Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Andrea (Pá, 28. 2. 2020 - 17:02)

Milu,to máte fakt už smůlu,byla jsi celkem spokojená a teď tohle, proč vás propouští,je to divné,jste tam chvilku.Treba si tě ještě nechají,no a Sergej zase musí hledat,ach jo

bianko (Pá, 28. 2. 2020 - 16:02)

v Praze bude za chvíli po mouce velká poptávka, ty tvoje moučné lázně se prodraží

Miluna (Pá, 28. 2. 2020 - 13:02)

Bianko mě už je všechno jedno.Teď sem se od Sergeje dozvěděla že si nás v té práci nenechaji.Jeho už vyhodili a mě prý vyhodí nejspíš taky plus ještě další lidi.Za hodinu mi řeknou,tak jestli to tak je tak už fakt nemůžu.Já už věřila že konečně jsme se z toho vyhrabali že budem aspoň zajištěný a ono zase smůla a ještě rovnou oba!!

bianka (Pá, 28. 2. 2020 - 13:02)

Vlastně to bylo trochu jinak, moukou léčil myslím mladého havíře a Pandrholu melasou. Tak tu teda nedoporučuji.

Mia 22 (Pá, 28. 2. 2020 - 16:02)

nene Pandrholi léčili použitým sladem, melasa je tekutá a je z řepy.

bianka (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

letitou

bianka (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

No. Takhle se to musí číst. Jinak tady mám letidou slivovici, zavoskovanou a zahrabanou na zahradě, kdysi jsem to myslím psala. Víno je slabota na ten vir, i těch 7 beden, to je tak na bolehlavu. A ještě lidé píši, že je dobrá léčba jak léčil havíř v pohádce ten moribundus. Zalehnout to vany s vodou, zasypat se moukou a plácát se v tom. Tohle vyléčí na stopro.

bianka (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

Milu neboj, já přišla, snědla oběd a zase jdu do ulic. Ale vlepím tu zase dobrou zprávu: Normální průběh nákazy novým typem koronaviru se vyskytuje v 80 až 85 procentech, uvedl na páteční tiskové konferenci Lars Schaade, viceprezident Institutu Roberta Kocha v Berlíně. Nemoc se podle jeho slov podobá „lehkému nachlazení“, kdy se pacient do deseti maximálně 14 dnů opět plně uzdraví.

pro Milunu (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

na krácení dlouhé chvíle a ochranu proti virům: //bydlimeutulne.cz/pri-cisteni-zachodu-rada-lidi-zapomina-na-urcite-casti-kde-se-take-vyskytuji-bakterie/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

bianka (Pá, 28. 2. 2020 - 06:02)

Byla, nebyla. Možná bude.:-). Jsem ráda Milu, že jsi se rozepsala a máš o nás všechny zájem. Já dnes budu hodně cestovat. Venku padá sníh, který se na zemi neudrží a ani doufám nenamrzne. Tak dám ještě jednu dobrou zprávu. Počet nakažených se v ohnisku výskytu viru snižuje. Takže to opatření, které se všude proti tomu dělá, k něčemu asi je. Doufám, že večer nebude psáno něco jiného.

Miluna (Pá, 28. 2. 2020 - 11:02)

Tady u nás je poprašek Bianko.Je blbý že se ochladilo tohle virum prospívá.Jinak já se zase momentálně nemůžu na nic jinýho soustředit kvuli tomu svinstvu.Nelíbí se mi jak všichni musí lyžovat i v téhle situaci místo aby tomu předcházeli.Na jinym webu hodně ženský psaly že nějaký školy odjíždí do Itálie na lyžák i teď přes tohle a nebo rodiny na jarní prázdniny.Jako Číňani vycestovávali hodně na jejich nový rok a takhle to roztahali,tak zbytek už donesou lyžaři.Jezdí tam tisíce lidí a když se to pak rozjede pak budou čumět až budou pozavíraný celý oblasti,místo aby tomu předcházeli teď a seděli doma na prdeli.Prostě tohle je všechno jen kvuli tomu cestování a když z toho 90% lidí jede že MUSÍ nadovolenou tak pak o to bude víc případů a ty kecy jak jsou na to připravený.To bych chtěla vidět když zdravotictví má nedostatek personálu a kolikrát se nestíhá ani v běžném provozu.Pak nemusí být ani místa pro tolik nakažených.Je to dost podceňovaná situace.Tady příklad z Itálie: Už nevíme, kam dát pacienty,“ říká vedení nemocnice v severoitalské Cremoně. Leží tam 81 pacientů s podezřením na koroanvirus, z toho je 18 ve vážném stavu. Podle italského deníku Corriere della Sera počty nemocných stále stoupají. Kapacita jednotka intenzivní péče v cremonské nemocnici nestačí, takže pacienti jsou rozváženi do Pávie a do Milána.

