Reklama

Přírodní antikoncepce

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2009 - 06:07)

Aspirin mezi kolena

... (St, 8. 7. 2009 - 23:07)

tak hele ty to zkus , ju , a pak nam reknes jaky to bylo.
podle mne jses uchyl ,ze by si pil moc sve partnerky , a ta tvoje partnerka ma asi taky psichyckou vadu ze ti nacura do sklenicky abys to pak vypil .
Prides mi dost divnej .Tak nam ukaz "prirodovedce" co moc umi .

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2009 - 22:06)

22. 4. 2006 19:53:12, akta X
myslím si, že jsi prase!!!!

odpoved na vulgarni projev - a ty jsi imbecilni a neinformovany hnup, nevis co moc umi ................

carrie (Pá, 2. 2. 2007 - 13:02)

No, možné je všechno, ovšem myslím, že je to založené na tom, že muž vyrovná energie jin a jang. Obecně je jin ženská energie a jang je mužská energie.
Já jsem žena, ale jsem hodně jang a můj partner je dost jin, takže opačně. Tudíž je vše individuální. Není tedy zaručeno, že tvá partnerka bude natolik jin, aby ti její moč či jiná "štáva" přinesla potřebnou vyrovnávací energii. Na oddálení orgasmu, tedy ejakulace doporučuju spíš používat např. zesílený kondom nebo jiné technické metody...

Návštěvník (Út, 19. 12. 2006 - 13:12)

Už jděte s tou antikoncepcí do prdele. Celá Doktorka je zamořená "HA, HAK a antik. pilulkami".
Ta, která to dělá, ať dostane genitální herpes.

Návštěvník (Út, 19. 12. 2006 - 13:12)

!!!!!!!!ahoj holky,na trhu je NOVA NEHORMONALNI ANTIKONCEPCE(takze zadne zvysovani vahy,snizene libido,deprese..)je to nitrodelozni telisko SilverLily nebo Goldlily. Je to vhodne i pro holky CO NERODILY(telisko je v ruznych velikostech) a NEOBSAHUJE HORMONY. JE ze stribra nebo ze zlata. Dá se objednat v lékárně a gynekolog vám ho zavede.UCINNOST 99,6%. sILVERLILY ZINC NAVIC SNIZUJE DELKU KRVACENI A PUSOBI BAKTERICIDNE A FUNGICIDNE-PROTI KVASINKAM.
CENA JE 1400 SILVERLILY A 2000 GOLDLILY A JE TO NA 7 LET ale muzete si ho nechat samozr.kdykoliv vyndat.
TADY JE ODKAZ NA STRANKY.
http://www.metrimpex.cz/Nabidka-2-3.htm
CETLA SEM O NEM V RUZNYCH DISKUZICH A VSICHNI SPOKOJENÍ. je nehormonalni, takze se nepribira ani nahodou.

akta X (So, 22. 4. 2006 - 19:04)

myslím si, že jsi prase!!!!

Přírodovědec (Po, 19. 12. 2005 - 08:12)

Četl jsem, že muži pomůže k dokonalému ovládnutí orgasmu, pokud se těsně před milováním napije moči své partnerky. Její ženská energie obsažená v této tekutině prý utlumí přebytek mužské energie, což prý perfektně pomůže muži v sebeovládání. Co si o tom myslíte? Zní to sice dost logicky, ale nemám to nijak ověřeno. Má někdo z vás osobní zkušenosti s tohle metodou???

Reklama

Přidat komentář