Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

di (St, 29. 4. 2020 - 13:04)

Miluno to si přece takové jednání nemůžeš nechat líbit. Řekni mu na rovinu že jestli se k tobě nebude chovat slušně tak s ním končíš. Co to je za hajzlíka, no Uk….

Miluna (St, 29. 4. 2020 - 16:04)

Já nevim,spíš mam smůlu na partnery nebo je plno takových chlapů? Jak někdo píše tak s Jirkou to bylo podobný musim přiznat a i s klukovo tátou.A proč nemáš tolik ráda ukrajince? Máš s nima špatnou zkušenost? Už sem mu to říkala i dřív ať se takhle ke mě nechová.Nebo nemáš nějaký typ jak to chování kdyby takový pokračovalo zase někdy dál tak jak mu oplácet???

ale (St, 29. 4. 2020 - 13:04)

o Jirkovi psala úplně stejně

Miluna (St, 29. 4. 2020 - 11:04)

Pils já si myslim že se chovam pořád stejně tak nevim co to v něm vyvolává.Už sem mu i říkala že mu nic špatnýho nedělam tak proč se tak chová a neodpověděl a nebo kouká jako když neví co myslim.Já sama třeba jen míň mluvim ale ono taky neni pořád co říkat.Řeknu mu o rozvážce a pár slov a pak už nevim co říkat.Zvlášť když vim že jsou věci s kterýma s nim mluvit nejde protože buď ho to nebaví nebo mi začne poučovat.A hádku děti slyšeli jen jednu minulý měsíc když byl ožralej.Tak si na mě vykřičel vztek že se polil vodkou a věci kolem polil a začal řvát na mě že je to kvuli mě že jen sedim na piče a nic nedělam..-tak tohle jediný děti mohli slyšet protože byli vedle v pokoji a on to zařval jak kráva.No Pils já už bych s chlapem bydlet nikdy nešla.Tohle bylo naposled ať už to dopadne jakkoliv.Jo a určitě máš pravdu,myslim že v jeho očích jsou ženský podřadnější podle toho jak o ženských mluví.Někdy se divim že ho vůbec ženský tělo přitahuje když jsou ženský něco asi míň nebo nevim jak to má v hlavě.No a anonyme vždyť už nic neděláme a Ota už k nám nechodí,dopadlo to jak si přál že už nic takovýho nechce a už ani o něm nemluví.Tyhle problemy vygradovali z jeho problemu bez práce a ten nouzový stav k tomu.A spolu už jsme nic neměli dva týdny.On nechce a ani já nechci tak se aspoň kvuli tomuhle nedohadujem.Nikdo nechce nic a hotovo.

Miluno (St, 29. 4. 2020 - 09:04)

Vím, že nemáš ráda, když se zasahuje do minulosti, ale pro srovnání - Sergej trpí podobně jako Jirka. Ty své muže nejdřív " vykastruješ ", když je zatáhneš do svých experimentů ještě s jinými muži a pak si stěžuješ, že jsou agresivní, když si chtějí hájit svoje teritorium

Miluna (Út, 28. 4. 2020 - 18:04)

Pils díky.Já se vždy trochu uklidnim když s nim nejsem celej den.Já sem teď na těch rozvozech jídla tak sem ráda.Jen mi je líto že to nemůžu mít jako trvalou práci protože to mam taky na šest hodin a začínam si na to zvykat i když někdy je to těžký něco najít,neumim si to představit bez navigace.Teď sem byla tankovat a jedu do rest.pro další jídla a tovíž domu se mi zase nechce.

Pils (Út, 28. 4. 2020 - 19:04)

Milu, ale pro tebe je 6 hodin akorát, vzpomeň si, že celý úvazek byl na tebe hodně. Když budeš chodit každý den na 6 hodiny a UK na plný, budeš mít peníze i potřebný klid, uvidíš. Jen vydrž.

Miluna (Út, 28. 4. 2020 - 21:04)

Máš pravdu Pils, jen škoda že tohle nemůžu mít jako trvalou práci a mam to jen do konce června.A jinak Pils já nevim jestli sem přecitlivělá nebo jestli je to normální že on se teď změnil a chová se ke mě jinak.Třeba mi řekne když něco nechce ať si to strčim do prdele nebo už mi taky v hádce řekl krávo a pičo a já jemu přitom nenadávam.No prostě je mi to uvnitř líto a to jeho chování mě žere.

