Reklama

rakovina prsu

Petra (Ne, 21. 10. 2007 - 11:10)

Jani, já měla blbec plnou schránku, proto to nepřišlo!! Jsem pitomá, až ted jsem to zjistila. Prosím te už je prazdna, posli mi to. Nezlob se..já už ze všeho blbnu...
Díky, díky moc P.

Jana (So, 20. 10. 2007 - 19:10)

máš nastavenou mailovou schránku na 2000 MB ? Je to zadara a zadáš to v mailové schránce dole (jestli to víš, tak sorry)

Jana (So, 20. 10. 2007 - 19:10)

Petro, nemáš prosím plnou mailovou schránku, přišla mi tato hláška:

Hi. This is the qmail-send program at mxm.seznam.cz.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

:
Quota for user 'pepe7197' was exceeded. Mailbox is full.

Jana (So, 20. 10. 2007 - 18:10)

Tak jsem to teď přeposlala znovu, ale je to divný, včera jsem to poslala v 18.35 a nic závadnýho mi to nenapsalo. Tak uvidíme.

Petra (So, 20. 10. 2007 - 17:10)

Jani, já tam nic nemám:-(
pepe7197"seznam.cz
Je to tak? Napsala jsem to správně?

Janča (Pá, 19. 10. 2007 - 20:10)

Podívejte se na tyto stránky,maminka uveřejňuje příběhy a rady lidí,kteří prošli nemocí!
http://www.peprnet.cz/celebrity-forum/celebrita/index.php?celebrityID=68

Janča (Pá, 19. 10. 2007 - 20:10)

Mrkněte se na tyto stránky,maminka uveřejňuje příběhy lidí,kteří si rakovinou prošli.
http://www.peprnet.cz/celebrity-forum/celebrita/index.php?celebrityID=68

Jana (Pá, 19. 10. 2007 - 18:10)

Petro napsala jsem ti na tvoji mailovou adresu.

Jitka (Čt, 18. 10. 2007 - 15:10)

mne sveho casu dal hodne informaci www.mamo.cz, nekolikrat i doktor odpovedel na moje otazky.

Petra (Čt, 18. 10. 2007 - 12:10)

Ano, určitě. Ale zde je naprosto polopatický rozpis dignózy, způsob léčby, možnosti. Je to prostě pro pacienta laika. Nicméně z pacienta laika se pak stává "lékař teoretik":-) neb neustálou studií a babráním se ve svém problému ví spoustu věcí, které je možná lepší nevědět. Např. vedlejší účinky léků...no darmo mluvit, ale ostatně to píšou všechny příbalové letáky. Já skutečně nevím, pokládám si zásadní otázku:je lepší vědět??? nebo nevědět???
Nevím....co myslíte...asi to je lepší nechat na odborníkovi. silně mi to připomíná, že když jsem byla v jiném stavu měla jsem nastudované kompletně všechny krevní testy a jejich důvod, které se tou dobou prováděly/žila jsem v zahraničí, kde je prováděly) můj "přítel" byla Lékařská encyklopedie:-)) A po příjezdu sem ve 4. měsíci mi porodník řekl, že takhle "vzdělanou maminku"ještě nezažil za svou praxi:-))A ikdyž je tady vůbec neprováděly v rámci těhotenských testů, nechala jsem si je udělat dle uvedeného seznamu ze strachu, že bych něco zameškala.Nutno dodat, že to byla poněkud nesrovnatelně radostnější diagnóza......
P.

Lili (Čt, 18. 10. 2007 - 10:10)

K rakovině prsu možná i užitečný www.mammahelp.cz

Petra (Čt, 18. 10. 2007 - 07:10)

INFORMACE
Chci Vám sdělit, že jsem na základě článku z Hospodářských novin objevila téměř z mého pohledu unikátní server o problémech rakoviny všeho druhu , prsu taktéž.
www.ceskaonkologickaspolecnost.cz
mrkněte se na to, je to téměř "polopaticky"rozepsané pro pacienta, tak že mi byly i jasné výsledky histologie, konkrétní možnosti terapie atd. Je tam úplně vše. Ikdyž sleduji, že spousta pacientek vůbec neví jaký druh nádoru měla nebo má.Je mi to divné, ale nesoudím to, v daných situacích to není na místě. Ale kdyby to někoho z Vás zajímalo..
Jinak je velmi chváleno BRNO(Jani:-)) I tento server publikuje Brno-masarykův onkologický ústav. Nicméne jsem si jistá, že i v ostaních zařízeních našeho státu budou další odborníci.
Zdravím všechny
Petra

