Reklama

Rakovina plic

Dg (Čt, 2. 1. 2014 - 19:01)

Prosím může mi někdo...C 341 je kódové označení pro zhoubný novotvar plíce.

Katka (Čt, 2. 1. 2014 - 14:01)

Prosím může mi někdo říct co je to za diagnozu C341 ZN-horní lalok, bronchus nebo plíce. Moc děkuji

veronika (Po, 22. 11. 2010 - 18:11)

zdroj-www.mwm.cz

stoklasová (So, 6. 4. 2013 - 22:04)

Oprava:
Správně má být:...Dalibore,jste zaměstnanec SUKL nebo jste lékař?Nebo jen trávíte čas řečmi,které mohou mnoha lidem ublížit?Nebo jsou snad od 3.3.2013 jiné chemické reakce než doposud?

Stoklasová (So, 6. 4. 2013 - 21:04)

Dalibor píše:

1)...Rakovina plic,odmítnutá lékařská péče,užívání mms,dnes nález negativní.

Dalibor (Ne, 3. 3. 2013 - 14:03)

Zdravím!

Dovolil bych si...Oprava:
Správně má být:
Dovolil bych si zde napsat, že MMS a jeho odvozeniny nejsou lékem na rakovinu.

Hodně zdaru a štěstí přeji!

Dalibor (Ne, 3. 3. 2013 - 14:03)

Zdravím!

Dovolil bych si zde napsat, že tvrzení, že MMS a jeho odvozeniny nejsou lékem na rakovinu.

Každý sebesložitější problém má své úžasně jednoduché CHYBNÉ řešení. To platí i pro onkologická onemocnění a léčbu zázračně jednoduchými prostředky (MMS a jeho deriváty, javorový sirup se sodou atd atd).

Neexistuje rakovina, jsou jen rakoviny. Tak, jak jsou jedineční lidé, je jedinečné každé onkologické onemocnění. Proto tento typ onemocnění tak dlouho vzdoruje spojenému úsilí lékařů i výzkumníků - a proto zde není šance na nalezení jedinečného, všeobecně účinného léku.
To, co báječně zabere u jednoho, se může ukázat zcela neúčinné u jiného, přestože jsou jejich případy typově shodné. To se jeví jako podstatný problém léčby onkologických onemocnění.

Přes veškerou snahu mnohých zainteresovaných se ovšem dosud nepodařilo věrohodně prokázat, že by MMS a jeho odvozeniny měly jakýkoliv terapeutický účinek na jakékoliv onkologické onemocnění jiný, než placebo.

Proto si dovoluji prohlásit, že opakovaná tvrzení diskutujícího Romana/Ravalopy o úžasném léčivém účinku MMS, CDS a příbuzných preparátů jsou lživá.
Pokoušet se o takovouto "léčbu" přináší nebezpečí, že propásnete čas na léčbu řádnou; což ve výsledku může být i fatální.

Tož asi tak.

Hodně zdaru a držím palce, ať je lépe!

. (Ne, 3. 3. 2013 - 14:03)

Dalibor píše:

1) Nevystupuji zde pod jménem Lada.

2) Každý sebesložitější problém má své úžasně jednoduché CHYBNÉ řešení. To platí i pro onkologická onemocnění a léčbu zázračně jednoduchými prostředky (MMS a jeho deriváty, javorový sirup se sodou atd atd).

3) Přes veškerou snahu mnohých zainteresovaných se dosud nepodařilo věrohodně prokázat, že by MMS a jeho odvozeniny měly jakýkoliv terapeutický účinek na jakékoliv onkologické onemocnění jiný, než placebo.

4) Proto si dovoluji prohlásit, že opakovaná tvrzení Romana/Ravalopy o úžasném léčivém účinku MMS, CDS a příbuzných preparátů jsou lživá.

5) Neexistuje rakovina, jsou jen rakoviny. Tak, jak jsou jedineční lidé, je jedinečné každé onkologické onemocnění. Proto tento typ onemocnění tak dlouho vzdoruje spojenému úsilí lékařů i výzkumníků - a proto zde není šance na nalezení jedinečného, všeobecně účinného léku.
To, co báječně zabere u jednoho, se může ukázat zcela neúčinné u jiného, přestože jsou jejich případy typově shodné. To se jeví jako podstatný problém léčby onkologických onemocnění.

Hodně zdaru a držím palce, ať je lépe!

