Reklama

prodlužování vlasů

katka (Pá, 25. 5. 2007 - 08:05)

Pro Mac- já jsem s metodou GL zatím spokojená moc, ale vlasy mám teprve 2 měsíce. Pramen mi neupadl ani jeden, akorát jsem asi měsíc vyčesávala jednotlivé vlasy. Nic ale hrozného, nebylo jich moc, poznat to není.Vlasy jsou kvalitní, zatím jsem fakt spokojená. jediný co mě zatím štve je, že se mi moje barva na mých vlasech vymejvá rachleji, než na těch prodloužených, tak musím často dávat přeliv, třeba jen na ty mé vlasy, no a pak to pramínkování. Nevím, jak ostatní, ale ty nejdelší vlasy mi pramínkují.Te´d jsem se to naučila jen po umytí pomačkat a nechat uschnout, je to všechno jemně zvlněné,jak mokrá trvalá:-)) tak v tom se pramínky ztratí, protože je mám všechny tak nějak schválně namačkané a napramínkované, ale když je vyžehlím nebo natočím na natáčky,tak ty pramínky jsou znát..Aspoň teda já to vidím:-))z okolí si toho nikdo moc nevšiml avšichni mi říkají,že to je opravdu naprosto přirozené a není vůůůůbec znát, že jsou prodloužené. Jen jsem zvědavá až je sundám, co to udělá s mými vlasy, když to tady čtu:-(

katka (Pá, 25. 5. 2007 - 08:05)

Pro Mac- já jsem s metodou GL zatím spokojená moc, ale vlasy mám teprve 2 měsíce. Pramen mi neupadl ani jeden, akorát jsem asi měsíc vyčesávala jednotlivé vlasy. Nic ale hrozného, nebylo jich moc, poznat to není.Vlasy jsou kvalitní, zatím jsem fakt spokojená. jediný co mě zatím štve je, že se mi moje barva na mých vlasech vymejvá rachleji, než na těch prodloužených, tak musím často dávat přeliv, třeba jen na ty mé vlasy, no a pak to pramínkování. Nevím, jak ostatní, ale ty nejdelší vlasy mi pramínkují.Te´d jsem se to naučila jen po umytí pomačkat a nechat uschnout, je to všechno jemně zvlněné,jak mokrá trvalá:-)) tak v tom se pramínky ztratí, protože je mám všechny tak nějak schválně namačkané a napramínkované, ale když je vyžehlím nebo natočím na natáčky,tak ty pramínky jsou znát..Aspoň teda já to vidím:-))z okolí si toho nikdo moc nevšiml avšichni mi říkají,že to je opravdu naprosto přirozené a není vůůůůbec znát, že jsou prodloužené. Jen jsem zvědavá až je sundám, co to udělá s mými vlasy, když to tady čtu:-(

Mac (Čt, 24. 5. 2007 - 15:05)

proboha...kde ti to dělali a jakým keratinem?

janina (Čt, 24. 5. 2007 - 15:05)

Vlasy jsem měla prodloužené keratinem 1 rok. Minulý týden jsem si je nechala sundat.Jaké bylo mé zděšení,když jsem viděla moje vlasy, tenké ulámané a popálené.Hrůza.Nikdo mi neřekl že takhle dopadnu,jinak bych si je nikdy nenechala prodloužit.Chtěla jsem překlenout tu mou délku vlasů do určité délky a pak si je nechat sundat. Teď se můžu jedině ostříhat.Takže má zkušenost je špatná a nikdy více bych si je keratinem neprodlužovala.

Jaruska (Čt, 24. 5. 2007 - 14:05)

