Reklama

Poraďte mi někdo co mám dělat

jana (Pá, 18. 6. 2004 - 14:06)

Leni, ty jsi snad já,nebo teda byla jsem to já,ráda bych si s tebou vyměnila názory,já už s ním teda nejsem, ale jsme stále zmatená, je mi 43 let,napiš mi jestli budeš chtít mejl.adresu,opravdu tě ráda poznám a pomůžeme si...

Smajlinka (Pá, 18. 6. 2004 - 14:06)

Lenko, jestli je nebo není alkoholik ti asi nejlépe zodpoví psychiatr. Podle mého laického názoru přinejmenším vřelý konzument akoholu. Faktem však zůstává, že pokud on s tím nic neudělá (a asi ne - nevidí v tom problém), ty v tom neuděláš už vůbec nic. Jediné, co bych udělala asi já by bylo, že bych sebrala poslední odvahu co mám a začala znovu sama. Možná prožiješ delší čas sama, ale zase ti nebude nikdo nadávat, budeš mít svým způsobem klid. A potom, až se uklidníš a dostaneš do pohody, možná potkáš v životě štěstí, jen mu jít naproti...

lenka Flugrová (Pá, 18. 6. 2004 - 12:06)

Odpovězte mi prosím někdo na otázku,kterou si kladu i několikrát denně: je či není můj manžel alkoholik ?? Jsme starší manželé a oba toužíme po klidu a pohodě. Průšvih je v tom ,že můj muž k životu denně spotřebuje 6- 8 piv,občas něco málo tvrdého alkoholu k tomu.Někdy je i viditelně opilý.1x týdně jde ještě s kamarádem "na pivo".No a aby stihnul v pohodě toto množství vypít ,tak po návratu domů už jen sedí u televize,pije pivo a kouří. Po citové stránce je naprosto prázdný. Často usíná po židlích, k večeru bývá slovně agresívní,kritizuje, je i vulgární.Tvrdí,že se jen rád napije- ,co je na tom a co by z toho měl kdyby přestal. Velmi mně to trápí,moc nocí jsem proplakala. Bojím se co mně čeká dál až oba půjdeme do důchodu.Lenka

Reklama

Přidat komentář