Reklama

Rok 2012 -prechod do inej dimenzie?

Ředitel vesmíru (St, 4. 3. 2009 - 19:03)

Vážení diskutující, na co čekáte? Přejděte do jiné dimenze už teď, na všechny se nedostane.

Návštěvník (St, 4. 3. 2009 - 17:03)

v roce 2012? když se ví rok, tak chci vědět i den, měsíc, hodinu a minutu...ať se mohu psychicku připravit. štěstí přeje připraveným, že? Až bude na naši zemi padat nějaká kometa nebo ufo, podívám se na ně a pak rychle odkráčím se někam schovat - na minutu přesně...

Návštěvník (St, 4. 3. 2009 - 16:03)

Taky jsem slyšela že se zhroutí systém.Ze se budem muset vrátit ke kořenům.Tak já vybavena jsem.Mám chalupu a dobytek a doufám,že přežžijem.Hodně by se zpomalil čas-třeba bychom se zas přepravovali na koních.Někomu z toho hrábne,ale někdo třeba bude mít i radost.Slyšela jsem,že ti lidi,kteří jsou dnes na výsluní a živí je peníze-hlavně peníze jiných a de facto nic neumí-tedy to co člověk potřebuje umět a znát,aby přežil ve své podstatě,Ti prý na tom budou nejhůře.Budou prý ceneni lidé,kteří mají"klasické"dovednosti.Nebudou již obdivováni ti,kteří mají vlastně"umělou"prestiž.Zaniknou "umělé" pracovní pozice.A věřím,že tito lidé to nerozdýchají.Kam se podíváte,dnes každý studuje management ale ve skutečnosti-co ten člověk vlastně umí?!Vlastně nic.

Ka (St, 4. 3. 2009 - 15:03)

Ahojky o tot se zajímám už delší čas a věřte, že změna přijde.Z někoho se stanou jak tady někdo nazval podhlíňáci...někdo přežije.Záleží jak se každý postaví k danému problému.Dnes je vše o penězích...kam zmizela láska, soucit a další podobné věci které potřebujem k životu možná víc než ty po... prachy.To co přijde nebude vůbec pěkné....veškerý ten negativismus musí někde vyvřet.není tím myšlen konec světa jako takový...spadne veškerý systém.Bude hlad a bída...vždyť se podívejte kolem sebe...kam tohle všechno může spět.JeN do zániku....proto si užívejte každého dne kdy máte co jíst, kam se vrátit(domů). Ale hlavně držme spolu lidi.

Ka (St, 4. 3. 2009 - 15:03)

Ahojky o tot se zajímám už delší čas a věřte, že změna přijde.Z někoho se stanou jak tady někdo nazval podhlíňáci...někdo přežije.Záleží jak se každý postaví k danému problému.Dnes je vše o penězích...kam zmizela láska, soucit a další podobné věci které potřebujem k životu možná víc než ty po... prachy.To co přijde nebude vůbec pěkné....veškerý ten negativismus musí někde vyvřet.není tím myšlen konec světa jako takový...spadne veškerý systém.Bude hlad a bída...vždyť se podívejte kolem sebe...kam tohle všechno může spět.JeN do zániku....proto si užívejte každého dne kdy máte co jíst, kam se vrátit(domů). Ale hlavně držme spolu lidi.

Návštěvník (Út, 3. 3. 2009 - 14:03)

Takových jistých konců už bylo. A pořád nic.

punki (Út, 3. 3. 2009 - 11:03)

ano je to pravda i usa prí taji něco o nibyru ale člověk but věří i ne ale je zvláštní ty krezby o koncy světa jak udělaly mayové mužem jen dofat a modlit se at je to špatní vtyp

Gregorian (Ne, 4. 1. 2009 - 22:01)

Ako sa hovorí ale nie všade je to karma

Fredy (Čt, 18. 12. 2008 - 11:12)

je to sice mírně off topic, ale udělejte si čas a po shlédnutí vlastní názorhttp://video.google.co.uk/videoplay?docid=-686108267122535204

milan (St, 17. 12. 2008 - 00:12)

