Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pils (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Lallo, tak zalez do postele a hodně pij - pokud to jde. Mě inspiroval ten mátový čaj a hned jsem si ho uvařila. Snad se do zítra zmátořím, ale je to už lepší než ráno, musela jsem hned po vstanutí na hodinu se psem a za chvíli jdu znova.

lalla1 (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Lallina zpověď: Vůbec se mi nechtělo psát, jak je mi blbě, ale Pis mě vyvolala, tak musím:). Copak o to, já fakt nepila kromě půlnočního přípitku, ono tak y s vlalstním manželem po dlouhých letech vztahu, to na nějakou třeskutou zábavu není :). Jenže. Sežrala jsem spoustu jednohubek a chlebíčků co jsem uplácala a k tomu pytlík mýck milovaných macadamových oříšků. Vůbec jsem já přežrané prase nemohla usnout, protože prostě večer normálně nejím , pokud nejsme někde se společností po bááárech. Je mi blbě, je mi blbě, je mi blbě. Dobře mi tak "krávě". Jak na novej rok, tak po celej rok. za chvíli musím stát, odstrojit stromek a debordelizovat domácnost. Volám mohutným hlasem v závěsu za Pilsnerku. Pomoooc

Miluna (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Tak teď si mě Lallo rozesmála:-D Takhle sem tě psát ještě neviděla.Já sežrala za celej večer jen tři chlebíčky a pár loků šampaňskýho jinak sem nepila kvuli práškum.Takže jste mi všichni strčili asi do kapsy:-) A jak píšeš jak na novej rok tak po celej rok tak já na 1.1.dostala už krámy:-))

lalla1 (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Milu, ty ještě neznáš mou temnou duši, ale až ty ji poznáš:))))))

Miluna (St, 1. 1. 2020 - 15:01)

Lallo to mi zajímá.Co si mam pod tou temností představit??? Vůbec nemam na tebe teda odhad:-) Jen vim že si dominantní a skopec jako Lucinka:-) A jinak tady doma,to je teda den.Sergej chodí blít,na to že vydrží dost tak nějak mu to nesedlo.

lalla1 (St, 1. 1. 2020 - 15:01)

Milunko, to se jen tak říká. Nidko není 100% nevinný, každý má své chyby nedostatky a "kostlivce ve skříni" ale i bolesti a trápení.

Sany 11 (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Ja vedela dobre, za mam byt stridma a vyplatilo se. :D
No ale mne bylo den predtim blbe samo od sebe, tudiz z nouze ctnost.
Uvar si nejake bylinky, Lallo nebo aspon matovy caj.

die (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Můžeš to Sany přeložit?

Sany 11 (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Die, to prvni jen volne. Pouziva se to u soudu, pokud jsou pochybnosti. Takze, kdyz nejsou dukazy, ale naopak pochybnosti, mel by soud k tomu prihlizet a rozhodnout ve prospech obzalovaneho. No a my take nemame dukazy. :) Ale diky za to, cos predtim napsala.
To druhe sice pouzivaji v kostele, ale rika se to i jinde. Znamena to "mir s vami".

Pils (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Sany, PAX je jasnej, ale ten soud jsem si musela hodit do googlu. Jen nevím, kdo z vás je ten obviněný.

Sany 11 (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

V tomto pripade zrejme Kaca. Pokud dobre chapu, uz se v tom obcas ztracim. Ja se nedivim ani tem, kteri maji pochybnosti. Je to tu opravdu dost slozite, diky tomu, ze je nas prihlaseno jen par a ani to neni zaruka, ze bychom napr. nemohli mit vice nicku.
Ale asi by to chtelo udelat caru a jet dal.

Pils (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Aha, tak už tomu rozumím. A máš naprostou pravdu, čára a jede se dál. Nakonec víc než vy dvě s tím mají problém jiní. A zbytečně.

A zase (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Tady každý věří, že najednou Kačena všem přeje do nového roku. :))))))))) Hlavně nezapomněla na Sany, chudák malá Kačenka.

die (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

To je jak v pohádce a nakonec se všichni milujete

Sany 11 (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Ale ne, ja se spis ridim vetickou "in dubio pro reo."

A kdyz jsem u te latiny, tak na zaver vam vsem:

PAX VOBISCUM !!!!

Sany 11 (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

No Milco, ale nakonec jsi to "prezila". A pouceni taky mas. ;)

Taky je u vas ostatnich tak nadherne? Prekonam svoji lenost a jdu do lesa. Tak kdybych se dlouho nehlasila, tak jsem se tu ztratila. :D

Miluna (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Pils jak si se ptala tak na práci se mi nikdo nakonec neptal a rodiče a Sergej dobrý ale nesedl si Sergej se strejdou.Dokonce Sergej řekl mi hnusnou věc o něm a tak mi to uvnitř zamrzelo.No jo neni to Denis kterej si uměl popovídat s každym.Jinak Lucka mi nakonec napsala v noci.No a sem moc ráda že tu vidim Kaču.Jak ti je Kači? Sem ráda jestli jste se usmířily se Sany.Ty hádky já taky nedávam.

Pils (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Milu, tak to v životě chodí, nakonec problém, který čekáme, nepřijde, a vyvrbí se něco, s čím člověk vůbec nepočítal. Neznám tvoji rodinu, ale jestli přijali doktora, tak se jim teď asi těžko přijímá někdo, kdo je tak trochu jinde. Buď se to změní časem nebo to dopadne docela jinak, kdoví. Zkus Sergeje motivovat něčím, o čem víš, že by tvoje rodina ocenila. Třeba že jim doma něco opraví a tak. A vůbec - uvidíte se často takhle všichni? Třeba to byla jen výjimka.

Miluna (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

No byli jsme tam necelých šest hodin.To bylo po prvý kdy tam takhle byl dlouho.A štve mi strejda i Sergej že to takhle dopadlo ale Sergej ještě víc ale asi nejde chtít aby si každej s každym sednul.Vidíme to tady vidíme to v reálu ale těžko se mi ty Sergejovo blbý poznámky na něj poslouchali.Strejda mu nic neudělal tak nevim proč měl tak blbý kecy.No nemam chuť už ho tam vodit zase delší dobu ale aspoň že s mámou a tátou s nima byl vcelku dobrej.

bianka (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Ach jo, jak na Nový rok, tak po celý rok?
Já dojídám cukroví u kafete a zírám. Káčo, Miluně bys tady hodně chyběla. Štíplaví anonymové či jiní "srandisti" jsou a budou. :-)

Reklama

Přidat komentář