Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Milunu (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Ja na to nemam cas ji nekde...si nezotročíš, s tím nepočítej. Ona je neovladatelná a dělá jen to, co sama chce i za cenu, že bude spát pod mostem.

..... (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Tady si píše třeba s Alicí, a jinými ženskými, a to že tu jsou i takové ohlasy co se ti nelíbí s tím nic nenaděláš.

..... (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Hlavně že máš čas ji omrdávat!

Alice (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Jestli jí budeš něco zakazovat to bude ještě horší Jirko.

Jirka (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

Ja na to nemam cas ji nekde vozit.Jestli je bisexualni to lecit stejne nejde.A prave no,ze se chodi vypovidat sem a to povazuju za spatny,protoze opravdovy kamarady tady stejne zadny nema a nekdo tu z ni dela anketou psychopata a tohle mi nebavi cist proto ji reknu to co jsem psal,ze jestli toho nenecha tak ja odejdu.Tak uvidime co jsi vybere,ale mam uz toho dost.A hledat zenskou pro zenskou neni asi jen tak.

hm (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

Chceš jí odříznout od světa? sama doma nevydrží vyhledává si ženy, nakukuje jík pod sukně a chodí se sem vypovídat. Místo abys s ní cjhodil po doktorech děláš si z ní sexuální otrokyni. Psala, že touží po ženě. A bez ženy nevydrží tak ji aspon nějakou s krásnou dírkou co si přeje najdi.

hlasuju (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

A) Rozhodne se okolí Miluny...pro D

o o o (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

Ja jsi nic uvedomovat...Jirka dělá bububu, Miluna se určitě bojí.

Jirka (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

Časem si uvědomíš, že na...Ja jsi nic uvedomovat nemusim,staci kdyz se podivam jestli pise dal,nebo ne.Dam ji na vyber bud ja a placeni bytu a nebo diskuze a ja odejdu.

hm (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

Tak ted jsem se vazne nasral!...Časem si uvědomíš, že na tvé zákazy Miluna se.e.

Jirka (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

A) Rozhodne se okolí Miluny...Tak ted jsem se vazne nasral! Zakazu Milune sem psat.

Anketa (Pá, 23. 6. 2017 - 21:06)

A) Rozhodne se okolí Miluny konečně její průšvihy řešit tím, že ji nechají hospitalizovat v psych. léčebně

nebo
B) Obyvatelky Žatce se svorně shodnou, že dost bylo násilí a budou se svých práv dožadovat pomocí trestního oznámení (sexuální obtěžování omezování osobní svobody neboli harašení)

nebo

C) Miluna spáchá trestný čin znásilnění, udušení, usmrcení a bude na ni uvalena vazba

Miluno (Pá, 23. 6. 2017 - 20:06)

JSI PAKO,PAKO,PAKO

Miluno (Pá, 23. 6. 2017 - 20:06)

Je normální aby si skoro 30letá žena sedla na bobek před jinou ženu,? Proč jsi to udělala?

Miluno (Pá, 23. 6. 2017 - 20:06)

Jarine jo už dřív sem s...Snad už ty sama chápeš že nejsi normální.Copak tohle někdo dělá aby ho vzrušoval hadr na podlahu,tak kvůli tomu budu obtěžovat ženskou? Mněla tě taky přetáhnout jak to udělala máma.Jdi se léčit,to už opravdu není normální a hlavně jsi pro okolí nebezpečná. Co uděláš příště? Jen aby mebylo pozdě!

Miluna (Pá, 23. 6. 2017 - 19:06)

Jarine jo už dřív sem s ní o tom mluvila a bere to docela tragicky.Je to tim jak je horko a měla domluvený výlet s koupánim.Měla jít ke kámošce a s její rodinou na výlet.Myslim kdyby to dostala v zimě bylo by to jiný.Už vložku má a je zavřená v pokojíku a brečí tam celý odpoledne.A když sem jí chtěla rozveselit tak mi vyhnala a ještě mi řekla že za to můžu já že sem jí udělala jako holku a že chce být kluk.Je to s ní o nervy,pak přijede Jirka unavenej a bude poslouchat tyhle scény:-( Vildo ta jedna ženská si vymýšlela blbosti já si sedla na bobek a ona začla že jí koukam pod sukni! Ale že to bude říkat i mámě to je blbka! A druhá to bylo když sem čekala na mámu u ní a slyšela sem šustění za dveřma bytu tak sem šla do kukátka a tam jedna vytírala chodbu a já nevim co to mam ale mi vzrušoval ten zvuk hadru o podlahu jak se ten hadr šoupe a jak to tak pěkně vytírala,měla sem pocit jako když mi ten zvuk hladí a otevřela sem a šla sem jí obejmout a políbit a ona z toho byla mimo a já jí říkala že to dělam že je hodná jak to vytírá a ten zvuk pěknej a ona se zlobila:-( a že to řekne i ona to teda nemam slov!!

Vilda (Pá, 23. 6. 2017 - 18:06)

Miluno tak uz mas doma ze Zdenci zenu vid.Ale vysvetli mi co jsi teda delala tem zenskym,ze jsi takhle stezovaly? Vcera mi to tvoje mamka rekla.A zdravim Jarina Miu a ostatni.

t (Pá, 23. 6. 2017 - 18:06)

t

jarin origoš (Pá, 23. 6. 2017 - 16:06)

Miluno, Sany má pravdu o té Zdence. Sice o té diskusi neví, ale svět je malý, může na to narazit někdo od nich ze školy a budou se jí posmívat. A to nemluvím o různých úchylech, nikdy nevíš, kdo to čte a prohlíží. Jinak ty jako máma jsi s holkou o těchto dívčích věcech předem nemluvila, navíc mne udivuje to, jak je rozladěná, že to dostala, to je jen nálada k tomu, nebo to bere tak tragicky opravdu? Ten nápad s praním je dobrý, navíc jak to chce dělat ve škole? Už ve starověku si tam ženské strkaly hadr, aby jim to po nohách neteklo, vložka je určitě komfort, i když pro vás holky možná trochu nepohodlný, mít něco mezi nohama x dní. Tampóny jí nenuť, to asi není pro tak malou holku vhodné, natož abys jí je tam sama rvala. Holce udělej pěkný den, v Indii takové dívce rodina v takový den udělajá slavnost a je za princeznu.
Vzkaz pro spisovatele: Opět dobrý a nezklamal/a jsi :-) :-) :-) těším se na pokračování.
Vzkaz pro Alici: Jé, ty si to pamatuješ. Jo, rajčata. Zrovna včera jsem šel do Lidlu a nedolal. Takže salát byl a tentokrát s malými žlutými rajčaty a balkánem. Prostě rajčata jsou nej :-)

Miluna (Pá, 23. 6. 2017 - 14:06)

To neumíš holce...Já sem to vysvětlovala ale je trucovitá.Tak já jí to o tom praní řeknu:-)

Reklama

Přidat komentář