Petra (St, 17. 10. 2007 - 15:10)

Ahojky Jani,
Jani nedělej si starosti! napiš až budeš mít čas a náladu, na psaní musí být čas a nálada, to dobře vím..já to psala jen tak ve smyslu, že Ti napíšu "bližší informace", které není nutné na tomto serveru sdělovat.
O tom mi povídej, u nás v rodině nikdo rakovinu neměl, babička s dědou sklérozu, oba umřeli ve vyšší věku děda 77 let a babi 84 let. Máma vcelku taky nic a já tohle. všichni známí byli v šoku..Petra??!!! Cože???!!! Jo Petra, je to tak..
Dneska jsem byla v Motole na odběrech a v pondělí na schůzku s ošetřujícím lékařem. Takže to bude trochu už jasnější. Dneska mi dělali ty márkry- to víš , že trnu hrůzou..Ale tvá kámoška má pravdu..prostě člověk se s tou nemocí musí naučit žít. A hlavně musí být v životě připravený na všechno..ikydž zcelka otevřeně jsou věci na který prostě připravený být absolutně nemůže..něco jako tohle. Dneska jak jsem tam byla , byli všude pacienti...všichni o generaci i dvě starší jak já..to mě deptá. Ovšem pak se mi vybaví obrázky z dětské onkologie atd...no nic darmo mluvit..
Danielka nepíše, ta nemá čas určitě..já vím jak to bylo u nás.je to prostě zápřah..
Zatím pa P.

Jana (St, 17. 10. 2007 - 09:10)

Petro teď mám trochu fofr, ale co nejdřív napíšu!

S Danielkou moc cítím, víš pro mě nemoc maminy byl hrozný šok. U nás tuhle nemoc nikdy nikdo neměl do x-tého kolena. Takže jsem s ní v naší rodině tak nějak nepočítala. Bylo to jak blesk z jasnýho nebe. Ale jak říkala ta moje nemocná (už moře let zdravá) kámoška. To naše tělo si na tu myšlenku prostě musí zvyknout. Do tý doby je to o šílených nervácích, stresech.

Petra (Po, 15. 10. 2007 - 09:10)

Ahoj Jani, tak Ti děkuji za odpověd:-)Tak na Žluťáku, jak tomu tuším Vy z Brna říkate operovali jak mojí tetu z Telče, tak tu naší známou, která je původem z Brna, ale žije X let v Praze. Operovali jí tam proto neb asistovala svém skonávající mamce v Brně, a má tam všechny doktory, do Brna jezdí často.Maminka jí umřela a jí nasledně operovali ..takže ted to trochu prožíváme spolu, jí se jednalo o uzliny, ozařování už má za sebou.
Jani máš nějakou svou adresu, ráda bych ti napsala(pouze, že ti to nevadí)jde o to, že zde na tomto serveru nechci rozpitvávat určité věci, které se vším sice úzce souvisí, ale je to server vztažený k nemoci prsu, ne k osobním záležitostem.
Má adresa je pepe7197"seznam.cz
Tvá úvaha není vůbec blbá, bohužel je to tak, ikdyž paradoxně řečeno ty nemoci ti vždy přinesou i něco "pozitivního" v tom slova smyslu, že Ti "určí"že musíš žít trochu jinak a je to přesně tak, jak to psala jedna paní v příspěvku- je předtím a potom.
Dnes jsem ještě nastydlá, mám rýmu a trochu kašel chytla jsem to od dcery, tak budu lěžet. Práce Tvou mamku udržela tomu věřím, neb jinak je to totálně k zbláznění.
Tak já se zase ozvu, pokud chceš napiš mi tam a já ti ráda odepíšu.-)
Zatím pa P.
Jsem taky zvědavá na tu Danielku, možná že už tu mamku pustili domů...

