Reklama

prodlužování vlasů

Jaruska (So, 19. 5. 2007 - 21:05)

Ahoj, ja ty sve vlasy jeste porad nemam, dorazi pristi tyden (diky neschopnosti dpd), tak pak napisu jake jsou. Objednala sem si i ty jejich pripravky na vlasy, tak doufam ze s tim nebudu mit nejake problemy. Klidne pak nejakou tu fotku poslu az je budu mit, tak zatim pa pa.

Michala (So, 19. 5. 2007 - 18:05)

Ahojky.Mohla bych tě poprosit,jestli by si mi mohla poslat fotku těch Tvých prodloužených vlasů?Já mám také vlasy Balmain,a dost se mi cuchají.Děkuju Michala Email:michalaln"seznam.cz

Michala (So, 19. 5. 2007 - 18:05)

Ahoj jaruško.Chtěla jsem se zeptat jak ti vyhovují vlasy Balmain.Já je mám 2měsíce a začaly se mi hodně cuchat.Tak nevím jestli to není špatnou péčí o ně.

xxx (So, 19. 5. 2007 - 04:05)

ahoj píšu sem už docela dlouho a mám zajímavou zkušenost se Simply,nedávno jsem si tam dala druhé vlasy, ty první byly pořád krásné ale chtěla jsem delší /40 cm/ byla jsem nadšená asi 14 dní, ale pak se vlasy začaly podivně cuchat, kury nepomáhaly, vlasy byly uplně jiné než ty první kratší vlasy. Tak sem zajela do simply, že to je nejaké divné, že se některé prameny dost cuchaj. Rozčesávala jsem to i dvacet minut.Kadeřnice koukla na vlasy, objednala mi všechny nové!!! prameny a 1.6. tam jdu na předelání. Koukala jsem jako puk. Prý je v několika pramenech obráceně vlas (asi v pěti pramenech) a způsobuje to takov cuchání. Žasnu a smekám. Platit to nebudu. Čekala jsem že mi to nejak prostřihne a dá mi nejaký olejíček a bude a ono ne. Pak napíšu jak to dopadlo. Příjde mi to hodně solidní, zatim ahoj

Janča (St, 16. 5. 2007 - 12:05)

já právě taky ne,posledních deset let jsem se vůbec nezměnula.Narostou-ustřihnu zničené rozdvojené vysušené konce a tak pořád dokola.A co teď budeš dělat?Keratin nechci,bonda jsem teď sundala,tak nevím,slyšela jsem o těch uzlíkách a viděla jak to vypadá.Neničí to, protože to spojují snad jen silonem,už se tady někdo na to ptal ale vypadá to že už to málokdo dělá tak nevím..

tinka (St, 16. 5. 2007 - 12:05)

je jasné že to vlasy určitě poškodí,ale zase ne natolik abysme vyplešatěli,spíš se vlasy potrhají,ale nevypadají přímo s kořínky,a je jasné že nastavené vlasy jsou hustší a pevnější,vypadají krásně.Takže když vlasy sundáš jsi v šoku že máš málo vlasů,ale jde o zvyk,no a pokud nerostou tak je to jediné řešení jak mít krásné dlouhé vlasy.Ale hlavní je vybrat osvědčený salon,to je velmi důležité,právě díky neznalosti salonů dochází k těm zklamáním,jako u mě,teď zvažuji co bude nej,nechci už riskovat a ničit si vlasy.Ale dlouhých a hustých vlasů bych se nikdy nedočkala,ani za sto let!

Janča (St, 16. 5. 2007 - 10:05)

Koukám že u spousty lidí to počáteční nadšení po prvním posunu nebo sundání pomine.Stejně jako já.Po měsíci jsem to sundala a nevím zda mám o polovinu vlasů míň nebo je to jen pocit když už jsem si navykla na dlouhej hustej cop?????Co vy na to,debata tady umřela?Nevím jestli do toho jít znovu nebo sto let počkat na svý vlasy...

Kacka (Út, 15. 5. 2007 - 17:05)

Ahoj chtela bych se zeptat jestli mate nekdo skusenosti s evropskymi vlasy z afrofiti.cz??dekujii:)

tinka (Po, 14. 5. 2007 - 22:05)

metodu so cap-keratin za studena.poprvé to drželo perfektně,po posunutí nic moc a tvrdé spoje,už ne tak pěkné placičky jako napoprvé.Rozhodně jsou lepší ty ruličky.To co mi opravovala u nás ta kadeřnice je taky so cap ale za tepla,ona to nahřívá pájkou,pak prsty vytvaruje tu ruličku,ale ten kadeřník to dělal tím ultrazvukem nebo čím,měl k tomu kleštičky,kterýma to nahřál i zcvaknul do spoje.Poprvé to bylo super,ale nadšení pominulo po posunutí.

