Reklama

rakovina prsu

Jana (Ne, 7. 11. 2010 - 12:11)

prosím o radu, prodělala jsem operaci prsu nádor mě byl s částí prsu odebrán a současně 9 lymfatických uzlin,jsem po ozařování 35x a beru dracenax.Je možné, že mám zatvrdla bolestivá místa na prsu i pod prsem že nemůžu ani v noci na té straně ležet a navíc mě hrozně bolí klouby na rukou zápěstí a palce?Co s tím, byla jsem už všude možně, úleva žádná.Děkuji.

Saša (Po, 27. 9. 2010 - 20:09)

Spíš než báseň bych řekla,že je to tvoje taková motlidba,ale pěkné i když hodně smutné. Přeji ti hodně zdraví..

nataša (Po, 27. 9. 2010 - 08:09)

Rakovina prsu mi byla diagnostikovaná před sedmi lety. Přišla jsem o celý prs, limfatické uzliny a v zápětí i o spodek. Vše souviselo s rakovinou. Pak následovaly chemoterapie, je pravda že po celou dobu mám nějaké problémy natéká ruka. Navíc se přidaly psychické problémy. Nemohu dělat vše, špatně scháním práci jedno z druhým. Navíc co mám blízké kamarádky rakovina se jim vrátila. Bojují, ale já se cítím bezradná. Nemohu jim pomoci.

Tak píši básničky, abych si ulevila a pomáhá to na psychiku jsem začala brát antidepresiva.Jednu básničku vám sem dám třeba vás povzbudí.

Tak nemoc moje,
žiješ se mnou už pár let.
Občas vystrčíš své růžky,
potrkáš mě.
Možná mám modřiny,
spíš však šrámy na duši.
Dnes jsem zdraví,
o krok blíž.
Trochu zářím.
Štěstím?
To také.
Spíše však látkou,
která říká, na kostech nic není.
Krásný pocit,
raduji se vážně.
Jen ta otázka se stále vkrádá.
Proč zrovna já jsem stále zdravá?
Rakovina se vrací,
pro mé blízké.
Bolí mě z toho srdce,
neumím pomoci.
Jen slovem tiším,
pláč.
Snažím se být tu pro ně.
Obejmout dodat energii.
Znám rakoviny následky,
v hlavě se to občas trochu motá.
Proč další si bere zas a znova.
Kdybych beran byla,
na souboj s ní bych vyrazila.
Ač mám jen ta slova,
tak porážet ji budu jima.

Pro Sisinku (St, 15. 9. 2010 - 19:09)

Ano výtok z bradavek by musel být zelený,nebo krvavý. Bílý výtok je normální. Myslím si,že to je z požívání hormonů.Určitě budeš v pořádku. Ve tvém věku by byla rakovina prsu omezená.Jistotu budeš mít ale aá po vyšetření.Nemysli na to a neboj se.

Sisinka (St, 15. 9. 2010 - 13:09)

Ahoj, chci se zeptat na váš názor - je mi 22 let a už nějakou dobu mi občas po zmáčknutí vytéká z bradavek malinkatá čirá bílá kapička. Byly mi dělány testy na zvýšený prolaktin, ale ten je naprosto v pohodě... Bulku jsem si nenahmatala, nebo nevím, jak má vypadat. Po menstruaci mám celá obě prsa krásně měkká, ale pár dnů před menstruací cítím něco asi jako zduřené žlázky a to jestli tam je nebo není někde nějaká boulička, to těžko říct. Domnívám se ale, že tam žádná není (vycházím ze stavu po poslední menstruaci). Gynekoložka mě poslala na ultrazvuk prsů, tam bohužel ale měli pro mě volno až za 2 měsíce, to čekání na ortel, jestli mám nebo nemám rakovinu prsu, je opravdu nesnesitelné.. Co jsem tak četla tady v diskuzi, tak snad všechny při téhle rakovině měly v prsu bouličku, ovšem tady: http://zdravi.doktorka.cz/priznaky-rakoviny/ i jinde jsem se dočetla, že výtok z bradavek je taky jedním z příznaků.. :(

Ema (Po, 3. 5. 2010 - 13:05)

Tento týden je na SAMA DOMA v televizi téma nemoci prsu,tak se dívejte.

Omm (Po, 3. 5. 2010 - 10:05)

Měla by mu vyléčit ten jeho nemocný mozeček. takovou blbost může napsat jen trouba. Já si myslím,že toto léčení může pomáhat snad v meditaci,joze,nebo duševní rozladěnosti,ale že by mi dorostla končetina_ To bych musela být žížala...

??? (Ne, 2. 5. 2010 - 07:05)

Nevím proč jsi ten svůj fantasmagorickej příspěvek nacpal během dvaceti minut téměř do 40 diskuzních témat? Zase někdo kdo chce vydělávat na lidském neštěstí. Silná léčebná technika, a lidem dorostou končetiny a vyléčí se nevyléčitelné nemoci za pomoci zpívání. Mohl bys nám taky napsat, z jaké nevyléčitelné nemoci tě tahle technika vyléčila ne?