Jana (Ne, 14. 10. 2007 - 19:10)

Ahoj Petro,
moje mamka se léčila na Žlutým kopci (také ta kámoška), ale zaboha si nevzpomenu za kolik týdnů po operaci ji ozařovali. Jen vím, že na konci května ji operovali a v září už normálně nastoupila do práce. Takže od operace zhruba za tři měsíce a chlup. A dodnes tvrdí, že ji ta práce udržela při životě. Víš, ty máš manžela a holčičku, ale ona byla v tý době sama.
Co si tak ještě vybavuji, že ji trochu bolela tak pokožka na ozařovaném prsu, prostě jak když si to spálíš od sluníčka. Sehnala si nepřeškvařený sádlo (ani nevím co to je) a mazala si to tím.
K tý kámošce tvý kámošky (hypofýza) - já ti nevím co k tomu napsat.... ta nemoc je hrozně moc nespravedlivá. Spousta zlatých a strašně hodných lidí ji dostane a ti někteří zlí, podrazáci a pod. ne. To je ale blbá úvaha, že?
Je třeba se porvat.
Hrozně moc ti držím palce.
Škoda, že nejsi blíž.

Petra (So, 13. 10. 2007 - 07:10)

Dobré ráno ve spolek:-)
tak Danielka nepíše..Já se ovšem vůbec nedivím, umím si to předstadstavit, cesta do práce,pokud nemá volno, pak letí do nemocnice atd....no jo, to je uplne jasne.
Tak já mám zase den...všude píší, jak se má jíst zelenina, ok. tak se cpu saláty, rajčaty, cibulí, vším..No a ted se v brožuře dočtu, že saláty se jíst nemají, poněvadž obsahují dusičnany, které by se mohly přeměnit na rakovinotvorné látky-takže mám opět úplně otrávený den.
Jani, Tobě fakt dík za podporu.Předsatv si včera jsem byla poprvé ve škole vyzvednout dceru. potkám tam kámošku: Jak se máš říká, no a tak jí říkám jak se mám. Nemůže věřit...a ona potká svou kámošku, volá jí a říká: pojd tu povzbudit mou kamaradku(mě). holka přijde a říká, že její maminka to měla taky v 48 letech. A dodá. A já mám ted nádor na hypofíze, nějaký nález na plicích, tak jdu na PET(to je ten tunel, co máte Vy v Brně, my v Praze a pak je v Olomouci- je v tom vidět úplně všecho. Já tam půjdu taky, po léčbě) takže tý holce je taky 36.. Co ti mám říct, jestli mě to povzbudilo? těžko říct.
jinak v Brně byla operovaná naše velmi dobrá známá a moje teta z Telče. Já osobně v Brně nikdy nebyla.Jani vzpomínáš si za jak dlouho začala mamka s léčbou od zákroku?
Já tedy příští týden už musím s někým mluvit s onkologie, neb ta nevědomost je běsná.
Tak zatím pa, užij si víkendu
P.

Jana (Čt, 11. 10. 2007 - 22:10)

Petro uklidni se, kámoška měla z dvaceti dvacet (a navíc i podkličkovou) a mamina z dvaceti tuším dvanáct. A kámoška je zdravá 17 let a mamina 9. Prosím nezoufej. Bude to dobrý. Bude to dobrý. Bude to těžký, ale dobrý !!!!!!!!

Petra (Čt, 11. 10. 2007 - 16:10)

Tak holky, už to máte za sebou...určitě to dobře dopadlo..Jám mám taky výsledek. V uzlinách byly metastáze....no hlavně, že už jsou věku. Být mladý není vždy výhoda-jsem z toho trochu auf...
Jani já napíšu v klidu, dneska mi tohle nepřidalo.Vpondělí se dozvím, kdy do Motola.
tak se držte! Lehko říct, zcela upřímně mám co dělat se sebou.
Velké objetí všem Petra

Mony (Čt, 11. 10. 2007 - 09:10)

Holky myslím na vás a soucítím s váma!!!!Držím palečky ať vše dobře dopadne!Ahoj

Reklama

Přidat komentář