Návštěvník (Po, 14. 5. 2007 - 20:05)

to tinka: a ty mas kterou metodu?

tinka (Po, 14. 5. 2007 - 19:05)

tak mi zase sjelo asi 10 pramínků,drželi na pár vlasech,tak jsem jim trochu pomohla,ještě byly tak 4cm od hlavy.No nebýt tady ta kadeřnice,tak jsem vyřízená!Na to že to mám posunuté jen jednou je to nanic,asi je lepší ten keratin,kde se dávají nové spoje.Sice se to odstřihne,ale ten centimetr není tak hrozný,zase ty spoje drží.Přijde zítra ráno a dáme to ještě do kupy,musí mi vlasy vydržet alespoň měsíc,pak si dám nové u Sašy,čekám na pramínek na zkoušku,jsem zvědavá.Jak to děláte vy,když vám sjedou pramínky?a když nejste z Prahy tak to musí být taky dost problém.Není nad to mít známou kadeřnici nebo rovnou když je to v rodině.

Martina (So, 12. 5. 2007 - 02:05)

Keratin byl celkem v pohodě,spíše ta "technická stránka",že se pramen časem zkracuje.Ty uzlíky má kamarádka už 5let a je spokojená,tak mě jen zajímalo jestli snad ještě někdo jiný nemá jiné zkušenosti..

sasa (Pá, 11. 5. 2007 - 16:05)

To Martina :
Ahoj!ja nemam zadny zkusenosti ani s jednou metodou.fakt je,ze bondy jsou hodne videt.
Co ja vim,tak uzliky jsou dost zastarala metoda.rada bych poradila,ale tohle opravdu nevim.Proc ti nesedel keratin??

sasa (Pá, 11. 5. 2007 - 16:05)

To Ina:
ahojky!asi te zklamu,ale nevim o nikom..
Proc nezkusit tu Prahu??

Martina (Pá, 11. 5. 2007 - 15:05)

Dobrý den,mám 3 týdny vlasy prodloužené bondem,vše ok,ale vadí mi že spoje jdou třeba při vyčesání vlasů nebo fouknutí větru vidět...Keratin jsem už také vyzkoušela a neseděl mi,nemáte někdo zkušenosti s navazováním vlasů uzlíkama,takzv.splétáním vlasů?Díky za odpovědi jestli se najde někdo s touto zkušeností nebo se aspoň o tété metodě něco dozvěděl.

ina (Pá, 11. 5. 2007 - 13:05)

Sašo nebo i jiné holky nevíte o někom dobrým v Brně či okolí ?????????,

sasa (Pá, 11. 5. 2007 - 12:05)

Jo a jinak Tinko, dnes jsem ti poslala ten zkusebni praminek!!
:)
papa

sasa (Pá, 11. 5. 2007 - 12:05)

to Alena:
No jasne!!To jsou ty nejlepsí vlasy!!!!!!
protoze ty indicky se musi zpracovat,protoze by na nasich vlasech pusobily jako deka.Musi se tencit,odbarvovat,trvalit....
no a podle toho pak taky tak vypadaji..
Urcite nevadi ze jsou nezpracovane,naopak!budes to mit krasne prirozene!!

Alena (Pá, 11. 5. 2007 - 12:05)

Dotaz na Sašu:jak je možné,že vlasy evropské vydrží déle než ty indické?je to tím,že indické vlasy se ztenčují a chemicky upravují?je tedy lepší použít vlasy rovnou ustřižené od evropanky?jak je to pak s barvením,je možné je zesvětlit,nebo naopak obarvit na tmavý odstín.Měla bych známou,která by dala vlasy,stačí mi zahustit.Zajímá mě právě,když se vlasy nijak nezpracují zda to nevadí,jakou máš zkušenost?

Lucka (Čt, 10. 5. 2007 - 22:05)

ahojky Katy, jestli nahodou sem mrknes, tak mi zkus do tretice poslat tu fotecku, jinak jak se mas?? a co vlasky??? vsechno v poho?

Reklama

Přidat komentář