Reklama

pupinky na penisu

peta (St, 29. 10. 2014 - 14:10)

Ahoj lidi,taky to mam cca od 13, ted je mi 23. Bohuzel mi to nezmizelo, zkousel jsem to vytlacovat a tak, samosebou bez uspesne. Dlouho jsem se bál mit trvalý vztah kvůli tomu. Však víte, při občasným sexu v pátek v noci si toho holka nevšimne, ale u delšího vztahu hrozilo, že by to objevila. Dlouho jsem se proto vztahum z tohoto duvodu vyhybal, psychycky to človek nese opravdu špatně. Pořád si klade otázky "co řeknu až to objeví" " bude se vyhýbat orálnímu sexu ? " bude se na to pořád ptát, a tak člověk psychycky neni připraven na vztah. Ale ted už mám přes rok holku, vubec jí to nevadí, ví o tom, nikdy se mě na to neptala a vubec nas to neomezuje. Tak se kluci stím tolik psychycky netrapte jako ja. Je vážně škoda se psychycky ubíjet, když to tak je od přirody a nic stím nejde dělat. Moje chyba byla, že mi to trvalo víc jak 5 let si to uvědomit.

Rosta (Čt, 31. 7. 2014 - 12:07)

já to mám taky - na...Ahojte lidicky je mi petadvacet a mam to tez a taky nakou dobu ale jen pro vas lepsi pocit mel sem cca 30 holek a zadny to nevadilo ani pri oralu to byl spis spis problem ve velikosti ale asi jen u dvou pripadu :-) jednou se mi udelalo neco podobnyho neli stejnyho na obliceji vymacknout to neslo po porade s kosmetickou sem si koupil sterilni jehlu propich a vymack presnej nazev nevim ale de o naky rohy (potnicky) a vetsinou tim trpi masna plet... Laserem se to prej taky resi ale jak rikam nikdy to nikomu nevadilo ale pac to mam chapu vase problemy s psychikou mam je tez ale na to je zas dobra trava :-) tak neveste hlavu ja mam taky radost ze v tom nejsem sam ze je nas vic :-)

koruna (St, 16. 7. 2014 - 01:07)

Ahoj Lidi, taky patřím do skupiny chlapu co maj viditelne zvetsene tukove zlazy na penisu .... v puberte cca ve 13 letech se začali oběvovat a byl sem docela zoufalej o co jde a kde sem to sakra chytil,myslel sem si že mi snad upadne..,,dlouho sem, si myslel ze jde o HPV,,bo nejake bradavicky tudíž pohlavní choroba ... postupne se mi udelaly na okolo zaludu a kolem uzdicky,,je jich hodne a jsou dost vidět,,bal sem se preventivni prohlidky v 15 az mi pretahne zalud doktorka,,podotykam pekna kost ,,hihih i sestricka ,,ale to sem nepatri ... a vytresti oci co to tam mam,,,strach a stud mi nedovolil s tim nic dřív delat,,,,,byl sem blbej a trapil sem se dva roky ,,,prehahla ho koukla a ja na ni je to normalni a ona ze jo ,,,ze jeste mozna pribidou a mela pravdu ,,,po case sem mel ptaka jak s korunou z pupinku a mam je i na spodni strane penisu a na koulich ,,, :-D dost se mi ulevilo kdyz sem zjistil o co jde ,,,ale vysvetlete to holkam,,,ale kupodivu kdyz uz ho mela naka v ruce ,,tak se neptala,,spíš zírala na to moje torpedo hihihi je to docela macek,,, 23cm a tlustej :-D ,,jeste se mi nestalo ze by řekla neka fuj ty jsi nemocnej ...ale strach sem mel vzdy ze to zkazí tu vzrušujici chvilku ,,,,nebyl sem nikdy nak promyskuitní a mel sem vzdy dlouhe vztahy ,,,ale ani při nich se mi nikdy zadna neptala o co jde,,,asi sme mi chlapy na sveho klacka moc haklivy a zkoumame ho jak pod mikroskopem,,, :-D zensky jsou radi kdyz vam nesmrdí a je videt ze vas vzrušují hihi ,,, takze nakej laser a takovydle kraviny si nechat řezat do ptaka to nikdo nedelejte,,, proste jste takovy a smyřte se stim...lepší nez bejt impotent,,,, dneska je mě 28let a mam je furt asi uz nezmizí nikdy ,,,a nevadí mi to lepší než zjistit že je to nemoc ....

Martin (Ne, 22. 6. 2014 - 21:06)

Ahoj mam stejnej problem take...Ahoj. Kolik ti je? Nic si z toho nedělej, já ty pupínky mám taky, ale nějak mi to nevadí. Občan jsem si to zkoušel vytlačovat, ale jde to blbě :D Je mi 15, tak doufám, že to brzo odejde. Někde jsem četl, že to má odejít po pubertě..

momo (Po, 19. 5. 2014 - 22:05)

Ahoj mam stejnej problem take mam pupinky ale jen u korenu penisu a nejsou bile ale maj normalni telovou barvu kdyby nekdo pls vedel poradte dik moc.....

