Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

Dnes je tolik antikoncepcí, ale Miluně jde o to, že by je musela platit, viď. Jsou totiž drahé a ty levnější pro ni nejsou asi vhodné.

To (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

asi ne, ona si usmyslela, že nic nechce, tak bude radši rodit děti pokud to půjde. Stačilo by nebyt sobecká trochu něco vydržet. Ale ona ne jen samé výmluvy. To zase od ní bude slovní průjem, teš se, co všechno ji vadí, bolí, rozčiluje, šikanuje a nechápe, že ona je slabounká a pracovat nevydrží. Líná Socka je pro ni pochvala

Miluna (Čt, 11. 7. 2019 - 09:07)

Jo slovní průjem,já píšu ošklivý následky.Změny osobnosti,bohužel to umí způsobovat vážný stavy,nevim co píšeš tak nenávistně! To je dneska doba,léky byznys.Zobejte antikoncepce pak z toho maji psych poruchy a deprese,nevadí tak zobejte antidepresiva.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 09:07)

Prosim tě, nerozumuj a koukej mazat ke gynekologovi. Jo a tobě by změna osobnosti neškodila, rozhodně by to nebylo k horšímu, ty netáhlo líný

Miluna (Čt, 11. 7. 2019 - 09:07)

Tebe by to asi teda bavilo koukam být připoutaná v blázinci???

Co" (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

Takže brzy další těhotenství

Miluna (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

To sem gynekologovi dávno říkala a jediná nabídka od něj antikoncepce,kterou nesmim takže je mi to k ničenu.A analgetika beru a když mi v jednom dni bolí když je nejhůř hlava,prsa,záda,nohy tak oni obvykle pomůžou jen na jednu věc a zbytkem trpim dál a ještě ta hnusná únava se závratěma.Teď kdybych měla jít do práce tak teď bych mohla teď už to je normální mens a bolí mi už jen břicho.Ale ty dny před je fakt hrůza.A Sergej odjel do práce a já šla pak na záchod a tam na chodbě od něj nafoukanej ten svinec a vlezlo to až do koupelny.Tak sem musela zadržovat dech protože v tom se dejchat nedá a zas mě to tak nasralo!!! On ani nesnídá,jen se obleče a jde ale musí to tu fouknout,nemůže si to nechat rovnou na ven!!! Jo jasně kdybych nešla na záchod tak bych to nevěděla ale šla sem tak mam mu to říct ať to tu bez balkonu nefouká vůbec? Nebo to mam tolerovat a říct si že každý den na záchod hned co odejde nechodim,tak to mam ignorovat? Ta pára se tam drží tak ještě hodinu,možná i dýl.Nemam jak to v chodbě vyvětrat.Radko já ani nevim,teď jak mi bylo blbě tak sem to vůbec nepotřebovala celkově.A když slyšim ženská tak se u mě nic nezměnilo a v hlavě pořád jen ona.A jak se máš ty?

Co? (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

Ty nebereš antikoncepci, když zrovna ty bys ji měla brát a nevymlouvat se, že po ní blbneš?

Návštěvník (St, 10. 7. 2019 - 22:07)

jojo, makat se musí i s menstruací, tvé příznaky nejsou výjimečné, znám to taky. léky proti bolesti doporučených lékaři pro PMS jsou acetaminophen , ibuprofen a naproxen . Lékaři mohou také předepsat antikoncepční pilulky na snížení bolesti a jiné příznaky PMS .

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

Chce to o5 spolupráci s lékařem. Tentokrát s gynekologem. V dnešní době jsou na to léčiva, které bolest tlumí. A doopravdy, makat se s tím může a musí.

Radka (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

A nechybí ti už taky ženská? Tu Lucinu stejně nemáš.

jojo (St, 10. 7. 2019 - 19:07)

a pořád dokola....//www.cmhcd.cz/stopstigma/poradna/psychiatr/pms-antidepresiva/

Návštěvník (St, 10. 7. 2019 - 19:07)

Je vidět že většina žen z diskuze tyhle problémy PMS v tak závažné míře nezná proto to posílání k psychologovi kterej s tímhle problémem nic nezmůže.Miluno lituju tě.S tímhle by společnost něco měla dělat a nevyhazovat za to ženy z práce,když ta žena tohle neovlivní.

? (St, 10. 7. 2019 - 19:07)

Oni si píšou?