Miluno, (Pá, 28. 2. 2020 - 11:02)

už jsi nějak odměnila své děti za krásná vysvědčení? Nebo jako obvykle výmluva?

Miluna (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

Děti dostali peníze a cestovat teď fakt nikam nebudu,jak sem je plánovala vzít.Už mi to pěkně sere a ještě k tomu třeba v březnu začne píčovat sníh! A ty co se vrátili z nakažených oblastí tak vlastně teprv za dva týdny uvidíme jak to dopadlo plus další týdny pro ty co se tam chystaji ještě teď.V Německu taky nic ještě předevčírem jsme to psaly se Sany a najednou hups a jsou na prahu epidemie.Itálie taky nejdřív nic nic a pak najednou tolik nakažených a to jsou to velký země.A co tady u nás ta naše malá prdka která má obyvatel jako v Číně to zasraný město odkuď to svinstvo přišlo.

Lalla (Čt, 27. 2. 2020 - 23:02)

Jo skvělé víno, kde byla ta akce nikdo nevíte?

Lallo (Pá, 28. 2. 2020 - 10:02)

Akce na Tarapacu bývají v Bille nebo Albertu. V tuhle chvíli nevím

Miluno (Čt, 27. 2. 2020 - 23:02)

Tarapaca je červené víno z Chile, prý dobré, původně za +- 200 Kč, asi nějaká akcička :)

Miluna (Čt, 27. 2. 2020 - 22:02)

Bianko co to je to Tarapacu? Nějak nestíham psát tak se zeptam rovnou v jednom.Miu si v pohodě? Alešku kde si jí vzal tu tvojí novou? Mě to zajímá jak to máš teď ale nestíhala sem psát.Ta je nějaká starší? Mě se v práci líbí dohromady 4 lidi.Dva chlapi a dvě ženský.Chlapi jsou tmavovlasý jeden taky ukrajinec druhej polák a ženský jedna blondýna a druhá obarvená zrzka,to jsou ale obě češky.Ale mam radost jen se na ně všechny čtyry podívat.Ale dneska sem těch šest hodin pracovala jen v sedě tak už mi bolí prdel.A co ty Lallo nebudeš brzy babička? Andy-Kačo jak je u vás? A co ty pane z Jindřichova Hradce jak se vede? Zdravim Otu a co ty Radko ty už si asi na mě zapoměla?

bianka (Čt, 27. 2. 2020 - 21:02)

Líbí se mi jeden příspěvek od jedné paní na diskusi: Udělala jsem si zásobu na rok.

Absolutně náhodou jsem v regále objevila Tarapacu Cabernet Reservu !! za 89 R^ asi nějaká chybka v systému, ale hypermarket to nepochybně odepíše.

Komplet jsem to vybrala jak důchodci špagety s moukou a tetelila se u pokladny, ale fakt jo, 89. 7 beden už je doma, koránovirus může přijít :-)

Miluna (Čt, 27. 2. 2020 - 20:02)

Bianko si vrstevnice rodičů.Já se právě taky bojim nejvíc o ně.Máma cukrovka a ještě i jiný problemy k tomu.Co se týká mě bojim se a zároveň nebojim.Je to takovej zvláštní pocit.Já se bojim izolace a ze zdraví asi toho jak sem zažila při těžkym zápalu že vim jaký to je když se člověk každou chvíli nemůže nadechnout a každý zakašlání sem se začla dusit už sem si to prožila a hrůza tak kvuli tomu se bojim.No už sem po práci doma a v práci opět dobrý a Sergej se už taky srovnal.Když si koupil nové věci a začal chtít sex tak začal být zase normální.

bianka (Čt, 27. 2. 2020 - 18:02)

Přesně je to tak, jak jsem psala, jak to bylo o těch volbách. Vlastně už i před volbami prezidenta. Rozumy odborníků ze všech stran, zviditelnit se. Všichni chytří odborníci. Jeden chytřejší než druhý. Těch chytrých je na Seznamu spousta. Hlavně teď je zase jejich příležitost.

Reklama

Přidat komentář