Inteligentní odpověď Romana (Romíka) (Ravalopy):
Piňdíku Dalibore :) to co tady píšu zde otobě, není můj názor, takový bohužel jsi :)

No opravdu Piňdíku Dalibore, je až neuvěřitelné jak jsi hloupý :)))))))

Stále se pokušet, zde psát za druhé, takto průhledně, to už musíš bejt extra blb, kterej by se ani do politiky nehodil :))))

ANo Piňdík Dalibor, je ukázkou lhaní a podvádění, nepoctivosti v online provedení :)

Také naprosté zoufalosti, která jde ruku v ruce z jeho povahou lháře podvodníka bezcharekterního a hloupého jedince, který je tak hloupý, že svoji ubohost lhaní a hlopost považuje za přednost a pravdu. :)

Helena (Ne, 24. 2. 2013 - 00:02)

Je na čase vzít zdraví do vlastních rukou milé lidi: http://www.beruzdravidovlastnichrukou.cz/

J. (So, 23. 2. 2013 - 21:02)

Zkuste se informovat o MMS a...Zatraceně, nevyužívej neštěstí druhých a neslibuj nemožné. Nádor velikosti 13,5 cm, je průšvih a ač je to strašné, prognóza dobrá není. Zdeno, je mi to moc líto, nenech si ale blbnout hlavu.

Zdena (Po, 18. 2. 2013 - 21:02)

Dobrý den,pomůže někdo mě a mé rodině?mamince našli nador na levé plíci 13,5cm zná někdo nějaké bylinky nebo něco podobného prosím o kontakt [email protected]

Lenka (Pá, 20. 11. 2009 - 17:11)

Prosím moje dobrá kamarádka má rakovinu plic v obou plicích má bioléčbu poradila by jste něco co dieta děkuji

ForBio (St, 19. 8. 2009 - 00:08)

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Více na www.forbio.cz

Honza (Út, 18. 8. 2009 - 01:08)

Dobrý den. Jmenuju se honza a je mi 15 let. Chtěl jsem se zeptat, co může způsobovat vykašlávání krve. Mě se to občas stává a vím že jeden z příznaků na rakovinu plic je právě toto vykašlávaní krve, ale žádné jiné příznaky, které by mohli souviset s rakovinou plic nemám. Prosím odepište co může tohle vykašlávání krve zbůsobovat na emai: janjachim"seznam.cz díky

Lu-kuk (Pá, 7. 8. 2009 - 23:08)

Natalie, může to být příznak nějaké alergické reakce. Jseš v Turecku a třeba ti neudělala dobře změna klimatu, když píšeš, že se ti i špatně dýchá. V 15 letech rakovina plic je takřka vyloučena, ale to je jen má domněnka, jen tě nechci hned strašit rakovinou.

Natalie (Čt, 6. 8. 2009 - 14:08)

chtela bych se zeptat asi pred mesicem jsem byla nemocna a jednou vecer mi zmodrali nehty a slysela jsem ze je to priznak rakoviny plic je mi teprv patnact a nerada bych chtela byt nemocna a jeste ke vsemu jsem ted v turecku a je tu docela horko a chvilema se mi nejak spatne dejcha citim jakobych mela neco tezkyho na plicich..je to priznak rakoviny plic?

rudolf (Po, 3. 8. 2009 - 18:08)

no jemi to lito ze ma takovou nemoc ale toje moc teske u takeho stareho cloveka proto ze ta imunita je dos slaba atim ze ma rakovinu tak ta imunita ubiva a slabne srce a dalsi organi jemi moc lito ale uz neni pomoci

Ludmila (Út, 14. 4. 2009 - 09:04)

Vážené dámy a pánové,dovolte abych se Vám představila. Pracuji jako homeopat a psychoterapeut a v součastné době se specializuji na léčbu rakoviny podle dr. Ramakrishnana - významného světového lékaře a homeopata, od kterého se učím. Nejsem žádná zázračná léčitelka, ale seriozní homeopat a protože s jeho metodou se rakovina léčí neuvěřitelně či je alespoň dlouhodobě udržena v klidu, nabízím Vám také tuto možnostléčby, která je samozřejmě o vzájemné důvěře, spolupráci a respektu. Nikoho nenabádám, aby se snad přestal léčit klasicky. Vše konzultuji a vysvětluji. Poradnu mám v Praze a Jičíně, ale po republice jezdím dělat přednášky. Pokud byste měli zájem o léčbu, kontaktujte mne a já Vám povím bližší informace. V léčbě se jedná hlavně o odstranění primární příčiny onemocnění a udržení tohoto stavu ve stálé remisi.Momentálně léčím touto metodou i svého tatínka, který má také bohužel rakovinu plic.

Něco o mne:

Poradenství v oblasti zdraví :
- klasická HOMEOPATIE

Jozin (St, 25. 2. 2009 - 22:02)

Jo rakovina si vas najde

Honza (Pá, 9. 1. 2009 - 21:01)

Bojím se že mám rakovinu plic. je mi 15 let a kouřím. a občas mě pobolívá z ničeho nic v krku a když si někdy odplivnu tak je ve slinách trošku krve. pomocte mi prosím a poraďte mi jestli se to dá nějak vylečit, nebo dokázat že mam rakovinu plic bez toho aniž by se to rodiče dozvěděli. občas z toho mám docela hrůzu ale nechci to řikat rodičům. prosim poraďte mi na tenhle mail... JanJachim"seznam.cz děkuju mockrát za odpověď.

Reklama

Přidat komentář