Andrea (St, 10. 7. 2019 - 19:07)

Milco, nevíš, proč nepíše Otík? Já přišla z práce a odpočívám, bolí mě celá Andrea

chápavá (St, 10. 7. 2019 - 18:07)

Milčo my ženy které tohle nemáme nebo aspoň ne každý měsíc můžeme být rády jakou máme vlastně výhru.Teď jsem o tom hodně četla a ty trpíš Premensruačním syndromem (PMS) a bohužel zrovna v tom závažnějšim vydání.Vzniká týden až někdy dokonce dva před menstruací a končí s prvnim dnem krvácení.Takže od dneška by si měla mít na chvíli už klid.Ženy co tím trpí psaly přesně co ty.Že se ani nemohou kolikrát kontrolovat jako by je posedl ďábel.Mění je to a dělá to z nich někoho jiného.Když můžou tak ani nevylézají ven a nesedají za volant aby to nedopadlo zle.A některé kvůli tomu přišly i o práci protože když to má někdo takhle vážnější s tím se opravdu pracovat a normálně fungovat nedá.A absenci v práci každý měsíc nikdo prostě trpět nechce.Taky ženy píšou -schrnu to- že je u toho bolí klouby,kosti,svalový křeče,prsa,migreny,celková únava a vyřízenost organismu,někdy i průjmy,schvácenost,bolesti nohou,zad,pocity na zvracení.A k tomu ty šílené psychické stavy plačtivost,agrese,deprese.Dneska jsi psala že tě bolí koleno a holenní kost takže opět z toho.Nejhorší že to léčit nejde že na to jsou hlavně jen ty bylinky.Tak už je asi budeš muset brát s přestávkama do přechodu pořád.Na tohle ti žádný psycholog nepomůže a důchod ti na to nikdo nedá.Vim že to je fakt peklo a sama jsem to za několik let zažila asi jen dvakrát a myslela jsem že jsem nemocná jak mi bylo zle.A opravdu to přešlo přesně první den menstruace.A když jsi v pořádku dva až tři týdny za měsíc a pak týden nebo dokonce dva ne tak se nedivim že tě všude vyhodí a že s tim dělat nevydržíš.Navíc je to i hodně zaměňováno s obyčejnými menstruačními bolestmi ale to je úplně něco jinýho.Ty obvykle začínají první den menstruace a končí třetí den menstruace.Na to stačí si vzít analgetika a neni to tak strašný jako PMS.

Miluna (St, 10. 7. 2019 - 20:07)

Tak tohle je nádherně napsáno.díky díky díky.Je to tak no.Ja sem dřív taky nechápala co se to semnou děje a ty bolesti kostí sem si myslela že už se rozpadam a ono je to všechno tohle svinstvo.Bohužel no patřim mezi ty menší procento kdo to má silný.Antidep.řeší jen psychiku ale já potřebuju i tu fyzickou výkonnost.A i když každý měsíc nemam stejný a někdy to má lehčí průběh tak někdy naopak sem na tom zle.Teď poslední dny sem měla fyzický problemy.No pujdu opět do těch bylinek,s nima mi bylo dobře a fungovalo to přes půl roku pak se to začlo nenápadně vracet.Adruško tak pěkně odpočívej.Říkam si jestli si na zahrádce nebo co děláš.O Otíkovi nevim.Je možný že mi psal na Lidé na profil ale nějakou dobu sem tam nebyla tak za chvíli kouknu.On pořád chtěl další fotky ale já na to neměla náladu.

Miluna (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Já mam problemy formulovat slovně myšlenky.Když mluvim s někym předkym mam respekt nebo se stydim občas se zadrhávam nebo se seknu a neumim to tak vysvětlit.Daleko víc mi vyhovuje psaní.A po pravdě mi trochu pořád vnitřně chybí Denis,s nim sem se cítila na jednu stranu bezpečněji.Sergej nosí jeho košili tak někdy to na mě působí divně.Na Denise sem koukala před chvílí mu na profil a koukala sem že i lítá záchranářskym vrtulníkem jak dělá teď na pohotovosti:-O zase cítim ten obdiv a tak.Ale vim stejně už sem mu k ničemu.Ty bylinky vim že se berou tři týdny a týden pauza a celkem tři měsíce ale nevim kdy se zase můžou po těch třech měsících,to nevěděla ani Alice.Jo a už sem to dostala,tak zase se mi potvrdilo že teď týden co mi bylo zle a bez energie za všechno to fakt může jen to.A s tim mi psycholog nepomůže.Kdyby ty krámy tohle semnou nedělaly byla bych výkoně na tom líp.A je pravda že jak se vypisuju,neznamená to že si jen stěžuju ale spíš píšu ze zvyku a že vim když dlouho nepíšu tak mi tu někteří píšou pak kde sem a proč nepíšu.Tak prostě píšu cokoliv i když to vypadá jako stěžování.Psychologa bych možná zvolila kdybych byla na tom i psychicky špatně (trvale depresivně a smutky) a neměla ani Sergeje.

? (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Miluna rady nehledá ona se jen vypisuje a líbí se jí když se najde někdo podobný jako je ona a s tím jí baví si psát.Copak to nikdo nechápete?

! (St, 10. 7. 2019 - 13:07)

Každý ti tady radí psychologa, ten tě poslechne, nechá vypovídat, poradí. Tak už konečně k němu jdi!

Reklama

Přidat komentář