Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Po, 18. 12. 2017 - 20:12)

Ne o sex se nejedná.Anonymko...Nekradla Alice jak vozila to zbozi?

. (Po, 18. 12. 2017 - 20:12)

Miluno v tvé situaci si opravdu můžeš tak akorát říkat že máš aspoň kde být:-(.A když ti je takhle zle i přes prášky tak si opravdu chudák,musí to být hrozný být v takových pocitech.

Miluna (Po, 18. 12. 2017 - 19:12)

Milušáčku neboj, zase bude...Jo Miuško strašně mě to bolí.vnitřně.Jak kdyby mi někdo projel nožem.A ten pocit jak jsme si tu s Jirkou zase zbili a bojim se právě toho soužití ale nic mi nezbývá když sem jaká sem tak to vydržet s nim a čekat co bude.To je moje budoucnost:-(

Miluna (Po, 18. 12. 2017 - 19:12)

Ne o sex se nejedná.Anonymko já sem Zdeně volala ale byla zlá ke mě a řekla mi že jezdit nemusim.Já mam fakt už jen toho Jirku jinak zas budu bezďák.Já musim jít nakoupit nevim jak mi tam bude.

Mia (Po, 18. 12. 2017 - 19:12)

Já Miu jediný...Milušáčku neboj, zase bude dobře. Jsi přece velká bojovnice, už jsi toho tolik zvládla, tolik jsi toho zažila a nebyly to jen hezké věci. Zase se z toho dostaneš. Třeba to s Alicí dopadne jinak a když ne, tak počkáš. Bylo by dobře, kdyby jste si s Jirkem nelezli na nervy, to vás zničí oba. Držím ti palce at se ti uleví, cítím z tebe velké zoufalství a bolest.

Miluna (Po, 18. 12. 2017 - 19:12)

Milu klid, máš ted blbé...Já Miu jediný uklidňování je malinko to že to vypisuju ze sebe ale už jen malinko.Já tam nechci skončit právě já to nechci zase znova.Já de bojim.Hudba mi zatim nepomáhá.Je to strašnej stav.Já se bojim toho života.Já už nemam nikoho zase.Jen toho Jirku jenže už vim že někdy umí být zlej.Nesmí se mu nic říct,je pak vztejlej a zlej a ona takhle se mi zničila.Neměla sem to jaro žárlit a pustit to z hlavy když se mi spustila s tou černoškou ale já sem to posrala že sem žárlila a takhle se jí vrátily problemy a teď jí zase nemam.Ale nikdo mi jí nenahradí:"((

Taky anonymka (Po, 18. 12. 2017 - 19:12)

Ne teď na ní vyhrábli...Chápu Tě. Nechci vědět žádné podrobnosti. Tak myslíš, že se už domu nedostane? Hlavně budeš asi muset trpět Jirku, proto se možná vrátil do bytu. Hlavní věc, že máš kde bydlet, kam bys jinak šla, když máma tě nechce. Snad na Vánoce půjdeš za Zdenkou, určitě bude na tebe čekat.

ale (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

Možná to bude vědět taky Sany. Miluno, jestli se jedná zase o sex, dají jí nejdříve léčit.

Mia (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

Ne teď na ní vyhrábli...Milu klid, máš ted blbé období, psychicky i fyzicky. Musíš to vydržet, musíšm nic jinýho se nedá dělat. Přece neskončíš zase v léčebně. Pust si nějaké písničky co se ti líbí a netejrej si mozek.Ono se to všechno nějak vyvrbí.

Miluna (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

Jo já už na něj nebudu reagovat.Jo jaro a podzim mam ráda.Ale tohle a léto je pro mě strašný ještě to podtrhuje tohle s Alicí.

Miluna (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

Miluno, už víš něco o...Ne teď na ní vyhrábli ještě jednu novou věc.Já tu nebudu psat co a ani sem to nevěděla.Proto píšu že má po podmínce a je v nemocnici a pak si jí už asi převezmou.Mě je z toho všeho strašně,já nevim co mam dělat.

No (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

Miu jak píšu je mi špatně...Miluno ty nesnášíš nic. V létě teplo, v zimě zimu, na jaře a podzim deště. Máš vůbec něco ráda kromě Alice?

anonymka (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

Milu, nenech se vyprovokovat, možná bys ho neměla vůbec číst.

Miluna (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

Milu tak u nás ještě není...Miu jak píšu je mi špatně nějak.Chce se mi brečet a křičet.Je pravda že mam před krámama ale tohle je šílený.Všichni jsou kolem úplně jiný,klidn?.Já to nezvladam ani Aličku a to tu Jirka ještě neni.Závidim že nemáte ten bílej hnus.

Taky anonymka (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

Miluno, už víš něco o Alici? A proč myslíš, že nemůže dostat jen podmínku. Znamená to, že už měla někdy průser a soud?

Miluna (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

Tyvole dobytku nehraj si semnou.Já mam dost toho,úplně mam co dělat sama se sebou tak mi nech být!! Uplně všechno mi hrabe v hlavě a to mam prásky!!! Ale ten sníh zasranej ty Vánoce prašivý trapný,furt to všude bliká za oknama no tyvole já mam dost.Už se na to nemůžu dívat!!! Fuj nevim jak se toho pocitu zbavit tak mi ani neotravuj teď!!!

Mia (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

Milu tak u nás ještě není ani vločka. Včera mě to zase zablblo, tak jsem se naštvala a šla spát. Chystám se konečně zabalit dárky, nějak se k tomu nemůžu dokopat. A co ty, jak je?

Jo (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

by chtělo aby mnželka...A ještě aby měl holou prdel a koule.

ono (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

myslíš, že tě po...by chtělo aby mnželka dobytka přivázala řetězem ve sněhu na nějkou hodinku v lese a on by schládnul.

hele milovníku (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

Zlatíčko máš teď fleky...myslíš, že tě po nedávné zkušenosti manželka nehlídá? Miluna by byla hloupá, kdyby ti na to skočila, tvoje žena by vás vystopovala a odnesla by to zase Míla. Jestlipak ses za ni u polišů přimluvil .. zlatíčko

Reklama

Přidat komentář