Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Čt, 22. 7. 2021 - 11:07)

Borůvky na Severu 229,90 Kč. Ale celkem hezké.

Kača (Pá, 23. 7. 2021 - 08:07)

Hlásím, že dnes ráno na trhu 1 kg borůvek za 210.- a byly moc hezké...3 kg - 600 Kč.
Mio, píčusové se dozvěděli o tvé metodě "Maskr sekáčkem" a stáhli se ze zahrady...asi vyčkávají za plotem, až ztratím obezřetnost :)). Píčusové si podali můj letnící se Lopatkovec (ve stínu na stolku)..a to jim tedy nikdy nezapomenu...
Bude krásný víkend, tak si ho všichni pěkně užijte.

Mia 22 (Pá, 23. 7. 2021 - 10:07)

Kačo, píčusové čekají, až zaprší. Mám ted menší úlovky, moc ven nelezou, vyhládnou a jak bude vlhko tak nám hukážou. Mě likvidují malou hortenzii, tak jsem si obklopila plátky cuketa a kůry z melounu. Oni zrovna tihle vylezou až za tmy, a návnadu teda žerou, mě je z nich už šoufl.
Mám zde ted na 2 dny dva miláčky, 10 a 13 roků, večer jsem už lezla po zdi. Oni nezlobí, ale melou a melou a pořád jsem ve střehu. Mia taky hlídá, ale včera kolem desáté nasadila výraz - at je třeba čerti vezmou, já už nefunguju, zalezla do svýho pelíšku.

Kača (Pá, 23. 7. 2021 - 14:07)

Mio, a já doufala, že to Píčusové aspoň trochu vzdali...Dnes jsem přišla už nyní z práce a vidím, že pítka a "bazénky" jsou od ptáčků vyráchné (kosáci, straky, sojky, hrdiličky, v noci kalousové ušatí, fůra malých a mladých...). Každý den dávám čerstvou vodu. Do košíku všechny nádoby naberu, že je pořádně vymyju..no a ze spodu číhají Píčusové...hnus, je mi z nich na zvracení. Muž jel ještě něco nakoupit, tak prý koupí granule. Zmrdi jedni...
Mio, jinak závěr tvého příspěvku plně chápu. Vás obě holky velice chápu..:))
Laryšku naučil muž lézt po stromech, tak se schovává v korunách jabloní :DD.
Užívej vnoučat, dokud o to stojí, miláčci...

lalla1 (Čt, 22. 7. 2021 - 13:07)

Tak to jsem si oddychla, to není zase takový rozdíl

Pils (Čt, 22. 7. 2021 - 17:07)

A já, když mě přepadne chuť na borůvky, tak si je jdu do lesa nasbírat. :)) Lallo, ty můro, já tě nepeskovala, jen jsi mě šokla, že něco takového doporučuješ. A ještě abys je volila! :((( Milča mě ani nepřekvapila, ani nenaštvala. Čtu historii, tak to chápu.

Luboš (Čt, 22. 7. 2021 - 11:07)

Oto co mě nejvíc nasralo že mi lže. Kdyby byla s někym v autě za peníze tak to neřešim. Ale tohle, odjela sama,aby s nim mohla být sama, nebo kolik jich tam bylo nevim. Proč nechtěla jet se mnou? A tady nám oboum napsala že byla v depresi. Martino tohle moc bolí. Jediná moje kde jsem se mohl uklidnit od toho hnusu doma,věřil jsem jí a ona si jede beze mě.

Martina (Čt, 22. 7. 2021 - 12:07)

Vím že to bolí. Ale vždycky to přebolí. Není dobrý někomu dělat rohožku, tak se začni chovat jako chlap. I přesto, že jsme všichni předvídali co se stane, až hračka Milču omrzí, je mi líto, že tě to bolí. Ale třeba ti nyní dojde, jak moc bolí tvou ženu, že ji a své malé děti chceš opustit. Také si jí lhal, na to nezapomeň.
Milča už apeluje, že to nemáš hrotit. Jenomže právě tou lží ukázala, co k tobě cítí. Vykašli se na ni, má novou hračku.

Ota (Čt, 22. 7. 2021 - 11:07)

Tak třeba odjela s depresí a nechtělo se jí o tom říkat. Jestli to moc nehrotíš. Nebo snad chceš o ní přijít? A zůstaneme jako čuráci každej zvlášť. Potřebujeme být společně!

Martina (Čt, 22. 7. 2021 - 12:07)

Oto jsi pokrytec. Kdybys uměl napsat pravdu, napsal bys, že jsi vytočenej, že jsi přišel o podívanou jak Luboš s Milčou šukají. Ty ses třásl na to, že se na tebe taky dostane. Tak se neschovávej za Kovid, když doposud ti bylo jedno, že Milča je Kovidem posedlá. Ale jak si začít chatu, hned ses ozval. Chudák Luboš, ještě by ti Milču ve své naivita předhodil.

Martina (Čt, 22. 7. 2021 - 12:07)

chyba: jak jsi začul chatu.

bianka (Čt, 22. 7. 2021 - 11:07)

Nekecej, jaký máš důvod být s nima společně? Co potřebuješ? Jen to sem naťukej.

Ota (Čt, 22. 7. 2021 - 11:07)

Potřebuju s nima cokoliv. Od bojování až po sex. Co je na tom?

Ota (Čt, 22. 7. 2021 - 10:07)

A to si Luboši nemůžeš říct že ti nemusí hlásit každej výlet?

Martina (Čt, 22. 7. 2021 - 10:07)

Oto, nevíš o čem se spolu bavili, nebyl jsi tam. A navíc Luboš intuitivně tuší, že jde od válu.

Ota (Čt, 22. 7. 2021 - 11:07)

Tak já myslel že budeme držet při sobě. Tohle se mi vůbec nelíbí.

Návštěvník (Čt, 22. 7. 2021 - 11:07)

A co s tím chceš dělat?!?!"

Kača (Čt, 22. 7. 2021 - 11:07)

Miluna je svobodný člověk a může si dělat co chce...Otíku, vždyť ji znáš, tak jí to nevyčítej...Snad jen ty nešťastné lži...

Mia 22 (Čt, 22. 7. 2021 - 10:07)

Jenže u Miluny všechno souvisí nakonec se sexem. S Lubošem se taky vyspala jen proto, že se jí zdál bojovný a to ji imponovalo. Ted holt potkala většího bojovníka.

Návštěvník (Čt, 22. 7. 2021 - 10:07)

Jenže ten do ní není zamilovaný.

Reklama

Přidat komentář