GL ma ty vlasy opravdu kvalitni, ja mam celkem jemne vlasy ale vubec byste nepoznali rozdil mezi mymy a prodlouzenymi, akorat je fakt nevyhoda ze se ten keratin neda doplnit. Me osobne ty spoje moc dobre nedrzely, praminky mi taky dost padaly ale mozna je to tim ze me vlasy se casto obnovuji, vice padaji a i vice rostou. Dobrou volbou je mozna nechat si v simply ty vlasy prodlouzit a pak az uz bude keratin nepouzitelny, prejit na metodu Balamain, kde ti ten keratin/vosk proste k praminku pridelaji (po ustrizeni toho stareho) a vlasy muzes pouzivat vesele dal. Jen nevim kde delaji tuto metodu dobre a hlavne jestli by jim nevadilo ze si prineses sve vlasy. Ja si ted objednala celou sadu Balmain a mimochodem sem zjistila z prilozenych materialu ze balmain jsou dokonce asijske vlasy. To me docela prekvapilo, ale doufam ze ta jejich metoda zpracovani vlasu (uz to delaji 35 let) je vymakana a vlasy budou krasne dlouhou dobu. Nemuzu rict zatim konkretni zkusenosti, protoze je jeste nemam ve vlasech ale na pohled a dotyk jsou supr, leskly, barva nadherne prirozena a mekkoucky, furt na ne musim sahat a nemuzu se dockat az mi je sestra nanda. Jo a vypada to ze ty 'rovne' jsou opravdu rovne a ne lehce zvlnene jako u GL, ale vic budu moct rici az je budu mit nejaky cas na hlave ;). Tak zatim pa

Mac (Čt, 24. 5. 2007 - 12:05)

...bóóže...já mám v tomhle vedru dost...samosebou jsem chtěla napsat Simply

Mac (Čt, 24. 5. 2007 - 12:05)

pro Katku... jsi s prodloužením GL spokojená? žádné vypadávání pramenů?Mám do Symply naplánovanou konzultaci ..konečně jsem našla i někoho,,opravdového,, kdo má touto metodou prodlouženou hřívu.Jak dlouho to máš a jak jsi spokojená s kvalitou vlasů?

Mac (Čt, 24. 5. 2007 - 12:05)

Pro Markétu...Simply bude to pravé...hlavně ne Natur Hair...nechala jsem se nachytat,,šetrností,, metody a po 14ti dnech mi skoro 1/3 pramenů vypadala(naštěstí sklouzly po mých vlastních vlasech) a to používám kosmetiku kterou mi doporučili-mimochodem musela jsem z nich páčit každou informaci.Kvůli zaměstnání musím být upravená,sportuji a vlasy si myji každý druhý den,tudíž metoda Bond Plus je poměrně nevyhovující.Jedinou výhodou Bondu je to,že mají evropské vlasy a pramínky se dají používat skoro neomezenou dobu(záleží jak se o ně staráš)kdežto u metody GL(v Symply)se dají pramínky použít pouze max. třikrát a pak si musíš pořídit nové,sice finančně náročnější,ale jestli je jejich práce kvalitní(a já slyšela samou chválu...)tak se tady vyplatí proti Natur Hair jediné:LACINÝ,DVAKRÁT PLACENÝ...

Katka (Čt, 24. 5. 2007 - 10:05)

Markéta- ahojky já mám prodloužené vlasy v Simply a mohu jen doporučit. Myslím, že když přečteš příspěvky zpátky,tak z těch salonu v Praze vychází nejlépe a navíc fakt super přístup..Mrkni na jejich stránky:-) www.simplyhair.cz

Markéta (St, 23. 5. 2007 - 22:05)

Ahoj.Také bych si chtěla nechat prodloužit vlasy. Poradíte nějaký kvalitní salon v Praze?Děkuju moc

Ditak (Út, 22. 5. 2007 - 22:05)

Ahoj, prosím, poraďte mi někdo nějaký dobrý salón v Brně. Já mám vlasy dlouhé, postupně sestříhaně, ale asi tak pod ramena a když si je nechám růst delší, tak už nejsou pěkný. Ráda bych si nechala prodloužit jen ten spodek a možná trochu přihustit. Chtěla bych někam, kde mají kvalitní vlasy a nějakou šetrnou metodu. Moc se v tom nevyznám, tak je těžký vybírat.
Díky moc!!!

Jaruska (Út, 22. 5. 2007 - 16:05)

Ahoj, dik za info. Me uz ted konecne dorazily ty balmain vlasy a ten pristroj na pridelani z holandska. Je to 100 pramenu, 45 cm dlouhe + connector kit (to je ten pristroj, brasna na nej, instrukce pro prodluzovani, nejaky propagacni materialy a 10 barevnych syntetickych pramenu na zkousku) + set kosmetiky Balmain (sampon, kondicioner, kura, lesk ve spreji, spec. hreben a brasna) + 50 keratinovych spoju navic (pro posunuti). Celkem i s postovnym me to vyslo na 10 700. Coz si myslim ze je supr cena. Uz se nemuzu dockat az mi je sestra pridela. Ty vlasy jsou svetle hnede a heboucke. Doufam ze takove i zustanou ;) A aby byly s mymi vlasy dokonale sjednocene tak to asi tedy cele preliju tim prelivem. O vikendu uz je budu mit na hlave tak dam vedet jak se citim. Predtim sem mela jen 30ky tak sem zvedava jakej to bude pocit. Tak pa pa.

