Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:-) (St, 27. 3. 2019 - 12:03)

Můj soused má pět dcer a o šesté dítě se už nepokouší, budu ho muset na tuto diskusi.

... (St, 27. 3. 2019 - 13:03)

Tak řekni sousedovi ať na to nechodí jednou za týden a dá se ženou první styk pár hodin po vyhonění a pak ať i další styky pokračují co nejdřív za sebou a snad to ten kluk už bude.

Fernando (St, 27. 3. 2019 - 11:03)

Vidím, že si to někteří (anonym "no" v 10.41) vykládají obráceně: rád věřím, že při sexu s manželem (Indem) skutečně nebyl prostor pro nějaké "námořnické" spermie. "Pachatelem" je přece ten maník z diskotéky! - Pro Aleše: Jistě nebyl organizován žádný cílený výzkum v rodinách námořníků (i když se konají i horší blbiny); stačila pouhá statistika plus nahlášené případy znásilnění v přístavních městech :-) - Pro Pilsnerku: myslím, že naše teorie si vzájemně neodporují, ale naopak do sebe dobře zapadají.

aha tahle (St, 27. 3. 2019 - 12:03)

Pachatelé z diskotéky hmmmm, asi určitě nebyl sám ani tihhe hoši moc sexuální zdženlivosí netrpí

Návštěvník (St, 27. 3. 2019 - 11:03)

Ano zapadají.Fernando ty jsi napsal teorie na muže a Pilsnerka na ženy a obojí dává smysl.Mám pocit že to anonym nechápe a plete ty teorie dohromady.

a (St, 27. 3. 2019 - 11:03)

samé

aha (St, 27. 3. 2019 - 08:03)

Nech si to patentovat.

Návštěvník (St, 27. 3. 2019 - 08:03)

To je prokázaná studie.To neni muj výmysl.

Návštěvník (St, 27. 3. 2019 - 08:03)

Taky jsem věřila, že vajíčka a sádlo jsou plné zlého cholesterolu a dnes už to není pravda. To jsou věci. A sádlo je dokonce zdravější než máslo.

Návštěvník (St, 27. 3. 2019 - 07:03)

V té době provozovala sendviče s dalšími cigány. Co se týče Denise, sotva si sex před Milunou odříkal. Opravdu jste všichni tak naivní?

. (St, 27. 3. 2019 - 08:03)

Nechápu jak to myslíš? Jestli si Denis neodříkal sex a měli ho častěji opravdu má větší šanci na kluka jak tipuje Fernando,já s ním taky souhlasím.

Návštěvník (St, 27. 3. 2019 - 08:03)

Já právě taky souhlasim.

Návštěvník (St, 27. 3. 2019 - 07:03)

Ale ono je to opravdu známé že když chlap neměl déle sex má větší šanci zplodit holku,protože holčičí spermie je odolnější a déle vydrží.A když má sex chlap častěji tak jsou spermie obměňovány a je šance víc pro kluka protože spermie kluků jsou rychlejší.Miluna tenkrát s Marianem ale nebyla denně.Měli pauzi mezi sebou,takže jí mohl holky udělat po té pauze.A co psala Pilsnerka je taky pravda že když v těle ženy vajíčko už čeká tak i to je šance spíš na kluka než když chvíli čekaji spermie na vajíčko.Fernando i Pilsnerka to napsali dobře,tak jak to prostě je.

no (St, 27. 3. 2019 - 10:03)

Miluna s Marianem otěhotněla asi týden po porodu Milánka. A když počala někde na diskotéce s nějakým šukálistou a pak se narodila Zdenka, tak byla vdaná za Inda, otce Richarda. Moc prostoru pro nějaké zadržování námořnických spermií tam nevidím

Návštěvník (St, 27. 3. 2019 - 11:03)

Tak nemusela mít sex denně.Tenkrát psala že ind odjel někam dál a jí hrabalo a šla na diskárnu a tam se vyspala s tim kdo jí udělal Zdenu.A dotyčný měl třeba sex zrovna po delší době tak by to pak odpovídalo že se jí udělala holka.Promiň,ale mně připadá že to moc nechápeš.Ty námořnické spermie bylo myšleno na ty chlapy že neměli častý sex a zrovna tak ho nemusel mít ten z diskotéky.Stačí kdyby nestříkal pár dní tak mu pak můžou převládat holky.Za to třeba Aleš kterej si ulevuje denně ten by mohl mít šanci na samý kluky.

Návštěvník (St, 27. 3. 2019 - 11:03)

--samÍ kluky

:D (St, 27. 3. 2019 - 07:03)

uáááá. Spermie čaká jo?
A mění se podle doby čekání?
Aha.

Návštěvník (St, 27. 3. 2019 - 08:03)

Ano chvíli tam přežívaji když tam neni ještě vajíčko a nemění se,ale klučičí spermie rychleji zahynou a holčičí vydrží dýl.

Hanka (St, 27. 3. 2019 - 05:03)

Fernando, jakto že Miluna porodila dvě holčičky dvojčátka, když si v tu dobu sex užívala tzn. denně? Příroda je čarodějka a kašle na nějaké výpočty.

-Aleš- (St, 27. 3. 2019 - 06:03)

Hlavně by mě zajímalo jak probíhal výzkum rodin námořníků po dlouhé plavbě. Kdo takovou blbost financoval? To si asi badatelé užili. Kdo ví odkud Fernando čerpá tyhle informace. Asi zase z různých vědeckých publikací :-)

Reklama

Přidat komentář