Reklama

rakovina prsu

Martina (St, 22. 5. 2013 - 14:05)

Kdo má zájem, existuje svépomocná uzavřená skupina na facebooku,kam nemá přístup veřejnost a sdružuje pacientky s rakovinou prsu. Podmínkou je buď prodělané onemocnění nebo zjištění, že mě čeká boj s tímto nepřítelem. Vyměňujeme si informace ohledně léčby, poskytujeme vzájemnou podporu. Pokud máte zájem kontaktujte mne na [email protected]

Hana (St, 10. 12. 2014 - 20:12)

Jak těžké o tom mluvit a psát, ale děkuji všem , kteří se chtějí podělit...mě vše teprve čeká a věřím, že ještě uvidím svá vnoučata. Snad mám štěstí, je to I.stadium

xxx (So, 15. 11. 2014 - 11:11)

oprava: 13 letTak jsem přečetla celou diskuzi. Zajímalo by mně, což se bohužel nedozvím, kolik holek, které tam psali ještě žije. Pokud je pravda, že s nádory v 5té skupině přežívá 12% léčených, tak vůbec nemá smysl si zbytek života zpestřit takovým utrpením a bolestí. Májo, dalo by se s vámi nějak spojit?

xxx (Pá, 14. 11. 2014 - 20:11)

Vždy mějte na paměti, že...Začala jsem pročítat diskuzi od začátku, je to hodně let, věřím, že se snad i něco změnilo k lepšímu.Jste ta Maja, která tam píše, že je zdravotník a jsou tam vaše příspěvky třeba i z roku 2008? Díky

xxx (Pá, 14. 11. 2014 - 17:11)

Vždy mějte na paměti, že...Je mi 58 roků. Díky za podporu.Až bude histolka, tak se rozhodnu, jak dál.

xxx (Pá, 14. 11. 2014 - 11:11)

Potkávám v práci spoustu...Majo děkuji, bohužel, nevím jestli naštěstí, nebo naneštěstí neznám nikoho, kdo prošel rakovinou prsu, takže se jenom bojím. Zatím snad ani ne toho, že bych měla odejít, ale té bolesti, která mně zcela určitě čeká.To, co jsem načetla, jak to ženy popisují je děsné. Jestli má vůbec smysl takové martyrium s nejistým výsledkem postupovat. Uvidím, v úterý snad bude histolka a návrh léčby.

xxx (Čt, 13. 11. 2014 - 19:11)

Ahoj, nechci psát jméno, alespoň, než se trochu vzpamatuji. Včera jsem byla na prevenci na mamografu. Je tam maligní nádor. Hned mi dr. udělal biopsii a do úterý budu čekat na vyjádření jak se s tou mrchou začně bojovat. Ani ve snu by mně nenapadlo, že se to může stát zrovna ně. Takže mně to dostalo na kolena a bulím a bulím.

xx (Út, 11. 11. 2014 - 18:11)

Tak to máš pravdu,ono se jí to nevyplatí.Dělat si reklamu na sobě a ještě k tomu na tak vážné nemoci.

Gito (Út, 11. 11. 2014 - 15:11)

Přesně tak ,musí odebrat vzorek. Teda nemusí,pokud si je 100% jistý že je to jenom cysta nebo fybromek. Ovšem u toho fybromu si nemůže být jistý na 100% fakt nikdo.
Neboj se neumřeš,pokud by měl dr. podezření,už by tě hnal pod nůž.
Pak napiš jak jsi dopadla a kolik je ti roků.

Gita (Út, 11. 11. 2014 - 11:11)

Panebože, že já ty diskuze vůbec čtu. Jsem vyděšena k smrti z toho, co se tu dočítám, holky. Nahmatala jsem si taky hrčku v prsu, ale doufám, že na operaci nebudu muset. Nechci bojím se, že to není cista ale rakovina a že se to pak rozleze po celém těle. ukecala jsem doktora, že zkusíme, zda se ta cista rozpustí a pokud ne musím pod nože. Neslyšeli jste někdo otom, že by v tomto případě mohl pomoct Senzycol? Něco jsem o tom zaslechla, ale nevím si s tím rady.