era (So, 17. 5. 2014 - 06:05)

já to mám taky - na pyskách a to jsem holka - holt u někoho jsou ty mazový žlázky vidět hodně a u někoho třeba vůbec, ale samozřejmě mě to nehorázně štve a děsim se orálního sexu, i když proti němu nic nemám, ale tohle mi bohužel s psychikou dělá hodně a nedokážu se vůbec uvolnit, když vim, že kluk by to měl přímo před očima - taková trapná situace a mnou "očekávaná" otázka: "máš to tu nějaký divný, nemáš nějakou pohl. chorobu?" + já rudá jako rak? ne, díky :( za tohle asi nikdo nemůže a škodlivý to taky neni, léčit se to nedá - snad jen laserem, ale dejte si odstranit MAZOVÝ žlázy (ty tam být mají), ale kdo to nemá, nepochopí, jak to omezuje psychicky :( navíc slyšela jsem, že po laseru tam zůstanou jizvičky, ale nevím, zda je to pravda. ach jo, asi nikdy nezažiju orální sex, fakt se bojím reakce. ne každý kluk to má a u holek je to ještě méně časté

milů (Út, 8. 4. 2014 - 13:04)

borci mate pocukani nervi...já je mám už přes padesát let ženský to nevadí ani v puse ani dole

anonim (Čt, 27. 2. 2014 - 15:02)

borci mate pocukani nervi stoho problemu tak snat VISKOŠET MAST STRAVY SNAT BI VAM TO MOHLO POMOCT

Dominik Domess (Po, 22. 4. 2013 - 21:04)

Já to mám taky :'(

Klára (So, 8. 2. 2014 - 19:02)

přítel to má taky. Mě to nevadí, hlavně když to neškodí je
ho zdraví ;)

petr (St, 5. 2. 2014 - 00:02)

Čus,je mi 20 a mam to už 4 roky,urolog mi řekl že sem uplně zdravej že s kokotem nic nemam :D :D ale každa čubka to koume a to mě sere.Kdyb někdo věděl jak se toho zbavit,každou radu ivítám .

Honza (St, 29. 9. 2010 - 08:09)

Je mi něco přes dvacet a...Ted sem stím byl u doktorky a prý se stím nedá nic dělat... Mám psychiku uplně na dně.

OTa (Čt, 23. 9. 2010 - 19:09)

Aoj všichni Heledte jako vím co to je mít pupínky na péru..:D ale nikdo říkal ze to je kvuli castemu onanování... bohuzel je to pravda jestli se chcete zavit tech pupínku apson z vetcí casti omezte na delsí dobu masturbaci. funguje to..:) kdys masturbuje te tak ty pupínky vlastne odírate ja vím zní to divne ale je to fakt. tyhle pupínky nesmte mačkat ani se je nejakym spusobem snazit odstranit.

Erik (Ne, 5. 9. 2010 - 17:09)

Zdar,

jsme s přítelkyní rok a půl, ona byla moje první... taky jsem honil tak jednou denně... taky jsem se toho bál... nechtěl od ní kouřit atp. No, po nějakým čase jsme měli první sex a trochu jsem se toho právě kvůli tomuhle bál, ale přijmula to v pohodě. Lékaři to neodstraňují, protože je to jen výměšek tukových žláz díky hormonům. Je to způsobený nadmírou hormonů v suxuální zralosti, časem by se to prý nemělo tak projevovat. :). Co jsem se tak bavil, tak to holky berou v pohodě a vůbec tohle neřeší ;).

Kuba (Út, 17. 8. 2010 - 18:08)

Zdá se, že se jedná o...Já bejt váma, tak si radi koupím nový.

Fantomas =) (St, 12. 5. 2010 - 09:05)

Ahoj, hoši

Mám stejný problém,ale naštěstí ty pupínky nejsou tak velké,jako které jsem viděl na obbrázku :)
Tak tedy k věci :),viděl jsem jisté video a tam bylo řečeno,že se pod pokožkou tvoří smagma a když nebudete každý den stahovat kůžičku a pravidelně omývat,tak se vám tam dostane tahle infekce :)

Ja (Ne, 4. 4. 2010 - 15:04)

Mam to taky a mam pocit ze toho je vic.masturbuju 2X dene,takze se bojim aby to nebyl priznak a pohlavni styk sem jeste nemel.Pokud by nekdo vedel jak s tim nalozit tak to sem napiste,ale vetsinou jsou tu ti co maji ten problem...

michail (Út, 30. 3. 2010 - 22:03)

Prosim lidi poradťe... mam...neřešte to..sou to proste vystouplý mazový žlázky..má to 80 % mužu na celym svete,,nijak se to nelecí ..jenom lejzrem ale to fakt nema cenu si takhle oddelat curaka to je pak prej sex jak nocní můra...síce v americe sem slyšel že nato maj 1000 přípravku ale podlemě hovno pomůže..má to každej druhej kluk budte vklidu..

Honza (Pá, 26. 3. 2010 - 18:03)

Prosim lidi poradťe... mam 12 let a mam pupikny takové bíle... ale nemam je na žaludu...a jak už tady někdo psal že je to častým onanováním... ja si honím každej den... ale prosim poraďte co s tím !!! :(((...

D... (Út, 23. 3. 2010 - 08:03)

Zdá se, že se jedná o kondylomata, taky jsem to měl a pomohl mi Wartec Cream, ketrý mi zbyl. Účinek na kondylomata byl téměř okamžitý, takže je krém skoro nepoužitý. PC 600 prodám za 450Kč+poštovné. Pokud bude zájem ozvi se.
[email protected]

Reklama

Přidat komentář