Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

Víš co je tvoje?a co chceš ty,nikoho nezajímá natož Milunu.Miluna by ráda masírovala,tak to MILUNĚ PŘEJ.

-Aleš- (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

Tak jsi mě předběhla. Bohužel ale musím konstatovat, že Miluna k tobě nic necítí. Jak jinak si vysvětlit, že tady veřejně před tebou píše, že se snaží kontaktovat nějakou holčinu na netu a jak vidíš, velmi lehce by se nechala sbalit jakoukoliv postarší dámou, která projeví zájem :-)

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

Tak počkej!!!ty jsi nedávno tvrdila, že nemocná není, že to je povahou i ty její sexuální projevy. A ohledně té štětky. Poskytuje sex Sergejovi za peníze, bez nějakého většího zájmu, když se ted zajímá o ženy. Poskytla sex i jeho kamarádům, jen tak, protože chtěla a to dělají štětky. Možná jí uvařili za to gulášovku, to nepsala.

hmmm (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

nedošlo mi, kdo je u Radky nemocný, ale teď to taky vidím, že myslela Milunu. Máš pravdu, Milka sexuje za úplatu skrytě, jen se tomu tak neříká

Radka (Pá, 29. 11. 2019 - 12:11)

Já nad tím přemýšlela a taky mi to nesedí.Asi takhle,pokuď někdo si chce jen užít a ten člověk ho jinak nezajímá,nemiluje ho a ještě mu chce platit tak proč by si vybírala nemocnou osobu? U mě je to jiný, já jí miluju a neberu jí jen sexuálně.A jestli jí tohle někdo píše aby mě nasral tak se mu to daří! Doufám že to neudělá a s nikým už se tady scházet nebude,rozhodně ne se ženskou.A navíc Milunka není žádná štětka aby se poníženě nechala kupovat,ještě od ženský.Milunka tuhle roly se ženskou určitě nemá ráda.Ten kdo platí,si pak říká o rozkazy takže asi nic pro Milunku která je ráda dominantnější.

Radko (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

s nemocemi to máš nějak pomotané. Žena, která delší dobu nemá sex, není nemocná. A co když se dotyčné líbí Milčin dominantní styl a ten si ráda zaplatí? Hele nech to na Miluně, ona už se rozhodne, co s tím udělá. Ty se s tím srovnej, o nic přece nepřicházíš, Miluna tu bude pořád.

hm (Pá, 29. 11. 2019 - 11:11)

plánuje změnu pobytu

no (Pá, 29. 11. 2019 - 11:11)

záleží na tom, jestli je to podle Milunina gusta. Ona má ráda spíš náhodilé akce než něco plánovaného

Fernando (Pá, 29. 11. 2019 - 01:11)

Dyť si to někdo vymejšlí! Z Miluny si dělá legraci a Radku aby rozhodil...

ne (Pá, 29. 11. 2019 - 11:11)

nevypadá to, že by si někdo vymýšlel. Napsala tu žena, která stojí o Miluniny sexuální služby a když ona nestojí o peníze, koupila by jí oblečení ( dárek? ). Vypadá to na seriozní nabídku a proč by to Miluna nevyzkoušela? Paní si pro Milunu přijede, odveze si ji domů, užijí si a přiveze zpátky. Podle psaní nejde o legraci, ale normální nabídku.

ano (Pá, 29. 11. 2019 - 11:11)

je to tak. Nebyl by problém, si zjednat profesionálku, jenže to není ono. Ty jdou jen a jen za ziskem, pak také mají své naučené postupy, jako dělnice u pásu, v průběhu myslí nejspíš na to, co budou zítra vařit atd. Kdežto Milka do toho jde se zanícením a celou svou bytostí

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 01:11)

Taky si myslím.

Miluna (Čt, 28. 11. 2019 - 22:11)

Víš co já věřim že by žena chtěla platit ženě možná nějakej luxusnější.Abych nezklamala.Nevěřim že by nějaká chtěla platit mě,podle jak se popsala.Já nemam co nabídnout,tim myslim že nemam teď ani nějaký lepší hadry.Mam jen ty natrhlý ryfle a musim nějaký dokoupit a nevim jestli bych nějakej takhle stačila.Ale neni pravda že by ze mě padaly šváby nebo svrab jak tu někdo píše,to zas ne.Ale jako někdo novej by se hodil to nepopíram.Nejvíc mi přitahujou osamělý ženy které jsou submisivnější a maji svuj byt,ráda bych takovou jezdila navštěvovat a dělala jí dobře ať masáží,tak uklidňovánim a objímánim.

Miluno (Čt, 28. 11. 2019 - 22:11)

ale tady nejde o oblečení, teda pokud není špinavý. Nemusíš být jako manekýna, zde jde o něco jiného přece. A oblečení by jsme mohly dokoupit, co ty na to?

Miluna (Čt, 28. 11. 2019 - 23:11)

Teď nevim kdo si ty? Psala mi nějaká čtyricetiosmiletá pani a tohle je ale zase jinej typ příspěvku.

už to vidím (Čt, 28. 11. 2019 - 22:11)

jak Miluna vyklepává šváby z igelitek, štěnice z oblečení a svrab z těla a chystá se na nové dobrodružství.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 21:11)

Tak Radko, Miluna potřebuje někoho ke komu by mohla jezdit. Možná Miluně zájemkyně pronajme byt? Nebo zařídí výdělečnou činnost?
Maséři jsou dobře placení Miluno i ti erotikčtí dvojnásob.

Miluna (Čt, 28. 11. 2019 - 21:11)

Věk by mi určitě nevadil ale spíš by mi nevadilo něco stálejšího ke komu bych mohla jezdit.Jednorázovky se ženou nebo aby mi platila to ne to nechci.Spíš někoho koho bych mohla mít ráda.Připínák už nemam.Ale masáže bych dělala ženám moc ráda.

To (Čt, 28. 11. 2019 - 21:11)

To těžko dosáhneš Miluno, mám dojem, že Anonym je žena žijící normálním životem a tak úplně jinak než ty. Hledej ve svých vodách jako jsi ty nebo Radka. Anonym ti udělala nabídku

Miluno (Čt, 28. 11. 2019 - 22:11)

to je jen nabídka na masáž za úplatu. Povedeš masáž, dostaneš zaplaceno a basta. Nečekej, že se tam hned zabydlíš, jak ty to dokážeš. Anonymka si tě tam těžko nasáčkuje, to by musela být hlupačka jako jsi ty nebo Radlice.

Reklama

Přidat komentář