. (Ne, 2. 5. 2010 - 01:05)

Dobrý den,

chtěl jsem informovat o možnosti se účastnit (zdarma) skupinové velmi silné léčebné techniky, která se jmenuje Óm Healing (Óm Léčení). Tuto metodu dnes znovuobjevil Swámí Vishwananda. Jedná se o metodu léčení kolektivním zpěvem slabiky Óm, při které je možné se vyléčit z chorob, které lidé dnes považují za nevyléčitelné. Nejedná se o obyčejné zpívání, důležité je při tom seskupení lidí, kteří to provádějí do dvou soustředných kruhů. Před tisíci lety, kdy tato technika byla ještě používána, lidem při léčení dokonce dorůstaly chybějící končetiny. Podle Mahavatára Babadžího, který tuto techniku na Zemi v této době přináší skrze Swámího Vishwanadu, je až teprve nyní lidstvo zralé na to, aby se mohla používat. Swámí ji šíří teprve několik málo let. Je to technika při které se léčí tělo, mysl a duše. Velice to ovlivňuje i místo, kde se tato technika dělá. Bližší informace jsou na této stránce http://cz.raghudas.org/omhealing Na této stránce by měla být stanovena místa a čas, kdy se bude Óm Healing technika konat na více místech v České republice http://cz.raghudas.org/kalendar . Jiné možnosti návštěvy Óm Healing jsou už nyní, informace na webové stránce http://swamivishwananda-cz.blogspot.com/search/label/Om%20healing . Webové stránky Swámího Vishwanady http://www.bhaktimarga.org/ . Zajímavé informace o Swámím Vishwanadovi ještě zde http://cz.raghudas.org/sri-swami-vishwananda-clanek

Iva (Pá, 29. 1. 2010 - 12:01)

Huráááááááááááá ,já to věděla,že umřeš až ve 100letech. Tak si ten život pěkně užívej,měj hodně dětí a hodně pěkných chlapů,peněz a přátel. To vše ti přeji do té stovky...Ahoj

Moni (Pá, 29. 1. 2010 - 10:01)

Mony neboj,zítra už...Ahoj Ivo:), tak to co jsem měla za potencionální nádor jsou prosim tě žlázy:)..to sem tam asi zase jednou měla inteligentní dotaz, ale myslim zas že je pořád lepší se zeptat na blbost než se nezeptat a pak mít rakovinu..Tak ti moc děkuju za podporu=)

Iva (Čt, 28. 1. 2010 - 09:01)

Mony neboj,zítra už jdeš,že? Uvidíš,že ta dobře dopadne. Já jsem taky hodně sportovala sportovní gymnastiku a mám v prsou fibroadenomy. Jsou to nezhoubné bulky . Měla jsem dva a teď mám jednu. Byla jsem na operaci dvakrát a už bych nešla. Často se to udělá znovu. Myslím si,že je to z náročných tréninků. Najdi si na netu Fibroadenom  prsu a uvidíš,co holek má problémy a s rakovinou to nemá nic společného. Měj se a zítra napiš,,,čau

.. (St, 27. 1. 2010 - 20:01)

Dík, já sem to potřebovala od někoho slyšet, hledala sem informace a myslim že asi jo, ale stejně se trochu bojim co kdyby...no, dam vědět:)

Iva (St, 27. 1. 2010 - 19:01)

Mony,myslím si,že to budou jenom zduřené uzliny. Určitě by tě doktoři necpali jen tak takovým driákem a nepohlídali si tě. K doktorce určitě zajdi,ale na rakovinu se mi zdáš moc mladá. Musela bys to asi brát hodně let. Budu ti držet pěsti a potom napiš jak jsi dopadla,jo? Měj se Iva

Moni (St, 27. 1. 2010 - 09:01)

Ahoj, je mi osmnáct a nikdy jsem neměla sama od sebe menstruaci, od čtrnácti kvůli tomu beru různý prášky, teďkon jsem to od listopadu neměla a dostala jsem proto na čtrnáct dní estrofem a duphston na růst sliznice, potom že dostanu vyvolávací injekci..no a právě v příbalovym létáku toho estrofemu, jsem se dočetla, že takováhle hormonální léčbe zvyšuje riziko rakoviny prsu, no a já mam v prsou takový malý "hrudky", v poslední době mam hodně citlivý bradavky a taky jsem hrozně unavená, což sem přikládala náročnýmu tréninku-závodně běham, ale teď mi to nějak všechno sedí k tý rakovině...jaká je pravděpodobnost, že když beru od čtrnácti hormony to bude něco jinýho než rakovinej nádor?proččítala jsem internet a hrozně se začala bát, zdá se že uměle dodávaný estrogeny jsou na to nejhorší co může bejt, i kdyj zfravě jim a pohybu mam až až..No k tý doktorce jdu v pátek, ale nejradči bych šla hned, už chci slyšet, že je to nějaká blbost a že zbytečně plašim, ale bjim se že to tak nebude:(

informace Bitt (Po, 8. 4. 2013 - 20:04)

Dobrý den, vím jak Vám...http://www.synergy-life.cz/spoluprace/

hm... (Po, 8. 4. 2013 - 20:04)

Dobry den mužete se ozvat...Další podvodník, teda spíš úchyl, jen se zajímá o ženská ňadra a vagínu.

Hana (Po, 8. 4. 2013 - 20:04)

Bittmanová nabízí výrobky fi Synergy. Takže je to o ničem.
Až tu rakovinu bude mít ona, zamyslí se snad nad svou hamižností.

ble (Po, 8. 4. 2013 - 19:04)

Dobrý den, vím jak Vám...jdi do hajzlu, podvodnice Bittmanová.

kajka123 (Po, 8. 4. 2013 - 18:04)

Dobrý den, vím jak Vám pomoci, ale ta informace je poněkud obsáhlejší. Pokud o ni máte zájem, ozvěte se mi prosím na [email protected].

Reklama

Přidat komentář