Iva (St, 29. 1. 2014 - 07:01)

nejlepší pro zdraví je nechat si fungovat svoje zdravé tělo a nebrat HA.nic dobrýho pro tělo to není-akorát si vypěstujeme rakoviny:-(

annicka (Pá, 10. 1. 2014 - 23:01)

VZP bude hradit nový lék na rakovinu prsu. Lékařům ho nezapočte do limitu

Lékaři v Česku získají novou zbraň v boji s rakovinou prsu. VZP začne od února svým klientkám, pro které to bude podle odborníků z Komplexních onkologických center vhodné, proplácet léčivý přípravek Perjeta. Ten je vysoce účinný při léčbě specifického druhu nádoru. V české populaci je využitelný přibližně pro 12 procent pacientek s rakovinou prsu. Náklady na uvedený přípravek navíc VZP nebude centrům započítávat do limitu na léky. Lékaři tak budou mít možnost předepsat ho více klientkám VZP. Tento krok jednoznačně přivítala Česká onkologická společnost.

doporučení (Ne, 12. 12. 2010 - 16:12)

kupte si knihu Amstronga Elixír života. uvádí postup, který pomohl ženám bez chemo a operece

Pro Mrtinku (So, 20. 11. 2010 - 15:11)

Marťo neboj se. Popis tohoto nálezu není nic nenormálního. Cystičky tě neohrožují a to ložisko vypadá na fibroadenom. Já měla úplně stejný nález jako ty a taky jsem podstoupila biopsii a dokonce i operaci a byl to nezhoubný fibroadenom. Ničeho se fakt neboj.Rakovinu už poznají podle sona nebo na mamografu a obyčejně na to ženy hned upazorní,že se jim to nějak nezdá. U tebe to bude dobré,uvidíš. Pak napiš a ž budeš mít výsledky..Měj se Saša

martina (Pá, 19. 11. 2010 - 16:11)

ahoj všem,na preventivním sonu mi našla doktorka cituji: zhluk atypických cystiček až drobné hypoechogenní ložisko vel.10x8x4mm.,hned mi udělala biopsii a ted týden čekám na výsledky,strašně se bojím,je mi 39 let,mám malé dítě...nemůžu se na nic soustředit,pořád na to musím myslet.

Hanka (Čt, 11. 11. 2010 - 15:11)

Jani,nemáš za co děkovat. Já sama nejvíc vím,jak moc je důležité si o tom s někým popovídat. Oni chlapi na to moc nejsou a spíše než pomoci se toho bojí,tak se stáhnou.Určitě už jsi za vodou a jsi zase v pořádku,tak hlavně ať to tak zůstane. Měj se

Jana (Čt, 11. 11. 2010 - 13:11)

Jani,uvidíš že se ti to...Hani moc ti děkuji za tvoje slova.Člověk někdy potřebuje povzbudit.Já se s tím vším peru stále a také věřím tomu, že se z toho dostanu.Jezdím ještě také k léčiteli panu Havelkovi a také mě jeho návštěvy dodávají sílu bojovat.Ještě jednou dík.

Hanka (Čt, 11. 11. 2010 - 08:11)

Jani,uvidíš že se ti to stratí.Můžeš být ráda,že ti na to přišli tak brzy. Moje známá měla taky ve tvém věku rak. prsu a měla to až někde na kosti schované a taky to našli čistě náhodou při kontrole. Už je to 10 let po operaci a má celé prso pryč,no a je zdravá jak řípa.Prostě se to chce poprat se s tím.))Mě je 48 let a chodím pravidelně na kontroly za půl roku. Měla jsem v prsu fibromy a byla jsem 2x na operaci.No ale zase se mi tam jeden udělal,tak ho hlídají.))Ty jsi pod kontrolou,což je supr,protože kdyby něco,tak to řeší okamžitě.Přeji ti hodně síly a zdraví do dalších let...Měj se krásně Hanka

Jana (St, 10. 11. 2010 - 12:11)

Jani,ty zatvrdlinky budeš...díky moc za reagování na můj dotaz,beru dracenax, to je hormonální léčba prodělala jsem 33 x ozáření které jsem ukončila v květnu letos a je mě 60 roků.Tento způsob léčby mě stanovili zřejmě také proto, že nemám již dělohu ani vaječníky .Na to, že mám rakovinu prsu se přišlo náhodou na preventivní kontrole na mamologii.Vůbec jsem na sobě nic nepozorovala ani jsem si nic nenahmatala, měla jsem to hluboko téměř v podpaží.Musela jsem na operaci 2x, protože při první operaci zachytili v uzlině další ložisko.Ale ty zatvrdliny mě děsí.

Hanka (Út, 9. 11. 2010 - 09:11)

Jani,ty zatvrdlinky budeš mít po tom ozařování. To se upraví. Bolesti kloubů,tak to netuším,co by bylo příčinou. ÚProdělávala jsi i chemoterapii? Mohlo by to mít souvislost s léky. Kolik je ti roků a jak jsi na to přišla? Měj se Hanka

Reklama

Přidat komentář