Reklama

je to pravda?

Jana (Po, 26. 9. 2016 - 20:09)

jíst z nudy. U televize, u...Zkusím, ale někde jsem četla, že je lepší své ukrutné chuti vyhovět a tu čokoládu si dát, než stresovat tělo, že NE.Tak nevím...

přeci (So, 24. 9. 2016 - 11:09)

Co to je - ZBYTEČNĚ...jíst z nudy. U televize, u PC, žraní z lednice, atd.

Jana (So, 24. 9. 2016 - 01:09)

Neskutečný, kolik je na...Co to je - ZBYTEČNĚ NEŽRAT??

Pro Pro Ehm (Pá, 23. 9. 2016 - 16:09)

Rádie Jerevan podává...Já děkuji za toto drobné upřesnění... a teď koukám, že reklamní pauza nám dokonce zmizela ze záznamu, takže vypadám jako blbec.

Jedovatej (Pá, 23. 9. 2016 - 08:09)

Neskutečný, kolik je na Doktorce otevřenejch témat vo hubnutí. Hejbat se, zbytečně nežrat - a pokud nemáte zdravotní problémy, úspěch je celkem jistej. Ten olivovej olej je fakt parádní, to už je lepší vobrousit se smirkovým papírem, nebo rovnou hoblíkem.

Pro Ehm (Pá, 23. 9. 2016 - 08:09)

Rádie Jerevan podává vysvětlení: Je to pravda. Musíme však upřesnit, že se nejedná o mandarinkový džus s medem, ale o rajský protlak s povidly. Nejde o také kácení pralesů, ale o vysazování sazenic rulíku zlomocného.

Hmm (Čt, 22. 9. 2016 - 22:09)

Projevy poškození pokožky se mohou objevit až s několikahodinovým zpožděním, kdy je tkáň zasažena do značné hloubky.

Ehm (Čt, 22. 9. 2016 - 22:09)

Děkuji Janičce za tuto reklamní pauzičku, a teď zas můžem pokračovat v normálním hovoru: četl jsem, že když smícháme mandarinkový džus s medem v poměru 3:1, kácí se v Amazonii pralesy. Je to pravda?

Saša (Út, 4. 3. 2008 - 02:03)

Do konce života se cpát,podle toho,kolik pohybu ten den vydáš a každý den cvičit,cvičit,cvičit a co nejvíce a nejčastěji souložit.

Hanka (Út, 4. 3. 2008 - 02:03)

Zdravím, nepotřebujete poradit jak zhubnout efektivně, trvale a hlavně zdravě? Jsem tu pro vás

Návštěvník (St, 29. 5. 2002 - 16:05)

Kdyby jsi se masirovala denne dvakrat pres 60 minut, tak by mohlo k nejakemu ubytku tuku dojit, protoze diky dlouhem aerobnimu vykonu by telo mohlo zacit spalovat i tuky...ne promin.....podle mne je to kec, ale nejlepe se clovek presvedsi, kdyz sam na vlastni kuzi vyzkousi...to znas ne? Tuk se ti v tele neodboura jen tak , vzdycky pro to clovek musi neco udelat a to ne jen to si koupit pripravek, nebo sam vyrobit a pak cekat na ucinek...Nejlepsi a nejzarucenejsi metoda, jak se zbavit tuku je kombinace vhodne stravy a sportu - a to je pravda!

Návštěvník (St, 29. 5. 2002 - 11:05)

Cetla jsem,ze pokud smichame dve lzice olivoveho oleje se tremi lzicemi vinneho octa a budem touto smesi denne masirovat problemove partie,spaluje se tim pry tuk.Co je na toim pravdy?Cetla jsem to v denniku Idnes.

Reklama

Přidat komentář