyslela...Milá Vlastička pokial je podla teba to desatero blábol....

tak s pánom bohom ty mužskú sexualitu nnepochopíš ani do důchodu a nikdy nedokážeš náročného partnera plne uspokojiť....

Kateřina (So, 3. 11. 2012 - 15:11)

Všimla jsem si, že mému partnerovi se líbí,když nosím punčochy s podvazkovým pasem,nemluví o tom, ale hodně ho to vzrušuje,zvlášť,když mi pomáhá s oblékáním.Ani ho tak nevzrušují samotné punčochy,ale podvazkový pas. Mám jeden úzký a dva široké,ale kvůli němu si beru hlavně ten široký.Nejvíc ho vzrušuje pevnější pas od firmy Rago, je se šesti podvazky.Je na zapínání na háčky a zip,se zapnutím mi musí pomoci.Původně jsem si vyčítala,že jsem si radši neobjednala větší velikost,ale když vidím, jak se mu to líbí tak jsem ráda že ho mám, i když ho mít na sobě není nic moc příjemné.

Reklama

Přidat komentář