Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

jojo (Út, 9. 7. 2019 - 16:07)

zvuky v krámě vadí každýmu, prodavačky jsou zaměstnanci, to je jako kdyby zdravotním sestrám vadil smrad z desinfekce a nechtěly kvůli tomu pracovat. A co ty máš s fyzičkou? Na co se léčíš?

Miluna (Út, 9. 7. 2019 - 16:07)

A je normální že se ti zvuk mrazáku,nebo pípání kasy zarývá do mozku a začneš se z toho třást až musíš utéct nebo máš pocit že ti jebne?? A fyzicky muset častěji dělat přestávky a chodit si lehnout-sednout z důvodu křečí do zad.Nebo celkový vyčerpanosti a pocitu že se složíš.

sany11 (Út, 9. 7. 2019 - 16:07)

Protoze ty se na to v podstate soustredis a cekas na to, misto aby ses naucila to nevnimat. To totiz jde. To prave by mel umet ten psycholog, te to naucit, pomoci nejakych mentalnich cviceni.Ale predevsim musis ty sama chtit.
Jasne, kdyz si budu rikat mouchy zas…. a budu se sama vyhecovavat, tak mi jebne. :D

Lalla (Út, 9. 7. 2019 - 16:07)

Ano Milu, mluvíme o psychoterapii, kterou dělá specializovaný psycholog, ne psychiatr. Je to jak píše sany, jenže ty nechceš ani terapie, ne?

Sany11 (Út, 9. 7. 2019 - 15:07)

Mas urcite pravdu v tom,Milu, ze neni jednoduche najit dobreho terapeuta, kteremu by notabene opravdu zalezelo na tom, ti pomoci. Uz jsem to tu psala, ja bych to spis videla na psychologa, ktery by te mohl mozna naucit, jak se chovat, kdyz na tebe prijde nejaka ta "nechut" atd. Oni na to maji grify. Nevim take, zda se cpat praskama, ma nejaky vyznam, pokud tedy opravdu netrpis na nejakou depresi. Ja se take praskum cely zivot vyhybam, co muzu. Jedno, jakym.

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 15:07)

Jinak ti pracovat zakázali? To jsou věci, co se tady nedovím.

Miluna (Út, 9. 7. 2019 - 15:07)

Nikdo mi nic nezakazoval.Jen tenkrát v době léčení sem musela být doma.Ale já doktorum psychiatrum zase až tak nevěřim.Do hlavy ti nikdo nevidí a stačí neumět něco vysvětlit nebo něco popsat jinak a ví prd co vlastně máš.Já se kolikrát nevyznam ani sama v sobě natož aby se vyznal jinej.Víc věřim chirurgovi kterej dělá co vidí:-) kde vidí očima problem.Ale psychiatr??? Nedávno sem četla jak myslim někdo z Kladna bral roky důchod jen kvuli tomu že hrál debilitu.Přišli mu na to až úřady že měl i řidičák.Nebo jak pustili z blázince nedávno v Brně chlapa a on se pak zasebevraždil.Ne ja jim moc nevěřim, mam v sobě něco v čem se nevyzná nikdo to ti říkam.Jediný co bylo platný že mi zbavili depresí který mi opravdu chytli jednou silný ze skvělých antikoncepcí

Miluna (Út, 9. 7. 2019 - 14:07)

Tak se mi Sany ta holka taky nelíbí.