Pils (St, 29. 4. 2020 - 06:04)

Milu, to je mi líto a jen doufám, že něco takového neprobíhá před dětmi. To by byl pro ně hodně špatný příklad do života. Mysli na to, že jestli děti něco takového vidí, musí taky vidět, že si odpustíte a smíříte se. Nevím, proč ti tohle dělá, čím je jeho chování vyvoláno. Zapátrej v paměti, jestli se chováš stejně jako když to mezi vámi klapalo. Ale i kdyby ses chovala jinak, tak říkat takové věci je opravdu špatně. Možná je problém v tom, že na Ukrajině se žena něco méně než u nás, my jsme emancipovanější. A on si myslí, že se k tobě může chovat stejně jako to viděl u otce a matky. A s tím asi nic neuděláš, můžeš ho jen časem vyměnit. Protože by to nakonec mohlo skončit násilím. Nerada to píšu, ale vidím to tak.

Miluna (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Alešku skvělej názor toho pána teď sem na to koukla.Připadá mi to asi jako názor kterej je mi momentálně nejbližší.Myslim si to jako ty že ta pravda bude někde uprostřed.Lallo ale je hustý jak ty lidi to sypou jako z rukávu,jak o tom umí mluvit.A to sem dneska taky četla že ten vir už je u nás nejspíš od prosince že to zjistili v Krumlově kam jezdí hodně Číňanů

Miluna (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Alešku já tu Janu Peterkovou taky občas sleduju.Znam jí asi měsíc.Ale už nevim jak sem jí našla.Nejdřív mi připoměla lehce Lucku:-D .. a jinak nevim co si o ní myslet.Taky říkala že pujde lízat něco někam kvuli Koroně.Ona v to moc nevěří viď.Myslí si že je Korona uměle vyvolaná že aby se děla jiná krize.Já už nevim komu věřit.A taky na tohle sem koukala https://m.youtube.com/watch?v=7gTCV_AdXe8&t=22s ....... Nevim jestli to jsou jen konspirátoři a nebo maji v něčem pravdu?? A díky Sany, jak zvládáš ty? Já si teď od Sergeje odpočinula pár hodin protože jsme byli od sebe ale zase se mi nechce domu.Taky nedávam to jak hodně mluví.

Lalla (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Milunko, tihle lidé jsou prioritně pro zábavu, jsou trochu psychicky ujetí, mají rádi senzace a a vzrůšo a pochopitelně všemu, co s ejim v tommozku umotá, věří. Jako zdroj informací nemají žádnou váhu

-Aleš- (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Jo, toho Kamase jsem taky zhlédl. Já myslím, že pravda bude někde uprostřed. Celá kauza covid je nafouklá bublina, těžko říct co za tím vším stojí. Já naprosto souhlasím s tímhle pánem

https://www.youtube.com/watch?v=nX9K8XvB0vE

Pils (Út, 28. 4. 2020 - 18:04)

Peterková-Kamas mi nic neříká, ale díky za ten odkaz, konečně někdo rozumnej. kdo to dokáže vysvětlit! Milu, jsem ráda že jsi klidnější.

Lalla (Út, 28. 4. 2020 - 18:04)

Pils, opravdu jsi si tu Peterkovou poslechla? :)))Tu, o které je zde řeč?

Pils (Út, 28. 4. 2020 - 18:04)

Lallo, já píšu, že mi to nic neříká, nemám FB, takže jsem ji neslyšela.

-Aleš- (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Ukázka z její tvorby

https://www.youtube.com/watch?v=JV_QPvUVJ_E

-Aleš- (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Určitě jsou lidi, kteří nynější situaci zvládají hůř než Miluna. Jako například paní Jana Peterková, bývalá reportérka. Můžete sledovat její fb, ale je to jen pro silné povahy, ostatním to nedoporučuju. Ta paní mě baví, sice je totální cvok, ale obdivuju její elán a zapálenost pro svoji věc.

Lalla (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Ježiš ta je nudná....koukám

-Aleš- (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Pro mě je to nejzábavnější program v současnosti a ačkoliv její příspěvky mají lidi varovat, tak na mě mají opačnej účinek a působí na mě uklidňujícím dojmem. Asi že jsem fanoušek postapo literatury.

Reklama

Přidat komentář