Reklama

pohlavní nemoci

Návštěvník (So, 24. 8. 2019 - 20:08)

Dobrý den, vysvětlím vám můj problém a poprosím o radu či zkušenosti.

Měla jsem náročný týden, kdy jsem měla každý den sex, takže jsem se denně holila. Styk byl vždy chráněný, ale jeden večer jsen ulítla s cizím mužem, kterého neznám a nepoužili jsme ochranu. Asi po 4 dnech se mi na vnějším stydkém pysku vytvořil pupínek. Nebyla jsem překvapená, protože se mi to občas stává po holení, i na jiných místech. Ale tentokrát se do pár hodin objevili další dva. Mačkání bolí a nikam nevede, dokonce jsem si jeden propíchla sterilizovanou jehlou, abych tomu pomohla, ale vytekla jen "voda" a boulicka je tam stále. Říkala jsem si, že je to tím, že jsem se často holila a navíc mám před menstruací, tak možná hormony.. Kdybych neměla ten nechráněný styk, tak nic neřeším, ale teď se bojím, jestli to nemůže být příznak nějaké nemoci. Už to trvá asi týden a ta oblast bolí při kontaktu se spodním prádlem atd.

chuj (Po, 16. 8. 2010 - 16:08)

nevite kdo dela v havru na urologii ? :D

Mudr. (So, 31. 7. 2010 - 08:07)

Dobry den, chci se zeptat z...Může to být kapavka,jdi na testy a nic nezanedbej.Neléčená kapavka ve 3 stadiu napadá centrální nervovou soustavu,mozek,srdce.

Petr (So, 31. 7. 2010 - 08:07)

Dobry den, chci se zeptat z penisu me občas vytéka nějaký řidký sekret, a malinko me svědí při močení trubice! poradte nekdo co s tim nebo co to je?

Ted (Ne, 4. 10. 2009 - 22:10)

Dobry den, mam takovy dotaz, je mozne, ze bych chytil nejakou nemoc(mekky vřed) jen z masturbace.Děkuji

emm (Ne, 4. 1. 2009 - 16:01)

chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte,co jsou takové malé tukové vřídky na velkých stydkých pyscích, mám to tam už od dětství, v poslední době se občas nějaká boulička zvětší a bolí a pak praskne, víte někdo, co to je?moc vás všechny prosím o radu

Návštěvník (St, 5. 9. 2007 - 10:09)

Zajdi si na kožní, vezmou ti krev a do desteti dnů budeš vědět.:o)

Karla (Čt, 30. 8. 2007 - 21:08)

Ahoj, před rokem jsem měla pupínek na genitáliích, vypadal jako beďar, byl bolestivý,plný hnisu, povedlo se mi ho vymáčknou a normálně se potom vše zahojilo. Od té doby nic. Nemohl to být syfilis? Četla jsem, že po prvním stádiu (vřed) se nemoc může objevit až za dvacet let :-O Poznali by to na gynekologii z výtěrů, cytologie atp.?

Pro Olinu (Čt, 14. 6. 2007 - 22:06)

Chlamydie se leci antibiotiky vetsinou tri tydny, nekdy i dele, samozrejme zadny sex :(

Olina (Čt, 14. 6. 2007 - 21:06)

Ahoj všem,chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s léčením chlamýdií a jak dlouho se to musí léčit.Děkuji za odpověď

saša (Po, 7. 5. 2007 - 14:05)

Ano, bílý svědivý výtok může být hrudkovitý, ale nepřehlédnutelné je strašné svědění a pálení zarudlé sliznice pošev, vchodu. Brala jsem čípky paveryl a krém na mazání vně,při kontrole dodán ještě clotrimazol AL 100 , protože to nebylo zcela v pořádku. Obtíže zmizely, teď čekám, zda se to nevrátí.

Monča (Ne, 6. 5. 2007 - 17:05)

Měl jste někdo někdy kvasinky? jak ste na ně přišli, jka se prijevovali a jak ste je léčili.. Děkuji

Denda (Po, 13. 11. 2006 - 21:11)

Davčo zajdi si preventivně na urologii. Může to být planý poplach a jen alergická reakce,ale i něco vážnějšího tak si zajdi raději k lékaři.

David (Pá, 11. 2. 2005 - 20:02)

Dobrý den ,mám dotaz který zde byl již několikrát napsán a sice na obvodu žaludu se mi objevili bílé pupínky,nebolí ani jinak neobtěžují.O co se jedná a jak je odstranit?

Reklama

Přidat komentář