Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Milunaa (Po, 26. 11. 2018 - 17:11)

Tak Alešku to je opravdu přes čáru.Připomělo mi to toho kterej mi dostal do průserů.Hlavně jí nenechávej někde v dosahu občanku když má takovýhle nápady tak aby si nevzala na tebe půjčku.A co to vlastně chtěla za 400kc? Je to teda na nic že dělá takový chyby.Je sama proti sobě.Tak že by teď zas přespávala v opuštěnym baráku? Mě teď tak vytočil muj syn že mi taky srazil náladu.Sem ho pak seřvala a on mi řekl že sem agresor a to mi vytočilo ještě víc!!!!! Ještě mi kvůli němu venku zmoknul mobil a teď to má takovej divnej zvuk při dotyku jak to vybruje.Achjo:-(

-Aleš- (Po, 26. 11. 2018 - 17:11)

Milunko kdyby mi o tom řekla, tak bysme se mohli nějak domluvit. Tohle dělat za mými zády je sprostý. Byly to nějaký létající talíře pro její bráchy. To fakt nechápu. Ona si umí vydělat dost peněz, kdyby mi to řekla, tak jsme mohli zajít do obchodu a normálně to koupit. Pak by jí to strhl z kapesnýho :-) Já jsem si myslel že je chytřejší. Chyba byla že jsem ji nechával u počítače, ale že začne na moje jméno nakupovat by mě nikdy nenapadlo.

Milunaa (Po, 26. 11. 2018 - 17:11)

To jo je to sprostý,nedivim se že tě to nasralo.A když si umí dost vydělat tak by měla lepší mít svoji adresu.No tak to asi nejde s ní bydlet co že nevíš co j napadne:-( kdyby ti tam fakt jednou přivezli nějakou káru na tvoje jméno:-) ..(jak si sám psal o autě)

-Aleš- (Po, 26. 11. 2018 - 17:11)

Milunko teď když jsem ji počtvrté vyhodil, tak je to poprvé kdy toho nelituju. Uvidím jestli se v pátek ozve. Ještě nevím jak zareaguju, ale s tímhle jsem opravdu nepočítal a i když bych se s ní ještě stýkal tak přespat ji už u sebe nenechám, to vím jistě.

Milunaa (Po, 26. 11. 2018 - 19:11)

Tak uvidíš jestli ti to vydrží a nezačne se stýskat později.A jak to u vás probíhá to vyhazování? Křičíš na ní nebo jak??? Tak sedíme zase oba sami.Já začínam být zase v nějakym neklidu.Už Fanoušek koukam nepsal dýl a mě to provokuje jak o něm dýl nevim.Pořád se bojim aby se něco neposralo.Nejradši bych ho měla pořád někde na kameře abych ho mohla sledovat.

-Aleš- (Po, 26. 11. 2018 - 20:11)

Milunko, to už asi nejde napravit, důvěra už je pryč. Já jsem na ni nekřičel. Já si totiž uvědomuju že tím že si takovýhle lidi beru domů nebo jen s nimi sexuju riskuju a je to moje chyba. To jsou většinou kriminálnice, to znamená že jsou nějak narušený. Vždyť jsem byl už kvůli jedné takové v blázinci. Teď jsem byl ve městě a potkal jsem tu holku. To jsou paradoxy, když jsem ji potřeboval, tak nebyla k nalezení a teď když mě takhle podrazila ji hned potkám na ulici :-) Moc se se mnou bavit nechtěla a když jsem jí řekl že za to že jsem jí dával střechu nad hlavou a každej týden tisícovku se mnou jenom vyjebávala, jen odpověděla - všechno? a šla pryč. Vypadala dost sklesle, asi zase neměla kam jít. Ona má v sobě nějakou sebebestrukci. Místo aby byla vděčná za to co pro ni dělám dělá takovýhle sviňárny. Teď jsem ale zase sám a zklamanej, tak asi sem moc psát nebudu, protože nemám o čem. Už nikdy nepotkám někoho kdo by mě takhle zaujal jako ona.

lalla1 (Po, 26. 11. 2018 - 21:11)

Aleši, jestli teda můžu. ty sám víš, kde jsi udělal chybu prostě jsi překročil pomyslnou čáru mezi obchodem se se sexem a vlastním soukromím. Podívej, narušených lidí sem píše dost a jejich problémy jsou vpodstatě podobné jako té tvé slečny. A zamilovat se do někoho takového je průšvih, ona představuje vše, co ty nežiješ. A neboj se, dostaneš se z toho, jsi stabilzovaný, pracuješ, máš mámu, která tě má ráda, šéfa, který je skoro tvůj kamarád. Máš bydlení, nemáš dluhy, chlape, kolik lidí nemá skoro nic z toho, co ty. A piš sem. Kvůli sobě i nám ostatním.

