Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna? (Út, 28. 7. 2020 - 16:07)

Má asi ještě půlnoc, spí v garáži, jak v noci psala, když ji nechceš ubytovat na zpestření :))))

čtenářka (Út, 28. 7. 2020 - 15:07)

Vysvětlí mi někdo jak poznáte co píše nějaká Markéta?

-Aleš- (Út, 28. 7. 2020 - 16:07)

To by mě taky zajímalo. Trochu jsem pátral po netu a osobu toho jména jsem našel na fb a tam do ní taky pořád šijí. A když jsem googlil, tak o ní dokonce někdo psal v diskuzi k nějakýmu článku v Aha. Ona má asi hodně "fanoušků", kteří ji za těch 15, nebo kolik let píše, už poznají. Ale bylo by mi divný kdyby psala i tady u nás. Na druhou stranu tady se vždy v určité amplitudě objeví plno příspěvků. Zpravidla v době, kdy diskuze Ariana stagnuje. Asi ji její příznivci hledají a při té příležitosti se zapojují i do naší diskuze, čehož důsledkem je nepřehlednej mišmaš.

P.Rada (Út, 28. 7. 2020 - 17:07)

Aleši, kdybys Somerovou znal, věděl bys přesně, které příspěvky jsou od ní. Píše i pod mužskými nicky. Jsou pryč ty doby, kdy psala to své Prčáá. Ví, že je lepší diskusi rozvrátit jinak. Tady sedí a vyčkává. Na Arianě jí to nebaví, je tam často sama. Tady to zkoušela na Bianku, teď se rozhodla pro Kaču. Ráda si podá i Otu, ale protože je zoufalý, tak jí tak nebaví. Máš přehled, tak víš, že na začátku žádné spory proti starším Kača nevyvolávala. Ale Markéta se vám to snaží namlátit do hlaviček. Ona je moc nemocná, dělat problémy je její svět. Navíc Kača tady o ní psala, tím si podepsala ortel. Stejně jako Markéta píše o Ježkový, o Juditě (ty ženy asi už na ní dávno zapomněly, je to asi 12 let, co po nich šla), bude pořád psát o Kače. A do toho bude spamovat ty nesmysly z Pekárny a z Abecedy zdraví. Kdybys tušil jak nenávidí Kopřivu a Dalibora. A to jen proto, že měli na diskusích přátele. Markétu znám a vím co dovede.

Ježiš čtenářko, (Út, 28. 7. 2020 - 16:07)

to je asi nějaká nepřítelkyně té Kači co to tu podle anonymně rozvrací. A tady si s ní vyřizuje účty.

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 14:07)

Neskutečný. Aleši, Bianko vykašlete se na to. Každopádně, tahle diskuze se jich jen tak nezbaví.

No, (Út, 28. 7. 2020 - 14:07)

tahle atmosféra co tu je teď , ano to je přesně Kača.

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 14:07)

Zase pindy :-).Kačka byla milá a nedělala dusno.

bianka (Út, 28. 7. 2020 - 08:07)

Nevím no, poradila bych ti zajít si pro léky k Mudrovi, ale asi to bude marné jako u Miluny. Každý se bojí, ale sedět doma a přemýšlet nad tím?
Podívej se na ženy/ mimo Milunu/, jak žijí, jak se s tím perou a to mají práci, děti, jiné starosti. Doopravdy, tohle co s Milunou máte, potřebuje odborníka, spolupráci s odborníkem na deprese.Já žiji, kde je velký výskyt covidu/ podle tisku/, protože těm statistikám nevěřím, a žiju. A to už jsem taky ve věku, který je prý ohrožený. Tak jdu žít, kafe dopito. Dáme si zmrzlinu.... včera jsme viděli malého zajíce :-)). Fotily jsme a budem zase. I to je život.

Ota (Út, 28. 7. 2020 - 08:07)

Ono taky záleží jak moc chodíš mezi lidi a jestli jezdíš Mhd nebo vlakem? Kdybych byl doma a občas si zaběhl nakoupit tak by mě z toho nebylo tak hůř jako teď když chodim dělat.A ještě víc mám strach až Milušky syn začne jezdit vlakem do školy.Dřív jsme všichni byli v karanténě a teď do toho pustí děti to je jak sebevražda.Vůbec se Milušce nedivim.Na odborníka třeba jsme,jenže tím se problém Kovidu nevyřeší proto nikam nepůjdem.Psychiatři když někoho žere nějakej problém tak se snaží vymyslet jak problém vyřešit ale tohle je neřešitelný.A u Milušky jako by nestačilo tohle tak k tomu Sergej jak přišel o práci,teď i o řidičák a ještě má problém no víme s čím.Divil jsem se že se mnou prohodil pár slov.Už jsem myslel že by ani se mnou nepromluvil.

Ne. (Út, 28. 7. 2020 - 10:07)

Žádný psychiatr neřeší tvůj problém jako je třeba nezaměstnanost, ztráta blízkého, zadluženost a ano ani covid:). Psychiatr řeší tvůj stav a pomáhá ti se svou situací se poprat, psychicky ji zvládnout.

bianka (Út, 28. 7. 2020 - 07:07)

Oto pátrat denně kolik se nakazilo lidí v okolí? Prosím tě, ty nemáš nějaký jiný koníček? Já jdu za chvíli do lesoparku s vnučkou, dokud slunce nepálí. Kus přírody, kterou celá rodina milujeme. Doporučuji. Dokonale to vyčistí hlavu.

Ota (Út, 28. 7. 2020 - 08:07)

Mně to nějak najde se na nic soustředit.Zrovna jsme chytli ohnisko a to se pak bude rozlejzat.Vždyť já kvůli tomu ani s Milu nic neměl,neni nálada.Je jen taková nejistota z toho.Nejde jen o mě ale bojim se hodně o Milušku a rodiče.

sledovatelka (Po, 27. 7. 2020 - 21:07)

Aleši mohu se zeptat proč zrovna Kače tak nevěříš? Já třeba Kaču vnímám jako Andreu.Líbí se mi jak obě ženy píšou a ráda je čtu.

Taky Sledující (Út, 28. 7. 2020 - 13:07)

By mě zajímalo,kdy se Alešek pochlapí a vyjádří se.Taky by mě zajímalo,proč jí chce vyštípat.Káča píše rozumě,žádny penize nechce,normální máma dětí.Navíc má rada Milunu.

bianka (Po, 27. 7. 2020 - 21:07)

jo, dobrou noc a hezké sny

:)) (Po, 27. 7. 2020 - 21:07)

Druhou částí jsem myslela vás,které déle přispíváte a bavíte se mezi sebou. A (pardon)povídkáři o čem píšou zde nejlépe dnes vystihl Aleš

:)) (Po, 27. 7. 2020 - 21:07)

Díky pohádkářům jsem pochopila o co tady jde a hodně se zasmála. A taky dobré diskuze o politice a kultuře. Ale máte mezi sebou škodnou asi víte koho.

diskutující (Po, 27. 7. 2020 - 21:07)

Miluna,Andrea,Kača

Návštěvník (Po, 27. 7. 2020 - 21:07)

Dežo Eržika Babiš

Reklama

Přidat komentář