Miluna (Út, 9. 7. 2019 - 14:07)

No je fakt jak už sem se zarovnala a zhubla protože ještě před rokem po Renečkovi už sem opravdu začínala mít pár kg navíc a nikdo si mě ani nevšímal.Teď jak sem zarovnala a změnila trochu oblíkání tak pořád na mě někdo kouká.Zrovna včera na mě koukal hodně asi dvacetiletej bílej mladík až se mi chtělo smát.Nevim jak je to možný ale opravdu jsou asi chlapi víc ujetý na hubenost.Minulej rok sem měla o dvanáct kg víc a každej na mě sral a teď je to opak,akorát vim že kdybych jim řekla co mam ať na mě nekoukaji,tak asi 95% zájemců odpadne.Ale Denis a Sergej dokázali i tak,tak ještě asi nejsem ztracená u chlapů.Jo tak Sany proto sem to nenašla:-) už sem se bála aby sis nemyslela že už ani nejsem schopná najít doporučenej inzerát:-)

Sany11 (Út, 9. 7. 2019 - 14:07)

Tak jsem ted na Super videla zase tu "osklivou" 18 letou modelku, (jmenuje se Barbora Fialova) no fakt to tedy krasavice neni. Navic kunka, trochu kokta…. no je mlada, to se zlepsi treba. Ale hezci asi nebude. Chtela jsem sem dat odkaz, ale Doktorka to nechce vzit. To bylo uz vcera s tim odkazem na praci to same.

Miluna (Út, 9. 7. 2019 - 14:07)

Tak já jdu na tu holku kouknout.

pozorovatelka (Út, 9. 7. 2019 - 13:07)

Já to taky Sany nevidim ten inzerát od tebe.Mně to zase našlo v Písku pomocné síly do kuchyně na přípravu salátů,polévek,mytí nádobí.Ale pracovní doba soboty i neděle a někdy i od 7h ráno.

Sany11 (Út, 9. 7. 2019 - 13:07)

Mas pravdu, dnes uz to tam neni. Je tam jen Mc Donalds na plny, polovicni nebo brigadu.

pozorovatelka (Út, 9. 7. 2019 - 14:07)

Máš pravdu,taky mně to tak ukázalo.Asi ta předchozí místa někdo už obsadil.

hm (Út, 9. 7. 2019 - 12:07)

Máš jednu silnou závislost Miluno a to je závislost na těch, co tě živí.

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 13:07)

:))) to je pravda.ale Milči se vždycky někdo ujme díky té její postavě.dnes je taková doba že jsou in hubené dlouhonohé kočky tak v tom má výhodu.akorát to má těžší s tou nemocí.kdyby byla zdravá tak by měla i u Čechů úspěch.akorát s cikánama to byla mimo,ještě že z toho už vyrostla.

Sany11 (Út, 9. 7. 2019 - 12:07)

Nepis tam ani druh prace, ani zkraceny uvazek, ale trpelive si to procti. Ja to take tak udelala. ;)

Miluna (Út, 9. 7. 2019 - 12:07)

Silnou vůli proti závislostem sem myslela.Že by mě nedostala žádná závislost.Jo Andrejku obdivuju,sice nerozumim jak to v její práci chodí a co všechno musí dělat ale ona to dokázala a je nezávislá.Ale mě bylo daný do vínku hloupou hlavu tak mi nezbývá než se dřít někde na co nemam,tak proto to vypadá jak to vypadá.Já ani nemam představu Lallo u tebe jak vypadala tvoje práce,je to uplně mimo mě.Sany ale ta Práce.cz má v nabídce že si tam napíšeš město a zkrácený úvazek a druh práce tak sem to zadala a napsalo to nula nabídek,tak já nevim kde ti to našlo tohle co si napsala.Já pak na to ještě kouknu v klidu a něco tam z toho nezadam.

Sany11 (Út, 9. 7. 2019 - 12:07)

To je fakt potom tezky. Vzdelani nemas, tu sanitarku "nezvladas", na zkraceny uvazek se ti to zda malo, cely nevydrzis….a pritom pises, ze mas silnou vuli.Jak se to teda projevuje, ta silna vule?

Sany11 (Út, 9. 7. 2019 - 12:07)

No vis, Milu, to nesmis hledat jen ve vyhledavani,ale projet si poctive stranku po strance, jako jsem to udelala ja.A pak to najdes.

Reklama

Přidat komentář