Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

? (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

není to moc za takovou...Taky si říkám,že už bych přeplatil....... Tak to je omyl, Alice si myslí,že bude věčně mladá. Ta musí být ráda když jí nakonec zůstala ta Miluna.Ta bude přece Alici stále milovat i když bude mít Alice už hubu jak přejetá poklička na hrnec.

nekdo (Sany, kd (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

To zes prosla testama, neznamena, ze to mas jinak v hlave v poradku,Alice. Bohuzel. Testy na rizeni auta ti nezajisti osvedceni, zda jsi schopna vychovavat dite (deti). Mimochodem, znam psychopata jak vysiteho a predstav si, ze je letec.Dokonce je kapitan! U sveho nejstarsiho jsi nezabranila, aby spal s zenskou, ktera by opravdu sla snad i do sodomie,jak to tak vidim,je ji uplne jednonaco nebo kdo na ni vleze, partneru mela zrejme na stovky a tresnicka na dortu je, ze je HIV pozitivni. Kazda normalni matka by takovou zenskou spis prizabila, ale ty s ni chrápes. Fuj a jeste jednou fuj. Syn se ti malem zabije, ale to je asi normalni, pro tebe. A pak tomu stvoreni jeste klido pido sveris bezbranne batole. A to chces tvrdit, ze to mas v hlave v poradku? Komu??? Nam tady??Asi tezko, vid.Pravda boli.

jo (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Přesně tak i ta krása je...nějakej houmeles ji za krabičák vojede.

pro Alici (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Jo dík.Přesně,sedí doma...mé srdce pro tě tluče
jako bambul od papuče ..........tvůj fanda

........... (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

lidi, dopřejte jí trošku...Přesně tak i ta krása je pomíjivá a roky nezastavíš. A bude muset platit, aby jí někdo ojel. Tak a´t jezdí.

ale (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

lidi, dopřejte jí trošku té slávy. Za chvíli bude mít buben až pod bradu, po porodu bude nevzhledná špakatá díže s prsama na kolena a ten věk, ten věk. Tak ž si to ještě chvíli užije.

korunu? (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

No škoda,že desetníky už...není to moc za takovou vytahanou vojetou cuchtu?

tak (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Jo dík.Přesně,sedí doma...špinavou prdel máš akorát ty rajdo.

Alice (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Alice nevšímej si těch...Jo dík.Přesně,sedí doma na špinavých prdelích a poučujou.Mi pobavilo když jsem se tu dověděla že jsem na hlavu až na to že abych mohla jezdit jsem musela udělat psychotesty a prošla jsem s dobrým výsledkem.Fanoušku si milej,díky.Třeba ti to někdy splním;)

? (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

ale musíš napsat kolik...No škoda,že desetníky už nejsou.Nebo myslíš,že by to chtělo zvednout na korunu?

Aliccin fanouse (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

už jsem si říkala, kde ten...Co jsi dovolujes mi nazyvat blbounem? Vy slepice ji nesahate ani za nehet.No ja ji klidne zaplatim,jsem pripraven staci kdyby chtela a takovej kocce dam rad.

tak (Po, 30. 7. 2018 - 17:07)

Proč myslíš to...vnucování proto, že Fanda moc dobře ví, jak na tebe působí a chce se tě zmocnit. On se bude Jirkovi připomínat furt, je dobrý lhář a manipulátor. Tohle cikáni dělají a u Fandy je to znát.

rada (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Alice nevšímej si těch blbouňú, ti neví co je život.

nojo (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Jste jak supy na tu moji...ale za to si nic nekoupí milovaný fanoušku.

Aliccin fanouse (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Jste jak supy na tu moji krasku! Alco posilam polibky,nenech se vyprovokovat.Nezapominej,ze mezi temi supy je i tvuj milovanej fanousek.

nojo (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Vylízat píču si nemůžu...ale musíš napsat kolik dáš, zadarmo ani Alice nelíže.

haha (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

A co je tobe do toho tvoje...už jsem si říkala, kde ten blboun je a už se zjevil.

no (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Nějakou chvíli?
A to co...to jak se narodí tak se ho hned zřekne. Pro mimčo to nejlepší co může tahle stvůra udělat.

Aliccin fanouse (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Nějakou chvíli?
A to co...A co je tobe do toho tvoje deti to nejsou ne?

José (Po, 30. 7. 2018 - 16:07)

Nevíte někdo, jak dopadl ten Dežo? Stará se o něj někdo?

Reklama

Přidat komentář