Reklama

Punčochy ve spreji

Tom (St, 3. 6. 2009 - 14:06)

Dobrý den, prodáváme toto zboží a zákaznice jsou velmi spokojené. I přítelkyně si to velmi pochvalovala například na ples.
Koupit je můžete zde:
www.luxusnipradlo.cz/Puncochy-ve-spreji/

Efča (Čt, 8. 11. 2007 - 16:11)

Tak co, vyzkoušeli jste to ještě někdo?

iveta (Út, 23. 1. 2007 - 07:01)

ahojky, já zkušenosti s punčochami ve spreji mám a celkem dobrý. Oproti samoopalováku to má dvě velký výhody - žádný fleky a žádný čekání. já používám s leskem. Jukni se na www.puncochyvespreji.cz nebo na www.airstocking.cz -tam najdeš všechny informace.

Tom (Po, 26. 6. 2006 - 10:06)

I dražší samoopalováky smrděj, protože obsahují všichni jednu a tutéž účinnou látku, bez které by byl efekt opálení nulový. Co se týče silonek ve spreji, když už to nezakryje některé nedostatky, je příjemné vědět, že se mi jejich složení stará o hydrataci, vitamíny atd. :))

Olala (Pá, 6. 1. 2006 - 10:01)

?ejlepší je vyzkoušet!

katka (Čt, 5. 1. 2006 - 17:01)

moje zkusenost je dobra...sice to rozhodne nevypada jak puncochy, ale nohy jsou takovy "sametovy" matny, rozhodne ne jak po pouziti samoopalovaku

Hihi (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Ty dražší saoopalováky nesmrděj.

- (Čt, 5. 1. 2006 - 12:01)

Vážně? Samoopalovací krémy dost smrdí, hlavně ty levný, používala jsem je, nohy jsem moc opálené neměla a ještě to bylo cítit. Potřebuju to na ples, mám šaty s rozparkem a otevřené boty, jsem smolařka na punčochy, i když mám kvalitní- fakt- snad vždycky je roztrhnu a taky jsou mi nepříjemný na kůži,předem dík za vaše odpovědi.

Hanka (Čt, 5. 1. 2006 - 11:01)

Dost drahý, je to jenom takovej barevnej sprej, každej samooopalovací krém, i ten nejlevnější, udělá stejnou službu.

- (Čt, 5. 1. 2006 - 10:01)

Máte někdo zkušenost?

Reklama

Přidat komentář