Reklama

Pomozte!

Katka (St, 13. 4. 2005 - 15:04)

Jmenuji se Katka, jsem studentka 2. ročníku gymnásia a mám velký problém. Přitahují mě profesoři, ve škole sním a při hodinách si představuji erotiku se svým profesorem, nebo si vymýšlím různé prapodivné příběhy, třeba jak svého učitele zachráním a on se pak do mě zamiluje.. Poslední dobou hodně sleduji japonské animované seriály a stotožnuji se s hlavní zamilovanou hrdinkou. Nyní se mi líbí 2 profesoři, jeden z nich mě sice neučí, ale vždy když mě potká, se mile usmívá. Jednou, když nás suploval, jsem sežrala křídu a chovala se jako spratek a mám pocit, že to na něj zapůsobilo.. Jednou si ke mně dokonce přisedl ke stolu a vyprávěl mi, jaký byl v dětství nevychovanec. Ale mé city tíhnou k našemu učiteli výtvarné výchovy. Snažila jsem se k němu být milá, došlo to tak daleko, že jsem za ním chodila do kabinetu, zvala ho na cigáro a podobné věci. On je úplně jiný, než ostatní chlapy, a to jsem mu také řekla. Stěžoval si školní psycholožce a ta mu poradila, at se ke mně chová co nejošklivěji. A taky že to tak dělá.. Já ho ale miluji den ode dne víc a nechci se ho vzdát! Pomožte mi prosím! T_T Nikdy se ho nevzdám, i bych za něj zemřela!Ps: mé číslo je 607961040. Pokud máte někdo podobný problém, napište mi smsku a můžem to probrat. Jsem z Prahy, je mi 18 a půl:-p

Reklama

Přidat komentář