co bude si neprejme vedet.maysky kalendar proroci predpovidaji konec sveta 2012.musime si uvedomit ze jsme lidstvo ktere je v evrope zvykle na demokracii,konzumaci,a peníze!Proč jsou naše země bohaty a na vychode islamske a cerne kontinenty chudé,proč je terorismus.za vse co se dnes deje stoji americka vlada s bushem.vite ze nostradamus i jini proroci predpovedeli krizi a ona je tu co ty valky co mu vynesly penize moc slavu a svobodu ale kde je prava svoboda alah či buh to je jedno jsme lide.globalni oteplovani predpovedi jasne davaji znameni na novy rok 2009 co nas ceka amerika dal bude ryt do iranu a svetu lhat ze jsou to teroriste a potrebujem obranu aby tento stat mohla napadnout.leden unor zaplavy benatky jiz ted pod vodou moře zaplaví okrajni staty evropy zemře mnoho lidi hodně jich bude emigrovat a oni otom vedi jen tak prihlizeji je vubec jeste demokracie?dale hrozi jaderna valka ktera by mela nastat po katastrofach ktere maji jiz brzy vypuknout.cela severni polokoule tedy i my jsme v ohrozeni my konkretne zemetresenim ci atentatem na ceskou vladu ktera zrovna predseda EU.pak bude bida,boj o vodu a hlavne energii jine staty budou prostě zavidět jiným bohatym státům energii hrozi na ně jaderny utok to vše 2010-2011.Svět se bortí lidi pojdte vyjdeme do ulic at nam povi pravdu co je nibiru 2012 to vedci taji v belgii se pry stavi tajne neco na obranu nasi evropy kvuli zrychlenemu uvolnovani metanu v ledovcich.21.12.2012 mozna bude konec možné ne ale neco se stane pozor na olympijske hry v číně či anglie podle predpovedi by mela tento nastavajici rok trpet a co my češi nebo já sem rom ktery tu žije v čr ted si rikate psal to rom jsou to blbosti proverte si fakta je toho plny internet s panem bohem australie nas muze zachranit

milan (Út, 16. 12. 2008 - 23:12)

je to pravda

milan (Út, 16. 12. 2008 - 23:12)

je to pravda

Petr (Po, 22. 9. 2008 - 07:09)

Pisatelé této diskuse by měli jít do jiné dimenze už hned a nečekat až na rok 2012.

+++ (Ne, 21. 9. 2008 - 11:09)

Tady je to přesné :http://www.youtube.com/watch?v=1wa7YV_wdvw&NR=1

Návštěvník (Pá, 19. 9. 2008 - 23:09)

Sami jste osomárení blázni,kdo dokáže číst uzákoněník o DPH je máčo jak hrom a kdo nevěří,že soucítit se Sektou Vesmírných Myšlenkových Struktur je jediná správná volba,tuplem.

Karel (Pá, 19. 9. 2008 - 18:09)

Takto vznikají různé sekty a fanatismus : Někdo vymyslí nějakou blbost, další se toho chytnou, začnou se o tom hádat a.... Pak se ti ostatní diví, kde se bere tolik bláznů.

Oskarka (Pá, 19. 9. 2008 - 17:09)

To?ko blbostí pohromade som už dávno nečítala!!!!!! Snáď len v Zákone o DPH, tam sa tiež tvária, že tomu rozumejú a houby!!!!

Návštěvník (Pá, 19. 9. 2008 - 01:09)

Na Zemi pobývá pouze mé tělo,prázdná schránka,myšlenka-to jsem já,mé faktické já-vesmírná bytost,jedna část nás myšlenek, vyvolených k věčnému bytí,nezhyneme-li mocí vesmírné hmoty,uplynou-li vaše 3 pozemské dny,pro nás uplynou statisíce vašich pozemských let,nebo taky jen 0,000000011 pozemské vteřiny,záleží na prostorovém kvadrantu v závislosti na zlomu dimenzionálního úhlu v úměře k rychlosti faktického zatížení probíhajícího přeletu rovnajícího se neroztříštění naší myšlenkové struktury.Nyní,po vytěsnění,vaší mluvou a náhledem,černé díry neznámých veličin,které jsem zvládla velmi úspěšně a tím odvrátila zánik části vesmírného prostoru,došlo k roztříštění našich struktur,k mé naprosté izolaci v propadlém časoprostorovém kvadrantu,kde jsem roztříštěná plula statisíce vašich pozemských let,byť došlo k postupnému částečnému poskládání,byla jsem zachycena svými kolegy a společníky,dopravena na naše místo setkávání,uložena a po 3,856 958 vašich pozemských let skládala svou strukturu do bytostně přijatelného stavu,po další 2800 vašich pozemských let průběžně upadala do částicového koma,nyní je má myšlenková prognoza příznivější,dle místních zvyklostí bych měla být za 25 468 vašich pozemských let zcela uzdravena a vrátit se k výzkumné činnosti,ovšem za jak dlouho uplyne těch 25 468 vašich pozemských let bude záležet na časozlomových událostech propadliště přechodového systému vesmírných kvadrantů.

+++ (Pá, 19. 9. 2008 - 00:09)

Tady je toho také dost:http://sewczech.blog.cz/0702/nostradamus-proroctvi-pro-leta-2008-2009-2010-2011-a-2012

Oskarka (Čt, 18. 9. 2008 - 21:09)

To povedzte zákonodárcom! Od r. 2030 je uzákonený odchod do dôchodku v ČR od veku 65 rokov! No koniec sveta!!Američania stavajú bunkre už ve?mi dávno, vždy majú na to logický dôvod - vždy iný.

Reklama

Přidat komentář