Reklama

Přátelství

Zdeněk (Ne, 11. 10. 2020 - 00:10)

S někým si tak aspoň psát.... [email protected]

Marek (Út, 17. 3. 2009 - 08:03)

Pro Katku a Baculku,
Musi to byt jen zenska? kdyztak icq 260524543

baculka (Po, 2. 3. 2009 - 10:03)

najdu fajn kamarádku z Ostravy ?'

Katka (Ne, 1. 3. 2009 - 13:03)

Ahoj jak to tady pročítám je spoustu lidí co hledá kamarády.Já mám na ně také smůlu.Neumím se k někomu vnutit a když se se mnou někdo začne bavit tak se stáhnu .Zrovna teď ve čtvrtek u doktora se se mnou začala bavit pani se stejně starým děckem.A já místo toho abych jí dala číslo mobilu jsem jí řekla ať se má hezky a odešla .Teď toho lituju nikoho nemám s kým bych si popovídala a svěřila se.A jen si tady na internetu začnu s někým psát tak za pár dní se mi ten dotyčný přestane ozývat.Nechápu to.Je mi to moc líto,protože vídím že si začal psát uplně s někým jiným.A tak je to i v realu.Mám kamarádky ,ale jsem ta druhá.Tak stršně bych chtěla mít kamarádku které můžu říct všechno a nebát se že to poví dál.'

Marek (So, 28. 2. 2009 - 13:02)

Ahoj,
No nevim, jde o to, ze ja sem vyrustal skamaradama a dnes me pomlouvaj, dobra, mozna nejsem idealni, ale dali prednost jinym kamaradum a pomluvam a docela to zamrzi.

lenka (Čt, 12. 2. 2009 - 21:02)

opravdovy pratele si musi clovek najit v dobe,kdy jeste clovek nevi,co je pretvarka,fales a neuprimnost-to je nekdy na zakladce,pak uz je pozde.

Peťa (Čt, 12. 2. 2009 - 19:02)

Zdar všeci.Hledám nějakýho kamaráda nebo kamarádku z Kroměříže a okolí. Od té doby co sem na střední škole už tak druhý rok nemám žadný kamarády na škole.Prostě nějak nešlo navázat přátelství.Je mi 17 let.Nejsem úplně normalní holka mám jiný zaliby než modu a takový věci. Víc si ale rozumím z klukama. Zatím zdar a kdyžtak se někdo ozvěte.'

Alena (Út, 19. 4. 2005 - 07:04)

Ahoj Jani, přečetla jsem si Tvůj příspěvek a rozhodla se Ti napsat. Nejspíš ale hledáš nějakou kamarádku z Prahy. Já sice nejsem z Prahy ale z Plzně, ale myslím, že bychom si třeba zatím mohli spolu psát. Ostatně zas taková dálka od Prahy to není, takže pokud bys potom někdy chtěla, mohli bychom se i sejít. Měj se hezky a dej vědět jak ses rozhodla. Alena'

Jana (Po, 18. 4. 2005 - 16:04)

Ahoj, nevím, kde hledat opravdový přátele. Jsem sice z Prahy a zdánlivě by neměl být problém někam vyrazit a seznámit se, ale můj dojem je, že většina lidí má kolem sebe okruh kamarádů a o nový buďto nestojí, nebo prostě neumím navázat kontakt. Je mi 30, mám partnera, ale hledám kamarádku, která potřebuje, aby ji někdo vyslechl a naopak. Ozvi se.'

uma (So, 5. 3. 2005 - 16:03)

Nápodobně.Je spousta případů,kdy vzájemná chemie prostě nefunguje.Nebo také- už nefunguje-jeden z mých opravdových kamarádů je i můj bývalý,s kterým jsem před lety chodila.A mám i kamarády,s kterými bych si to sice dovedla představit,ale naše přátelství je nám cenější,než hupsnout spolu do postele.Ale většinou když se takhle všichni sejdeme,zapomínáme kdo je jaké pohlaví.Můj nejbližší kamarád a důvěrník je muž-věci,s kterými se mu svěřuji,bych žádné ženě nikdy neřekla.'

Lenka (So, 5. 3. 2005 - 16:03)

To ještě nic neznamená.'

Anna (So, 5. 3. 2005 - 16:03)

Nesouhlasim. Mam pratele obeho genderu, zadny problem.

Lenka (So, 5. 3. 2005 - 15:03)

To je pravda.To fakt nejde.

Lola (So, 5. 3. 2005 - 09:03)

Pavle, s ženou? Podle mě pouhé přátelství mezi mužem a ženou není možné.'

Pavel (So, 5. 3. 2005 - 07:03)

Stejně jako Alena a Eliška bych rád navázal přátelství.Pavel'

JanaF (Út, 15. 2. 2005 - 19:02)

Ahoj Eliško, mluvíš mi z duše. Kolem sebe mám hodně známých a i "kamarádek", které mě při první příležitosti pomluví a skutečné přátelství chybí. Jsem z Prahy. Jestli máš zájem, napiš.Hezký den'

Alena (Út, 15. 2. 2005 - 12:02)

Ahoj Eliško,to co jsi psala mi hodně připomínalo i mé pocity a ráda bych našla někoho s kým bych si mohla o všem popovídat. Nejsem sice z Prahy jak jsi psala, ale z Plzně, ale pokud budeš mít zájem, mohli bychom si zatím třeba dopisovat. Pokud budeš mít zájem napiš.'

katy (Po, 13. 12. 2004 - 13:12)

Milá Eliško, nevím, zda bych já byla tou pravou, svých problémů mám dost a asi bych ti nepomáhala tak, jak si zasloužíš, takže promiň...:( Doufám, že ale najdeš toho, koho hledáš, držím palce! Hodně štěstí!'

Eliška (Ne, 12. 12. 2004 - 14:12)

Také vám občas přijde, že máte kolem sebe spoustu lidí, ale žádné opravdové přátele..třeba tím, že máte problémy, které potřebujete řešit a najednou není s kým? Chtěla bych najít dobrou kamarádku z Prahy nebo okolí, která umí podržet a vyslechnout stejně jako já..Hledám tady, protože sem chodí i lidé, kteří mají své problémy a třeba jim vadí, že je v reálu nemají s kým řešit.Budu ráda, pokud se ozvete. Eliška'

Reklama

Přidat komentář