ďáblice (Po, 26. 11. 2018 - 21:11)

Doopravdy si myslíš, že se z toho dostane?
A co když nechce? A vnitřní hlas mu našeptává: Ještě jednou, naposled.
Dámy, snažíte se tady ty aktéry navésti na správnou cestu, ale oni sami z té cesty nesejdou. A vy jste doopravdy slabé útěchy.

lalla1 (Po, 26. 11. 2018 - 21:11)

Ano, je to tak, chce nechce to je na každém. Ono Doktorka.cz a stejně tak toto vlákno je o zábavě. Bavíme se vztekáme se, odreagováváme se. Myslím, že jiné ambice tady nikdo nemá. Snad jen pozorujeme svět, který je nám mnohým vzdálený a vyslovujeme svůj názor. Pomůže? Nepomůže? Někdy nám to prostě nedá...

ďáblice (Po, 26. 11. 2018 - 21:11)

Ale odlehčím to, za to vaše neustálé povzbuzování se možná dostanete do nebe. .-)

Ale , že by to tady bylo o zábavě? Toto vlákno je poučné, neskutečné, bolestivé a dalo by se napsat hodně tohoto přirovnání. A souhlasím. Většině svět hodně vzdálený. Tak pokračuj v psaní, já to povzbuzování už vzdala. Marné volání do daleka.

lalla1 (Po, 26. 11. 2018 - 21:11)

Poučné a bolestivé. Pro nás. To jsou přesná slova. Zábavné jsem myslela ve smyslu, že tady nikdo nevytváříme nějakou sociální nebo psychologickou práci...jen piš, ono ti to stejně nedá

ďáblice (Po, 26. 11. 2018 - 22:11)

Určitě mi to nedá nereagovat. Člověk se do toho vžije, což není dobré. A reaguje. Ale povzbuzovat, podle mě je marnost samá. A nakonec. Buďme rádi za to, co máme.

lalla1 (Po, 26. 11. 2018 - 22:11)

To máš těžký. To je jako bychom šli po ulici kolem člověka, který chce skočit pod tramvaj a ty tomu můžeš zabránit. Můžeš, zkusíš to ale on stejně skočí. Po druhé uděláš co? Vykašleš se na to? Ne zase uděláš pokus. Asi bude marný....já už jsem s tím slovem naděje otravná hmmmm.

hm (Po, 26. 11. 2018 - 22:11)

hmm, ale to je reál. A tady to člověk čte bohužel jako scifi. A ty slova jsou slabá. Když nepomůže ten, kdo je může chytit za ruku, nebo spíše dávno měl a pomoct .

die (Po, 26. 11. 2018 - 16:11)

Aleši a co takle vyměnit zámek? I když si myslím že si ji zase nakvartuješ zpátky :-)

-Aleš- (Po, 26. 11. 2018 - 16:11)

Zámek snad měnit nemusím protože klíč mám jen jeden. Ostatní jsou schovaný. Tohle už je hodně přes čáru, ale aspoň mi nebude chybět když vidím čeho je schopná. Ona mi o tom ani neřekla, kdybych se nepodíval do mailu tak o to ani nevím. Zátím se mi z toho eshopu neozývají, ale podle recenzí to nejsou podvodníci, tak snad mě nebudou nějak uhánět.

-Aleš- (Po, 26. 11. 2018 - 16:11)

A to ještě včera měla hroznou starost že ji lezu na FB. Já sice znám její heslo, ale tohle bych si nikdy nedovolil. Snad mě to vyléčí z toho si cigánky tahat domů. Každopádně jsem si pro jistotu zahesloval přístup k počítači, kdybych zase selhal protože když odcházela tak mi řekla že mi v pátek zavolá :-)

a (Po, 26. 11. 2018 - 15:11)

Myslím Jirku a teď taky Aleše. Ten kolotoč se nezastaví.

a (Po, 26. 11. 2018 - 15:11)

Já si myslím, že mu to začne chybět a ke svému životu se vrátí.

-Aleš- (Po, 26. 11. 2018 - 15:11)

Milunko tak jsem s holkou definitivně skončil. Když jsem přišel z práce, tak jsem šel na svůj email a zjistil jsem že si objednala nějaký zboží na moje jméno. Vynadal jsem jí a už se tady nesmí ukázat. Hned jsem tam napsal že ruším objednávku. Nevíte někdo jak se to řeší když mi ji přivezou? Mám jim říct že si balík nepřevezmu nebo to musím převzít a poslat zpátky? Jsem nasranej na nejvyšší míru. Ona se to snažila omlouvat že na sebe to nemohla objednat protože nemá bydliště. To je fakt skvělý. Ještě že jsem to utnul včas, příště by si mohla na moje jméno objednat třeba auto.

Reklama

Přidat komentář