Katka (Út, 22. 5. 2007 - 12:05)

Jaruška.. Ahojky, já si vlasy přelévám pomalu po 14 dnech a jsou v pohodě. Používám jen Palete,protože mi barevně nejvíc vyhovuje, nesehnala jsem ještě stejný odstín:-)ale vlasy jsou v pohodě. Ptala jsem se a barvy mi v simply zrovna nedoporučili, prý raději jen přelivy na ty prodloužené vlasy..Ale protože se mi vymejvají jinak,než ty moje vlasy, jsem domluvená,že jen na ty mé, použiju barvu,ve stejném odstínu,jako prodloužené, aby ten přechod nebyl vidět..Jinak přelivy nijak prodlouženým vlasům nevadí, jen je potřeba důkladně pak oplachovat,aby nezůstala barva na spojích..jinak je to fakt v pohodě.

Návštěvník (Po, 21. 5. 2007 - 20:05)

ahojík..můžete mi poradit?,,Jsem přírodní blondýna..vlasy mám polodlouhé ale docela řídké a hodně se mi mastí...chtěla bych si je nechat prodloužit a zhustit..ale kamarádka která s tím má zkušenosti tak mi to neustále rozmlouvá....chtěla jsem do salonu YESS ale ten prý je múplně nejhorší...poradte mi prosím kam mám jít a jestli je to pro mé vlasy vhodné:-)pište na mail:svarcovapavlina"seznam.cz

Jaruska (Po, 21. 5. 2007 - 13:05)

Nektere jste tu psali, ze si vlasy barvite (i ty prodlouzene). Pouzivate klasicke barvy, nebo jen prelivy? Vidite nejake poskozeni prodlouzenych vlasu?

tinka (Po, 21. 5. 2007 - 11:05)

pro tinpet:fotka mi nedošla,koukala jsem včera a nic tam nemám.
S těmi vlasy od so cap je to určitě dáno taky tím jaký je dodavatel,já mám italské vlasy ale mají dodavatele i z německa a ten má vlasy kvalitnější,ale dražší,říkala mi to kadeřnice.
Pro xxx.určitě pak napiš jak jsi spokojená s novými vlasy,ale jelikož je to prestižní salon,tak se o zákaznice starají.Dělají si tím jen dobré jméno a tak to má být,to by se určitě nikde jinde nestalo.

xxx (Po, 21. 5. 2007 - 01:05)

tinko taky jsem z toho trochu vykulená, cuchá se to jak popisuješ, vyškubala jsem toho už plno, ale někdo tu píše že se se so cap spokojený, asi je to podle dodávky vlasů, protože ty moje první byly super a ty druhé se cuchají, ale fakt je že přístup simply překvapil;) napíšu pak jak to skončilo a hlavně jestli ty nov¨é vlasy jsou good

Ala (Ne, 20. 5. 2007 - 21:05)

Já mám dobrou zkušenost s vlasy SO.CAP,nosím je rok a paráda.

tinpet (Ne, 20. 5. 2007 - 15:05)

to Michala: posílala už jsem fotku tince, nevím, co na ni říkala, ale já jsem i po cca čtyřech měsících s Balmain spokojená, necuchají se mi vůbec. Spíš mám po posunutí pocit, že jich víc vyčesám. posílám ti na tvůj e-mail moji fotku.

tinka (Ne, 20. 5. 2007 - 15:05)

pro xxx:tak to taky žasnu,tohle se může stát asi jen v simply.ten problém mám taky s novými pramínky,pořád se cuchají udělají jakoby dred a jde to těžko rozčesat,spíš ty vlasy vytrhám než rozčešu.Jsou to vlasy od so cap a ty stojí za prd,tam těch otočených vlasů bude víc.Já už se těším až je sundám a dám vlasy nové s kterýma nebudu mít tolik práce.

Reklama

Přidat komentář