Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Gina (Ne, 28. 5. 2017 - 19:05)

A pak sem zase příjdu. Ali, jsi tady?

Gina (Ne, 28. 5. 2017 - 19:05)

Nezapomeň Ali HNED napsat.Díky za zástup, ale opravdu umím psát sama. Co jsem chtěla sdělit, napsala jsem v 19:27 a teď jdu do vany a spát.

Gina (Ne, 28. 5. 2017 - 19:05)

Nezapomeň Ali HNED napsat.

Gina (Ne, 28. 5. 2017 - 19:05)

Pomohla si mi moc,šlo z tebe...Ahoj Ali, tak snad jste se s Milčou nějak šikovně porovnaly? A je dobře, že sis hned dojela pro Románka. On ti teď pomůže, abys zvládla odloučení od malinké. A napiš hned, jak se dozvíš něco nového.
Já jsem byla oba dva dny venku, na slunce sice zatím moc nesmím, ale nevydržela jsem a trochu jsem se připekla.
A ten Chomutov? Vždycky je škoda života, mladého obzvlášť, bez ohledu na barvu pleti. Lidé by neměli mít u sebe zbraně.

Kamila (Ne, 28. 5. 2017 - 17:05)

Pomohla si mi moc,šlo z tebe...Tolik ti to slusi

Kamila (Ne, 28. 5. 2017 - 16:05)

Pomohla si mi moc,šlo z tebe...Strasny jak si vcera psala co se stalo v Chomutove,sem koukala a podle mne ztoho co sem slysela tak cigana popravil.Pritom pry se hadal s rodinou a nikdo cizi tam nebyl.Jo cigani delaj bordel a serou mi i ty spatni ktery nam kazi meno,ale tohle neni normalni vybehnout a zacit strilet.A chybis mi a je mi lito,ze uz mi nepotrebujete.

Alice (Ne, 28. 5. 2017 - 10:05)

Alice, Miluno, jak je?
Byl...Pomohla si mi moc,šlo z tebe nějaký uklidnění tak si mi pomohla k rozhodnutí a aspoň k tomu že už zase funguju s Románkem i když pořád jsem myšlenkama na malinkou tak nastalo ve mě smíření že mi nezbývá než čekat.A jak si trávila krásný den ty?

Gina (So, 27. 5. 2017 - 21:05)

Alice, Miluno, jak je?
Byl krásný den, teprve teď jsem dorazila domů.
Jestli jsem včera Alici aspoň trochu pomohla - dobře.
Jestli jsem tu někoho pobavila - taky dobře.
A pro ty, co nic nepochopili - to je váš problém.
A život jde dál.

Miluna (So, 27. 5. 2017 - 18:05)

Kde jste Miluno já už...V MCdonaldu,už pojedem.Ta Audina je tak skvělá a ten zvuk no ty jo.

Alice (So, 27. 5. 2017 - 17:05)

Kde jste Miluno já už potřebuju jet pro Románka a ani jeden to nezvedáte:(

pozorovatel (So, 27. 5. 2017 - 16:05)

jenže já měla obavy, že...No a tobe se libi kdyz nekdo zesmnesnuje toho kdo chce pomoct? Od Tebe sem spis cekal ze to ocenis.

Mia (So, 27. 5. 2017 - 16:05)

Mio tak koukam ze kdyz si...jenže já měla obavy, že to myslí vážně.

pozorovatel (So, 27. 5. 2017 - 15:05)

tak jsem nakoukla a pobavila...Mio tak koukam ze kdyz si nekdo dela pr.del z nekoho jinyho tak si plna humoru ale když te tu honila Miluna s pripinakem tak to si byla vztekla. A pro ostatni to taky byl humor!

NO (So, 27. 5. 2017 - 15:05)

Tak to jsi jako já? Mně...taky mě to hned nebylo jasný. Ale pak mě to docvaklo a pobavilo.

Mia (So, 27. 5. 2017 - 15:05)

Urcite osoby se berou moc...tak jsem nakoukla a pobavila se. Dnes tu byla legrace. Není přece nutné psát jen smrtelně vážně, chce to taky trošku se zasmát.Mám ráda lidi se smyslem pro humor.
My ted s babčou půjdeme na zahradu, usadím ji na lavičku, na hlavu ji dám slamák a může pozorovat cvrkot na silnici. Já se budu věnovat svýmu koníčku. Dnes máme krásný den, tak si ho všichni užijte.

Jarine (So, 27. 5. 2017 - 15:05)

Ty brďo, já mám taky...zkus si vzít kombinézu, to pak snad líp sladíš barvy.

Alice (So, 27. 5. 2017 - 13:05)

Teď jsem četla článek že rom Radek se vrátil z Holandska a v noci v Chomutově najížděl opilý dodávkou do zaparkovaných aut a lidí a nějaký Marek ho zastřelil.

Alice (So, 27. 5. 2017 - 13:05)

Tak já ležím a odpočívám doma a Jirka vyvezl Milunu někam na výlet.Zdravím Ginču,noc byla trochu divná a bouřlivá protože Milčou se snad prohnaly všechny nálady tak jsem to neměla lehký ale všude jen idylka není.A co děláš Ginčo ty?Jarine odpovím ti dýl až budu mít v sobě víc jasno.Sany a Lallo taky zdravím.

nekdo (Sany, kd (So, 27. 5. 2017 - 13:05)

Zdravim vsechny. Ano,nic se nema brat bez trosky nadhledu. Preji vsem, at nemaji duvod se zlobit, kdyz je dneska tak nadherne.
Zitra uz se bude pomalu dat jit k vode.:)

pozorovatel (So, 27. 5. 2017 - 13:05)

A co lidi všichni děláte? Já dam projížďku na kole a co vy ostatní?

Reklama

Přidat komentář