Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Anonym (Pá, 3. 5. 2019 - 12:05)

Milco,ty nechodíš do práce?ty jsi se včera asi pěkně opilá co?Milco,ty zase zničíš manželství Rádce, stejně jako Alici,jsi zla, raději se starej o děti

Radka (Pá, 3. 5. 2019 - 12:05)

Proč by mně měla ničit manželství? Já bych žádnou trojku nikdy nedělala jako Alice s Jirkou.

pořád (Pá, 3. 5. 2019 - 13:05)

nechápeš ale ty asi nikdy nepochopíš

Miluna (Pá, 3. 5. 2019 - 11:05)

Moc díky,já pak v noci myslela právě na tebe na to jak si na mě hodná a tak a sem smutná že ti srdcem ze sebe nemůžu dát to co potřebuješ ale jestli i tak mi chceš tak se chci zeptat jestli bych dneska večer nemohla přijet já zatebou a někde i prřespat.Já sem to včera trochu přehnala víš a Denis to viděl a nemam to teď příjemný doma.

Radka (Pá, 3. 5. 2019 - 12:05)

No ty jo. Ty jsi překvapila.Akorát blbý že dneska a přes víkend už mám manžela doma.Tak něco vymyslíme a nebo mu říct že jsi kamarádka kterou jsem neviděla několik let.Ale nenechám si tu příležitost ujít broučků když chceš takhle přijet.Pojď na messengera a domluvíme se víc.

;-) (Pá, 3. 5. 2019 - 10:05)

Milco to je skvely jak si se natocila na fb.To Radku a chlapka s obezitou potesi.Musim uznat ty umis byt nahodou pekna holka,kdyz to neprehanis s cerne podmalovanyma ocima.Koukal jsem ti do tvare a cloveku projedou myslenky co vsechno uz mas za sebou.

Radka (Pá, 3. 5. 2019 - 11:05)

Už jsem koukla.Jo je tak krásná láska moje.Od doby co jsem jí viděla osobně tak jsem si to řekla že je krásnější než byla na fotkách i když tam se mi líbila taky ale to osobní setkání mě dostalo.Ale zkusím se nevnucovat jak mi tu někdo radil.Říkám si že jsem vůbec včera ve frontě věnovala úsměv takovej důře.Stejně Milunku mi žádná nenahradí.A nedivím se Jirkovi jak mu to trvalo se odpoutat.Teď jsem smutná i z počasí.To nám to začal ten květen a prý má být celej v takhle podobným duchu a to mám ráda teplo jako ty Pilsnerko.Jen na výlety nemusím v pařákách ale na procházky u nás kolem bydliště a doma mám ráda teplo.

pils (Pá, 3. 5. 2019 - 06:05)

Lallo, my dvě jsme v něčem hrozně podobné.

Fernando (Pá, 3. 5. 2019 - 02:05)

Lallo, píšeš že jsi taky zažila to mlčení z vlastní zkušenosti...to jsi mlčela ty, aby On dal pokoj nebo mlčel On a ty ses trápila? :-)

Lalla (Pá, 3. 5. 2019 - 05:05)

Ne, Fernando, psala jsem o mlčení jako způsobu rozchodu. Místo přímého vyjádření, které bývá spojené se vztekem, slzami, přemlouváním

ukajinky (Čt, 2. 5. 2019 - 23:05)

jsou už starší téma....
Miluna (anonym)
Jaké má sex. zaměření?...A taky mi sama pozvala do její malé skupiny na Fb a tak sem tam šla a ráno to přijala.Jen prostě mi ještě neodpověděla soukromně.Já se bojim abych jí nějak nevyplašila.Já bych byla vděčná kdyby se semnou sešla a že bych jí aspoň mohla přátelsky obejmout a dívat se na ní.To už neni jentak dostat ženu si myslim,to co sem měla s Alicí už se nemusí nikdy povéct.Já sem úmyslně žádnou nehledala tahle to ve mě probudila nečekaně.
odpovědět
25. Říjen 2018 - 10:36

... (Čt, 2. 5. 2019 - 23:05)

Ale tu z října znala jen z internetu a tuhle novou viděla osobně tak jí to ještě víc dostalo.Asi sama byla překvapená že zase se jí líbí ukrajinka.

... (Čt, 2. 5. 2019 - 22:05)

Ukrajinka v ní něco vyvolala a Miluně je líto že si jí nechala propásnout a nepopovídala si s ní,když o to ukrajinka měla zájem a užírá jí to.

Miluno (Čt, 2. 5. 2019 - 22:05)

tohle je furt dokola, jsi obětí vlastní seuality, chvíli ve vrcholném nadšení a za nějaký čas v hrozným propadu. Tohle je k žití? Vyhledáš pomoc, abys mohla fungovat, jak sis představovala na počátku s Denisem? Sama to nezvládáš

zbytečná (Čt, 2. 5. 2019 - 22:05)

otázka - nevyhledá lékařskou pomoc. Proč? Psala to zde několikrát, nechce změnit svůj život, svoje prožitky, svoje dobrodružství.

no (Čt, 2. 5. 2019 - 20:05)

Na radku si ani nevzpomněla, píše o Alici

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2019 - 20:05)

Myslím si, že jsi to poslední co teď Miluna potřebuje.

Radka (Čt, 2. 5. 2019 - 20:05)

Milunečko ty jsi pila? Promiň mi prosím jestli to je i kvůli mně.Já na tebe nechtěla tlačit.Potřebujeme se.Já jsem tu teď sama a kdyby jsi chtěla hned přijedu za tebou holčičko moje.Já jsem byla nakoupit a zkusila jsem se usmát na jinou co stála vedle mě a udělala na mě takovej ksicht až jsem se lekla a hned zase vzpomínala jak jsi se na mě ty usmívala a hladila.Vypadá to že včera si teda odpolední neměla když nemáš ani dneska a nevěděla si že jsem na tebe čekala.Já se jedu projet autem,kdyby si náhodou chtěla tak napiš a já tam přijedu.

hm (Čt, 2. 5. 2019 - 20:05)

Radko nevnucuj se, sama vidíš, že ti ani neodpověděla. O tobě taky ani slovo dnes nenapsala. To si nepřipadáš trapně nutit Milunu aby tě chtěla? Jestli máš rozum, tak si řekni, něco jsem zažila a tím to končí. Nedělej na Milunu neustále tlak když nechce.

hmmm (Čt, 2. 5. 2019 - 20:05)

Je to obvyklý scenář, pořád stejný

Reklama

Přidat komentář