Reklama

Prosím o radu

svalstvo (Čt, 9. 6. 2016 - 12:06)

Dobrý den může někdo poradit jak u staršího člověka posílit obnovit svalstvo při hubnutí ??
Stravu, nenáročné cvičení, cokoliv moc děkuji za rady

Stáňa (Pá, 11. 4. 2003 - 06:04)

ahoj, Tvoje maminka má někde v těle zablokovanou energii v důsledku stresu a tím jí tělo nepracuje správně. Stresy se hromadily po celý život v jejím těle a pravděpodobně ztrátou manžela přešly stresy na fyzické tělo. Pracuji jako kineziolog a proto mohu mamince doporučit odblokování energie, uvidíš, že se úžasně zlepší a některé příznaky zcela vymizí. Mám dobré zkušenosti i s cukrovkou, proto ti mohu tuto metodu zcela zodpovědně doporučit. Bohužel v naší republice není hrazena zdravotní pojišťovnou a 1 sezení stojí 500,--. Většinou stačí 2 sezení na úplné uzdravení. Pokud budeš chtít nějaké bližší informace,můžeš mi napsat na cagstan"quick.cz ahoj Stáňa

Návštěvník (Pá, 26. 4. 2002 - 23:04)

Pracuji zrovna ve Spojenych statech v jednom hotelu jako bellman, to znamena ze lidem taham kufry do pokoju. Posledni dobou jsem pracoval tak 12 hodin denne. Posledni dva dny se u me objevili lehke bolesti v dolni casti bricha na prave strane, predevsim pri namaze. Je to kyla nebo jenom natazene brisni svalstvo? A co bych mel delat, aby se to zlepsilo?Dekuji mnohokratLukas

Návštěvník (Čt, 14. 3. 2002 - 22:03)

Dnes mamince (62) potvrdili lekari dnu a vysoky cukr v krvi. Maminka je dva roky po operaci mitralni stenozy a psychicky je na tom ne zrovna nejlepe (nedavno zemrel manzel). Jiz dalsi dobu ma problemy s odvodnenim, na ktere bere prasky. Jiz jsem se na internetu divala na upravu zivotaspravy a na snížení hmotnosti, ale i tak uvitam jakoukoliv dalsi informaci. Dekuji moc.

Reklama

Přidat komentář