Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pepa (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Jano neřeš pravopis!!!
...Kdyby jí tam možná znaly tak se od ní drží dál a maj i rukavice.Podle toho co píše bych se i štítil.

Jirka (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

To není jen o slyšinách to...To by pak musel kazdej kdo sexuje ve trech? Zase tolik to neprehanej.Vis kolik lidi ma takovou sexualni zkusenost? To o tech detech souhlasim to bez debat.Jo Miluno asi tak to je proto uz nechci ani s tebou trojku,to verim,ze je to pro zenskou zazitek 2 chlapy,ale porad ve mne prevlada to,ze bych to nezvlad.Ja za to nemuzu:'(

Jana (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Jano neřeš pravopis!!!

Miluno tak to je fajn že máš práci.

Jana (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Jirko jestli sem to dobře...Nauč se pravopis Miluno.Číst ty nechutnosti je síla a nedivím se ostatním mužům.

Miluna (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Jirko jestli sem to dobře pochopila tak tu trojku semnou už nechceš kvůli tomu aby Alča nedostala chuť taky i na dva chlapy??? Ale ono je to krásný no se 2 chlapama,já bych ti přála aby v tobě zvítězil pocit a zkusil to a mě pozval třeba jen na pozorování.Přivedl by si nějakýho kolegu třeba a zkusili to? Co je lepší,ty s nějakym nebo kdyby to někde udělala s 2 cizíma chlapama? Přemýšlej nad tim Jirko.

Pepa (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

To neni schyzofrenie,ja nemam...To není jen o slyšinách to je i o pocitech.Někteří uchyláci taky mají pocity a pak se vrhnou na bezbranné dítě.Za tohle bych ale popravoval.Měli byste spolu navštívit houfně nějakou psychologickou poradnu.Rada.

no (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Na odborné vyšetření je celá tahle trojka.

. (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Zajít k psychologovi a...K psychologovi by měla jít Alice, ta má určitě poruchu.

Jirka (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Zajít k psychologovi a...To neni schyzofrenie,ja nemam proboha zadny slysiny tohle jsou dva pocity.

Pepa (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Mne chlap nezajima,myslim to...Zajít k psychologovi a sexuologovi jestli se nejedná o sexuální úchylku nebo schyzofrenii nebo něco vážnějšího.Oni to v léčebnách psychiatrických už znají co a jak. Rada

Jirka (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Čumět při tom na druhého...Mne chlap nezajima,myslim to kvuli ni kdybych ji dopral trojku,jako jsme meli trojku s Milunou.Ale ja to prave nedokazu tuhle trojku 2 chlapi+ zenska,porad ve mne vyhrava ten Jirka kterej to nezvladne.

Pepa (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Ja to myslel tak,ze chci byt...Zajít k psychologovi a sexuologovi jestli se nejedná o sexuální úchylku nebo schyzofrenii nebo něco vážnějšího.Oni to v léčebnách psychiatrických už znají co a jak. Rada

Jirka (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Nevíš snad co jsi psal o...Ja to myslel tak,ze chci byt pro ni jen ja a kdyby spala s jinejma,ze mi nejde se to naucit zvladat.Chtel jsem ji doprat i swingers,ale pak se seknu a nejde to.Nevim jak se to naucit.Jako bych mel dve tvare a nevim co s tim.Jedna tvar rika jo Jirko pojd,doprej ji nejakyho koukej jak bude nejakej vzrusenej a Alca bude spokojena a pak prijde druha tvar a ta rika nee dost nechci to,zadnej mi na ni nesmi sahnout.Nebo se neudrzim.No tak co mam pak delat?

Pepa (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Jo mozna uz chapu,no to...Čumět při tom na druhého chlapa ti přijde normální díra do p... a jak se houpaj vějce ? Nejsou to taky náhodou blízké sklony k homo....?

. (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Normální chlap se po...Přesně ať je to muž nebo ženská. Ale Jirka Milunu bere jakojistotu, ale tam jí právě vůbec nemá.

Pepa (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Jo mozna uz chapu,no to...Normální chlap se po druhých štítí jak oblencaného zašlemovaného pulitru.

Pepa (Pá, 3. 11. 2017 - 11:11)

Tomuhle prispevku vubec...Nevíš snad co jsi psal o chlapech v první větě ? Tak to je tedy drsné.Já jsem možná něco s toho pochopil a je mě blivno.

Jirka (Pá, 3. 11. 2017 - 11:11)

Jo mozna uz chapu,no to neeee,ja s chlapama nic nemam fuj.Ja to myslel tak ze jsem se to snazil v hlave si to predelat a dovolit ji nejakyho,ale nejde mi to.Vzdycky mne to pak slozi.Ja bych ji taky rad dopral tu trojku,ja+ jinej,ale mne to nejde proste,ja se bojim,ze bych ho klepnul.

. (Pá, 3. 11. 2017 - 11:11)

Jirka si pobrečí a zas je ok.

Pepa (Pá, 3. 11. 2017 - 11:11)

Hele mne to proste vzrusuje...Jen s tím poslední větou jak píšeš bych souhlasil -jinak ne.Raději se drž hesla kdo zradil zradí nejšpíš .Normální člověk pokud zná minulost odtuší přítomnost a odplivne si a jde o dům dál.Říká se tomu pud sebezáchovy !

Reklama

Přidat komentář