Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

joj (St, 20. 12. 2017 - 12:12)

vy tady žijete touto diskuzí a zapomínáte žít svůj život

proč (St, 20. 12. 2017 - 12:12)

kdo platí nájem? Napůl?se ptáš? Starej se o svoje!

Ale (St, 20. 12. 2017 - 12:12)

zase nevíš, co jí Jirka...Ona mu nadávala HLAVNĚ kvůli Alici, ne kvůli tomu co jí psal v sms. Máš číst pořádně, poom budeš chápat.

a (St, 20. 12. 2017 - 11:12)

To bylo přece jasný, že mu...kdo platí nájem? Napůl?

ale (St, 20. 12. 2017 - 11:12)

To bylo přece jasný, že mu...zase nevíš, co jí Jirka psal v sms.

Miluno (St, 20. 12. 2017 - 10:12)

Jo i za Románkem chce.Ale...To bylo přece jasný, že mu přidržíš. Jen proto, aby ses nebála, že tě vyhodí. No podle těch nadávek a urážek bys zasloužila jedině od Jirky kufry za dveřma. Teď ti je dobrý viď.

ale (St, 20. 12. 2017 - 09:12)

Jo i za Románkem chce.Ale...Miluno, Jirka doopravdy na to nemá, vidíš, že Anetku nezvládl. Ale návštěvovat je může. Ono čas ukáže, jak to vše bude. Ale teď, když jsou malé, potřebují péči a ta není jen o tom, že je nakrmí.

Miluna (St, 20. 12. 2017 - 09:12)

Jo i za Románkem chce.Ale stejně by je chtěl zpátky.Já nevim je to takový divný takhle jak to dopadlo akorát je mi zvlášně že dneska v noci jsme po té době od léta měli sex.Nevim co by na to řekla Ali,vůbec nevim ale začlo to večerem že jsme šli spát vedle sebe.

Jo (St, 20. 12. 2017 - 08:12)

Jo on ví kde je Anetka a...Doufám, že Jirka se pojede podívat i na Románka. Sice není jeho táta, ale Románek ho bral jako tátu. Tak by se mohl na klučinu taky podívat. Za předpokladu, že ho k němu pustí.

ano (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

kdo rozhodne, že někdo...s tím souhlasím. Byl to ode mě jen takový povzdech.Spousta lidí z domovů žijí normální život. Ten povzdech byl o tom, kolik lidí nemůže mít děti nebo o ně přijde nebo je má těžce nemocné. To se pak tahle trojice těžce chápe a soutící. Navíc system je nastavený tak, že vlastně svou zodpovědnost mohou v klidu opustit

Mio (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

když jsem poznala Milunu,...To je od tebe moc hezké, máš dobré srdce

Mia (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

pravdu. Mia je pro Milunu...když jsem poznala Milunu, tak jsem nevěřila svým očím a musela to rozdejchat. Zvykla jsem si na ni a vidím v ní hlavně neštatnýho člověka, který si neumí poradit se životem, která se dostává velice lehce do průšvihů, má zdravotní problémy atd.
Mám jí ráda, je mě jí líto a nebudu kopat do neštastnýho člověka. Rozumím si s ní v některých věcech ohledně D, .
Moc nechápu některé její aktivity, tak se tím nezaobírám.
A jsem ráda, když jí napíšu pár řádků a jí to pomůže.

Nemusí to tak b (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

Jenže tihle lidé by děti...Ta Zdenka má určitě dobrou péči u Miluniných rodičů, jen se za matku stydí. A ten Milánek má milujícího otce Štefana, ovšem v jakém prostředí žije, těžko říct....Jirkovi kluci jsou určitě vpohodě,mají dobrou mámu,jen asi zklamání z táty. No celkem devět dětí mají tihle tři z toho už dvě adoptované, šílené

měli neměli .. (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

Jenže tihle lidé by děti...kdo rozhodne, že někdo může mít dítě a někdo ne? Takový je systém, jsou tu dětské domovy, ze kterých vyjdou lidé s možností žít život svých rodičů nebo úplný opak. Tohle se nedá předvídat, jak se kdo rozhodne

Mia (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

Já nevim mě ani nic Alice...Milu mám zde teplo, nepřetápím ale, to nemám ráda, velkej hic. Myslím si, že jsem dost otužilá, protože po ránu se psem, po obědě se psem a navečer se psem v každým počaí celou zimu. No ale bacila můžu chytnout, jsem těd dost často ve městě.

:-( (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

ale když si vezmeš, že o...Jenže tihle lidé by děti neměli mít. Co z toho, že budou materiálně zajištěny, když nepoznají rodinný život a v dospělosti budou žít životem těch tří. Nějaké geny určitě získají, jako oni tři.

Miluna (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

Jo on ví kde je Anetka a zítra za ní jede.Ale nevíme co bude dál.

Miluna (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

pravdu. Mia je pro Milunu...Jo máš pravdu já mam nejradši Miušku s Aleškem a pak tu jednu anonymku ta je pro mě taková tajemná.No a samozřejmě ráda čtu Sany a Pilsnerku.

to je fakt (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

že ty děti je to...ale když si vezmeš, že o všechny děti je nějak postaráno, možná líp, než kdyby byly s rodiči, tak to zas špatně není. Holt není každému souzeno být rodičem

názor (Út, 19. 12. 2017 - 22:12)

Jirka si přece vyběhal mateřskou tak o koho nyní bude pečovat

Reklama

Přidat komentář